SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Vilniaus Meet'as 4

Straipsnio autorius: M-zidinys

2010.03.27
Fotoreportažas

4 - asis VILNIAUS AKADEMIJOS MEET'AS YU-GI-OH KLUBE

4-asis Akademijos narių meet'as įvyko Vilniaus Yu-Gi-Oh klube, kavinėje "Papartis". Klubas veikia kiekvieną šeštadienį nuo 15 val. - įėjimo mokestis 3 Lt. (Architektų g. 43/31, Lazdynai, antras aukštas). Oficialiai į meet'ą atėjo Slifer'ių Dekanas Mcgradiss007, Rektorius M-zidinys, Slifer'iai Shans, Toxis. Buvo Slifer'iai Dexteris, eima1000 bei Obelisk'ė Sunako. Galbūt buvo ir daugiau Akademikų, tačiau jie neprisistatė.

Kavinės patalpos erdvios, lankytojų nebuvo daug, tačiau Yu-Gi-Oh klubo, kuriam yra išskirta dalis vietos kavinėje, žaidėjų gretos buvo išties gausios (apie 20 žmonių). Yra baras, kuriame galima ko nors užsisakyti ir susimokėti už dalyvavimą klube (3 Lt.). Dieną tvyroja prieblanda, nes šviečia blausios lemputės ir sėdint arčiau sienos sunku įžiūrėti kortas. Vakare pradeda groti klubinė muzika ir įsižiebia disko kamuolys :D. Štai kokia ta klubo atmosfera (jauki prieblanda):

Į klubą gali ateiti visi norintys išmėginti savo kaladę ar tiessiog pažaisti. Nebūtina turėti net pilną kaladę, nes daug kas žaidė su įsivaizduojamomis kortomis ;D. Kartais būna rengiami maži turnyrai, tačiau šį kartą buvo žaidžiamos draugiškos kovos - daugybė draugiškų kovų. Būta ir didelio azarto pagautų žaidėjų, kurie nesugebėdavo suvaldyti savų emocijų. Vyko aktyvi prekyba kortomis - visa krūva albumų, prikištų rečiausių kortų. Ir pačiam pavyko sudaryti neblogą sandorį. Į Kortų Fondą eima1000 mums paaukojo 79 kortas (yra nemažai ir blizgių). Už tai esame labai dėkingi.

Klube naudojamos įvairios kaladės, nes tai puiki terpė joms išmėginti ir nebijoti eksperimentuoti. Buvo žaidžiama su naujoviška ritualine kalade, Blackwing'ais, Zombiais, Gadget'ais, maišytomis Synchro, Horus Lock bei kitomis kaladėmis, kurios vėliau galbūt virs rimtomis turnyrinėmis kaladėmis.

Klubas - tai bendraminčių susitikimo vieta ir įdomus laisvalaikio praleidimo būdas, realizuojant savo hobį. Man buvo tikrai smagu pažaisti prieš įvairias kalades ir susitikti su jau pažįstamais ir naujais žaidėjais (būta labai rimtų dvikovų). Štai kelios nuotraukos:

:

Susiję straipsniai:

1-asis Vilniaus Meet'as ( 2008.10.04 )
2-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.03.14 )
3-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.10.02 )

Diečkus Cup ir Kauno Meet'as (2009.11.14)
Įspūdžiai iš Latvijoje vykusio turnyro (2009.12.19)
Lithuania Open 2010 Winter turnyras Kaune (2010.02.06)