SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Yusei Fudo

„Yu-Gi-Oh! 5D's” papildymo pakuotė „Yusei Fudo“

PREMJERA LIETUVOJE Š.M. KOVO VIDURY.

Surink Yu-Gi-Oh 5D‘s pagrindinio veikėjo Yusei Fudo svarbiausias ir dažniausiai naudojamas kortas, susidėk unikalią kaladę ir, pasitelkęs jos beprotiškomis kombinacijomis, skink pergales. Savo sumanumu ir įžvalgumu pranok patį Yusei ir tapk naujuoju žaidimo genijumi.

Tai puiki proga surinkti Yusei kaladės branduolį ir atskleisti jos paslaptį. Naudok derinius, kurie pagrindinį 5D‘s anime veikėją gelbėdavo sudėtingiausiose akimirkose. Čia rasite tokias populiarias kortas kaip: „Speed Warrior“, „Junk Warrior“, „Quillbolt Hedgehog“ bei „Stardust Dragon“. Papildymo pakuotėje yra 5 „Synchro“ monstrai, kurių iškvietimą labai palengvins „Tuner“ ir kitos specialios paremiančios kortos. Galėsite mesti skaičiavimo mašinėles į šalį ir per vieną ėjimą išsikviesti jūsų mėgstamiausią „Synchro“ monstrą. Be jau gerai žinomų kortų, čia rasite 5 visiškai naujas: „Armory Arm“, „Give and Take“, „Tuningware“, „Fortress Warrior“, „Limiter Overload“.

Ką naujo rasime šioje papildymo pakuotėje?

Armory Arm 1800/1200 4 lygio / šviesos atributo / mašinų tipo / Synchro. Naujas ir Yusei dažnai naudojamas monstras, kurį nebus sunku išsikviesti ir panaudoti jo šaunų efektą: kartą per ėjimą galime prijungti šią kortą prie mūsų monstro ir padidinti jo puolimo galią 1000 taškų. Jei taip sustiprintas mūsų monstras sunaikins priešininko monstrą, jis patirs papildomą žalą, kuri lygi to sunaikinto monstro puolimo taškams. Taigi turime „Elemental Hero Flame Wingman“ atkartojantį efektą, kuriuo pasinaudoti tikrai nebus sunku.

Fortress Warrior 600/1200 2 lygio / žemės atributo / karių tipo. Tai akmeninis milžinas, kuris nebijo puolimų, nes nepatiria gyvybės taškų žalos ir kartą per kovos fazę nėra sunaikinamas. Mums svarbu lauke išlaikyti kuo daugiau monstrų, nes vėliau jų žvaigždučių skaičių galės panaudoti „Tuner“ monstrai. (2 + Tuner 2 = Armory Arm).

Tuningware 100/300 1 lygio / šviesos atributo / mašinų tipo. Šis mažylis gali keisti savo žvaigždučių skaičių nuo 1 iki 2. Tad šį monstrą galėsime lengvai pritaikyti „Synchro“ monstrų kvietimui. (Tuningware 2 + Junk Synchron 3 = Junk Warrior) arba (Tuningware 1 + Junk Synchron 3 = Armory Arm).

Give and Take Normalaus veikimo spąstų korta, kuri iškvies vieną monstrą iš jūsų kapinyno į priešininko lauką, o jūs gausite to monstro žvaigždučių skaičių, kuris šioje kaladėje yra gyvybiškai svarbus, kviečiant svarbiausius kaladės monstrus.

Limiter Overload Normalaus veikimo spąstų korta. Kai ši korta yra nusiunčiama į kapinyną, jos efektas leidžia mums specialiai išsikviesti 1 "Speed Warrior" monstrą iš kapinyno, kaladės ar rankų. Mes galime nelaukti kol šią spąstų kortą sunaikins mūsų priešininkas, o patiems imtis iniciatyvos ir ją, tarkim, išmesti iš rankų kaip auką kitam kortos efektui. Šį 2 lygio monstrą nesunkiai sujungę su 2-3 lygio Tuner monstru išsikviesime 4-5 lygio Synchro monstrą.

Papildymo pakuotėje yra 30 skirtingų kortų, kurių pilnai užteks kaladės komplektavimui. Sužinosite 5 naujus būdus, kurie palengvins monstrų kvietimą. Galėsite išbandyti daugybę kombinacijų, kurias naujai atrasite, žaisdami su šiomis kortomis. Šias kortas sujungę su savo jau turimomis, susidėsite naujo tipo kaladę, kuriai nėra svarbūs aukštos atakos monstrai, o jūsų pergalę lems naujieji „Synchro“ monstrai. Tad jus varžyti gali tik fantazijos stygius arba baimė, kad negalėsite apsispręsti kokį derinį naudoti ir kokį „Synchro“ monstrą išsikviesti.

Kiekvienoje pakuotėje yra po 5 kortas ir viena strateginių patarimų korta.
Tarp 15 „Yusei Fudo“ papildymo pakuočių yra: ( Santykis - galimybė ištraukti kortą )

17 Common (4:1)
7 Rare (1:1)
4 Super Rare (1:5)
2 Ultra Rare (1:15)

PASTABA:

Šaltinis lietuvių kalba.
Šaltinis anglų kalba.

SUSIJĘ PRODUKTAI

1) Crossroads of Chaos
2) Crimson Crisis