SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Vilniaus Meet'as 3

Straipsnio autorius: M-zidinys

2009.10.02
Fotoreportažas

3 - asis VILNIAUS AKADEMIJOS MEET'AS ARBA SLIFER'IAI VALDO

Įvyko jau 3-iasis Vilniaus miesto Akademijos narių meet'as, po kurio rezultatas yra toks: Vilnius 3/1 visa Lietuva. Bent Kaunas ir Telšiai turėtų siekti revanšo. Atėjo daug naujokų Slifer'ių: ToxisYea, DYDY, CrimeRZ ir užkietėjusių Slifer'ių Asteris bei Shans. Tad Ra ir Obelisk'ai turėtų rimtai susimąstyti. Kaip ir kiekviename meet'e dalyvavo Slifer'ių Dekanas Mcgradiss007 bei Rektorius M-zidinys. Štai ir dalyvių nuotraukos:

Norėdami pamatyti nuotraukas iš arčiau, spauskite ant paveiksliukų. Susitikę ir kiek pašalę bei patrypę skubėjome į CanCan, kurio šūkis - smagi vieta susitikti! ir tai tikra tiesa, todėl ši picerija tampa oficialia Akademijos narių susitikimo vieta. Daug vietos, nesikandžiojančios kainos, gražios padavėjos, kurios labai rūpinasi, kad mums nieko nestigtų, yra net sudoku, bet mums rūpėjo tik kolekcinis kortų žaidimas.

Tradiciškai visi buvo pasiruošę savo amunicijas: kortų kalades bei krūvas įvairių kortų keitimuisi (japonų, vokiečių, ispanų, prancūzų kalbomis)... Mcgradiss007 turėjo neaiškią kortų kaladę, kuri M-zidinio Spellcasterius kartais nejuokais suerzindavo, bet rimtesnio pavojaus nekeldavo. ToxisYea turėjo zombių kaladę, kuri žlugdo kalades, kurios sudėtos pagal kokį nors monstrų tipą (pvz spellcaster'iai) taip pat turėjo bandomają Psychic tipo kaladę. Shans turėjo maišytą Synchro kaladę, taip pat vegetaras buvo ir CrimeRZ. Asteris buvo vėl atsinešęs grėsmingąją Macro kaladę, prieš kurią vienu metu žaidė net 3 žaidėjai (baigtis manau akivaizdi)... Na o DYDY kaladės neturėjo, tačiau jam buvo paskolinta Gadget kaladė, kuria liko labai patenkintas.

Per tą laiką sužaidėm daugybę draugiškų kovų ir pabandėm Tag-Team Duel, kurio taisykles mums padiktavo ToxisYea, kuris buvo beveik teisus (tačiau negalima valdyti savo draugo kortų ir kovos pradžioje pirmasis gali pulti tik 4 žaidėjas). Beje, Zombiai su Spellcasteriais vienoje komandoje yra tikrai beprotiška mintis...

Dėkoju visiems Meet'o dalyviams, kurie nepagailėjo savo laiko, nepatingėjo ateiti ir nepabijojo būti nufotografuotais. Dėkojam ir ToxisYea, kuris paaukojo kortų Akademijos fondui. Kiti miestai NESNAUDŽIAM.

Susiję straipsniai:

1-asis Vilniaus Meet'as ( 2008.10.04 )
2-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.03.14 )

Diečkus Cup ir Kauno Meet'as (2009.11.14)