SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Yusei Fudo

Yu-Gi-Oh! papildymo pakuotė „Zane Truesdale

JAU PASIRODĖ LIETUVOJE!

Pagaliau ir jūs galėsite pabūti Yu-Gi-Oh GX nesustabdomo Zane Truesdale vietoje, kai tūkstantinė minia skanduoja jūsų vardą ir nuo to gaudžia visas dvikovų stadionas. Papildymo pakuotė leidžia nesunkiai susidėti „Cyber Dragon“ pagrindą arba pavojingąją „Underworld“ kaladę su tamsiaisiais kibernetiniais drakonais. Tai išskirtinė galimybė, nes tarp 30 iš įvairiausių papildymo pakuočių į vieną vietą surinktų kortų, rasite naująją „Cyber Dragon“ tamsiąją versiją, „Cyber End Dragon“ ir „Cyberdark Dragon“.

Cyber End Dragon 4000/2800 10 lygio / šviesos atributo / mašinų tipo. Pagrindinė korta, kurią galime iškviesti sulydę 3 „Cyber Dragon“. Kai puolame užverstą monstrą, priešininkas patiria žalą, lygią puolančiojo monstro ATK ir besiginančio monstro DEF taškų skirtumui

Cyberdark Dragon 1000/1000 8 lygio / tamsos atributo / mašinų tipo. Iškviečiamas sulydant „Cyberdark Horn“ + „Cyberdark Edge“ + „Cyberdark Keel“. Iškvietę šį monstrą, iš mūsų kapinyno prie jo galime prigungti vieną drakono tipo monstrą. Jis papildomai prisideda to prijungto monstrą ataką ir dar +100 puolimo taškų už kiekvieną monstrą, gulintį tavo kapinyne. Jei šis monstras būtų sunaikintas kovos metu, vietoje jo sunaikinamas prijungtas monstras.

Šios kibernetinės mašinos – nūdienos mokslo išradimas, kuris ėmė kelti realią grėsmę Yu-Gi-Oh pasaulio vientisumui, todėl teko pažaboti jų galią ir limituoti „Cyber Dragon“ monstrą, kuris yra būtinas dar baisesnių monstrų lydymo procese ar specialiajame kvietime. Kadangi, nuo šiol, galime turėti tik vieną šio monstro kopiją, o kiti lydymo monstrai reikalauja net 2-3 kopijų, mums į pagalbą ateina „Proto-Cyber Dragon“, kuris būdamas lauke pakeičia savo pavadinimą į „Cyber Dragon“ (galime turėti 3 kopijas kaladėje) ir taip leidžia mums išsikviesti „Chimeratech Overdragon“, „Cyber Twin Dragon“, „Cyber Laser Dragon“, „Cyber Barrier Dragon“ ar trigalvį metalinį slibiną – „Cyber End Dragon“. Tad mašinos pačios rado būdą, kaip atgauti savąją parastą šlovę.

Cyber Dragon 2100/1600 5 lygio / šviesos atributo / mašinų tipo. Labai galingas monstras, kurio galių pabūgę žmonės uždraudė kaladėse laikyti 3 jo kopijas. Jei mes neturime monstrų kovos lauke, o mūsų priešininkas turi, galime šį monstrą specialiai išsikviesti iš rankos. Beje, jis naudojamas įvairiems lydymams ir kombinacijoms.

Proto-Cyber Dragon 1100/600 3 lygio / šviesos atributo / mašinų tipo. Monstras, pavaduojantis limituotą kortą, nes atsidūręs lauke, pakeičia pavadinimą į „Cyber Dragon“. Tačiau jis 1000 yra silpnesnis už pirmtaką, kaladėje, rankoje ir kapinyne jo pavadinimas išlieka toks, koks yra užrašytas ant kortos. Nežiūrint į tai, jis suteikia galimybę išnaudoti kitas kortas, susijusias su kibernetiniu drakonu.

Papildymo pakuotė pasižymi teminėmis kortomis, kurias galėsime įvairiausiais būdais suvirinti t.y. sulydyti į vientisą darinį – mechaninį kibernetinį drakoną, turintį iki 4000 puolamosios galios ir pasižyminti savuoju išskirtiniu efektu. Galėsime lydyti ne tik iš rankos ar lauko, bet ir iš kaladės bei kapinyno „Power Bond“, „Overload Fusion“ ir „Future Fusion“ kortų pagalba. Kaladėje rasime ir daugiau naudingų kortų mūsų mašinoms: „Limiter Removal“ staiga padvigubins mašinų apsukas, sulydytiems monstrams itin talkininkaus „De-Fusion“ , yra kortų, nuneigiančių efektinę žalą ir kortų plačiai pritaikomų kitose kaladėse: „Creature Swap“, „Different Dimension Capsule“ ar „Trap Jammer“.

Kartu su drakonų kalade galėsime naudoti 3 tamsiuosius kibernetinius drakonus, kurių efektas leidžia iš savo kapinyno prie jo paties prijungti vieną 1-3 lygio drakoną. Monstras įgauna to prijungto monstro originalią ataką. Jei toks monstras bus sunaikintas, vietoj jo susinaikins prijungtasis monstras. Taip pat visi šie 3 monstrai turi savus unikalius efektus ir gali būti sulydyti į vieną itin galingą monstrą - „Cyberdark Dragon“.

Kiekvienoje pakuotėje yra po 5 kortas ir viena strateginių patarimų korta.
Tarp 15 „Zane Truesdale“ papildymo pakuočių yra: ( Santykis - galimybė ištraukti kortą )

17 Common (4:1)
7 Rare (1:1)
4 Super Rare (1:5)
2 Ultra Rare (1:15)

PASTABA:

Šaltinis lietuvių kalba.
Šaltinis anglų kalba.