SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Winter Open 2010

Straipsnio autorius: M-zidinys

2010.02.14
Fotoreportažas

LITHUANIA OPEN 2010 WINTER

Vasario 6 d. Kaune, Vinco Kudirkos gimnazijos sporto salėje, įvyko Lietuvos žiemos atidarymo 2010 turnyras, kuriame dalyvavo virš 50 žaidėjų, savo mąstais pranokęs Diečkaus Cup turnyrą. Kaip ir praeitą kartą jame dalyvavo latviai, kurių dauguma pateko į TOP 8. Taip pat į turnyrą atvyko ir lenkų delegacija. Šį kartą turnyrą globojo pats Flintas.

Deja, Akademikų meet'as neįvyko, nors turnyre ir sukinėjosi MeYuGi, Chelsea, o pačiame turnyre dalyvavo: Tadidas (1 vieta), Ssrokass, Setas (25 vieta), Sunako, IgniuX@Z (32 vieta), Aivdov, V3nomo (21 vieta), Uria (10 vieta). Turbūt visus jungiančios grandies nebuvo - Rektoriaus.

Flinto indėlis šiame turnyre buvo ganėtinai įvairiapusiškas. Visų pirma, Flintas parūpino nemokamas patalpas turnyrui, taip pat buvo atspausdinti ir nemokamai dalinami kaladės registravimo lapai, kartu su nemokamais tušinukais. Taip pat buvo suteiktos galimybė už ypatingas kainas įsigyti reikalingiausių YGO prekių (pvz: pigesnės įmautės ar didžiausia naujiena Lietuvoje - Turbo Pack'ai). Buvo ištraukti keli Judgment Dragon bei Doomcaliber Knight.

Tiesiogiai prie prizinio fondo Flintas prisidėjo, skirdamas papildomus prizus žaidėjams, užėmusiems 9-16 vietas (po pakelį įmaučių ir dėžutę kortoms kiekvienam žaidėjui, taip pat didelis albumas kortoms 9-oje vietoje likusiam žaidėjui), taip pat buvo apdovanoti geriausiai pasirodę žaidėjai iki 14 metų. Prizinį fondą jiems sudarė žurnalai ir aštuonios Light of Destruction papildymo pakuotės ir trofėjus geriausiam iš jų (tai buvo Dominykas Levanas iš Vilniaus (Uria), turnyre užėmęs 10-ą vietą).

Uria: "Žaidžiau su Blackwing Monarchs. Variau 4/2. Laimėjau kelis prizus: plastikinę taurę, nes buvau jauniausias geriausiai pasirodęs žaidėjas, kelias papildymo pakuotes. Bendras turnyro įspūdis labai geras. Vieta puiki. Per pertrauką su draugu žaidėme krepšinį. Organizavimas irgi puikus. Niekas nevėlavo. Priešininkai stiprūs."

Šiame turnyre dominavo Zombiai, Blackwing'ai, Destiny-Hero bei Gadget'ai (buvo įdomių ir netikėtų kaladžių variantų pvz: su Honest). Būta ir kelių Lightsworn'ų bei Gladiator Beasts kaladžių sudėčių. Viena iš galingiausių kaladžių buvo Absolute Zero, kuri pateko į TOP 8. Viena iš retesnių buvo Exodios kaladė, kuri vos neįveikė dukart Lietuvos čempionu tapusio Kazimiero Kanarsko.

TURNYRE DALYVAVUSIŲ AKADEMIKŲ NUOTRAUKOS

IgniuX@Z: "Nelaimėjau nieko, bet laiką praleidau puikiai su draugais ir prikolų krūva. Turnyras buvo labai šaunus, daug pažįstamų žmonių, reikėjo žaisti ir prieš užsieniečius, kas yra puiki patirtis. Likau 32 iš 52/54 regis. Priešininkai papuolė tikrai stiprūs. Visi duel buvo smagūs, daug bendravom".

Tadidas: "Tikrai neapsidžiaugiau pamatęs, kad turėsiu žaisti prieš savo kaimyną, su kuriuo atvažiavau. Prieš kovą jis man juokais pagrasino, kad neparveš namo, jeigu aš laimėsiu, todėl jaučiausi sutrikęs ne tik dėl to, bet ir todėl, kad pralaimėjęs turės labai menkus šansus eiti į kitą etapą. (abu turėjome po 1 pralaimėjimą)". Kova pasibaigė 2/1 Tadido naudai.

KAS VYKO TURNYRO METU?

Turnyrai yra geriausia vieta kortų mainymuisi, nes į vieną vietą suvažiuoja dauguma kolekcionierių su gausiais savo turtais ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių.

Daugybė turnyrinių kovų. Galimybė išbandyti save ir savo kaladę. PS: Šie žaidėjai apsirūpinę viskuo: kauliukų rinkinys, spec. Counteriai, albumai, žaidimo kilimėliai, skrynios, kaladžių dėžutės, įmautės.

Visi žaidžia ne tik norėdami įrodyti savo gebėjimus bet ir kažką laimėti: papildymo pakuotės, pavienės kortos, specialūs trofėjai, paguodos prizai, piniginiai prizai ir pan. Visa tai ne tik gali maloniai nudžiuginti, bet ir atnešti finansinės naudos.

Užteko laiko ir pažaisti krepšinį. Buvo žaidžiamas ne tik Yu-Gi-Oh kortų žaidimas, bet ir Pokeris.

TOP 8

Spoiler'is: kolkas nėra kaladžių sudėčių

Spoiler'is: Donatas Diečkus ( Destiny Hero ) v.s Andris Šveics (Absolute Zero)

Spoiler'is: kolkas nėra kaladžių sudėčių

Tadidas: "Prieš kovą jis pasakė, kad jaučiasi labai pavargęs, nes jam teks vairuoti važiuojant atgal, o kitą dieną anksti reiks į darbą. Kai Egis paklausė: "Are you ready to play?", jis atsakė: "I want to bed!".

"Pirmame duel'e labai sekėsi man, o antrame jam, todėl įdomiausia buvo trečia kova. Maišydamas deck'ą pagalvojau - jeigu opening hand'e turėsiu Trap Dustshoot, tikrai laimėsiu. Būtent taip ir atsitiko, todėl ir vėl mano varžovas nesugebėjo atsilaikyti prieš tokią kontrolę".

Spoiler'is: Uvis Liberts (Random mix) v.s. Tadas Juknevičius (Chaos Zombies)

TOP 4

Ivo Malcenieks (Zombies su Shutendoji) VS Tadidas (Tadido įspūdžiai - ČIA -)
Arkadiusz Walasek VS Donatas Dieckus (Diečkaus įspūdžiai - ČIA -)

FINALAS

Šį turnyrą laimėjo Tadidas, nes pasak jo, tai nulėmė 3 priežastys: 1) Gera ilgai testuota kaladė, kurios sudėtis buvo pranašesnė už Blackwing'us. 2) Negalima kaimynams leisti laimėti Lietuvos žiemos turnyro ir susišluoti visus pagrindinius prizus. 3) Noras nugalėti ir įrodyti visiems, kad kiekvienas gali būti nugalėtoju, reikia tik atkaklumo ir susitelkimo, kai to labiausiai reikia.

Spoiler'is: Finalinės kovos aprašymas su vizualiai pavaizduota kovos eiga. Kovas stebėjo ir aprašė - Snikatronas. Originalus šaltinis - ČIA -

Turnyro prizinis fondas buvo išties didelis. Tadidui be simbolinio trofėjaus atiteko 17 Stardust Overdrive papildymo pakuočių, kuriose galima rasti vertingų kortų bei 220 Lt piniginis prizas. O kur dar Flinto įsteigti prizai jauniausiems turnyro dalyviams. Tad visi daugiau ar mažiau buvo kažkuo apdovanoti. Tačiau svarbiausia juk ŽAISTI!

Susiję straipsniai

1-asis Vilniaus Meet'as ( 2008.10.04 )
2-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.03.14 )
3-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.10.02 )
4-asis Vilniaus Meet'as ( 2010.03.27 )

Diečkus Cup ir Kauno Meet'as (2009.11.14)
Įspūdžiai iš Latvijoje vykusio turnyro (2009.12.19)
Lietuvos Nacionalinis Yu-Gi-Oh Čempionatas 2010 (2010.05.22)
Lithuanian Summer Cup 2010 (2010.08.21)