SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Vilniaus Meet'as

Straipsnio autorius: M-zidinys

2009.03.14
Fotoreportažas

2 - asis VILNIAUS AKADEMIJOS MEET'AS

Sėkmingai įvyko jau 2-asis Vilniaus miesto Akademijos narių meet'as, kuris pranoko 1-ąjį. Daug atėjo iš vadovybės: Rektorius M-zidinys, Slifer'ių Dekanas Mcgradiss007, Vyr. Turnyrų Organizatorius Ssrokas, Dėstytojas Yusei (net iš Žemaitijos sostinės - Telšių). Taip pat dalyvavo Slifer'is Asteris ir jo draugas Davias bei Obelisk'ė Ievax. Ilgai neaušinęs burnos pateikiu visų dalyvių nuotraukas:

Norėdami mus patyrinėti iš arčiau, spauskite ant nuotraukų. Susitikę, nosies tiesumu patraukėme į mūsų jau pamėgtą CanCan piceriją. Šis savitarnos restoranas labai erdvus, jaukus, o padavėjai įkyriai nieko nesiūlo. Tai galėtų būti oficiali Vilniaus miesto Akademijos Meet'o vieta :D...

Šį kartą visi buvo susitempę visą savo turtą: krūvas kortų, albumus, skrynias, žaidimo kilimėlius ir t.t. Mcgradiss007 atėjo su Gadget'ų kalade, kurios M-zidinio Spellcaster'iai niekaip negalėjo įveikti, o turėta Rock kaladė tik kėlė visuotinį susierzinimą. Asteris turėjo Macro kaladę, kuri grėsmę kėlė net Ssroko atsineštai Gladiator Beast kaladei. Ssrokas prasitarė, kad jos vertė apie 1000 Lt, kurią skolinosi iš savo klasioko. Ievax atsinešė savo Crystal Beast kaladę ir grėsmingąją Gigaplant, kurios su nekantrumu laukė Ssrokas ir jo GB. Davias turėjo kaladę - mišrainę. Yusei Kaladės neturėjo, tad mielai CB, o vėliau ir Gigaplant kalades, paskolinti sutiko Ievax. Štai turtų ekspozicija:

Beje, su jau minėta Gigaplant kalade Ievax ( kitu niku Sunako ) nugalėjo CCV Hunt turnyre ir laimėjo 5000 Lt vertės kortą Crush Card Virus. Kaip jums tokia nauda žaidžiant Yu-Gi-Oh!? Beje, negaliu nepasigirti, nes mano antikvariniai Spellcaster'iai sugebėjo Mach'e įveikti Gigaplant kaladę, kuri, tiesa, jau buvo praradusi savo 1/4 tikrosios galios, nei turėjo Turnyro metu. Tačiau vistiek smagu nuo visų į kaulus gavus, laimėti kelias prestižinias kovas.

Mes ne tik žaidėme draugiškose kovose (jų tikrai buvo DAUG ), mini turnyruose, bet išsikeitėme kortų ir sudarėm visai neblogus sandėrius (tikiuosi niekas manęs neapgavo ^^), o dar ir dovanų gavau bei Asteris ir Davias paaukojo kortų į Fondą.

Po 6 val. žaidimų ir bendravimo išsiskirstėm. Vieni pabėgo vėliau, kiti anksčiau. Dėkoju vsieims Meet'o dalyviams, kurie nepagailėjo savo laiko, nepatingėjo ateiti ir nepabijojo būti nufotografuotais.

PS: Jau įvyko Šiauliuose ir du Vilniuje Akademijos meet'ai. Tad ir kiti Akademijos nariai savo miestuose gali susiorganizuoti meet'ą. Susitikimo vietą galėčiau paskelbti ir svetainėje bei forume, o jei viskas išeis ir turėsite nuotraukų, bus patalpintas fotoreportažas. Imkite pavyzdį iš mūsų ;).

Susiję straipsniai:

1-asis Vilniaus Meet'as ( 2008.10.04 )
3-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.10.02 )

Diečkus Cup ir Kauno Meet'as (2009.11.14)