SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Vilniaus Meet'as

Paskaitos autorius: M-zidinys

2008.10.05
Fotoreportažas

1 - asis VILNIAUS AKADEMIJOS MEET'AS

Sėkmingai įvyko Vilniaus miesto Akademijos narių meet'as. Susirinko galima sakyti Akademijos grietinėlė: Rektorius M-zidinys, Slifer'ių Dekanas Mcgradiss007, buvęs Ra Dekanas R-Jey bei Obeliskė Ievax12. Turėjome susitikti 13 val. tačiau aš, kaip ir pridera, vėlavau visą valandą ( juokauju, iškilo nenumatytų kliūčių ). Pasivaikščioję skersai ir išilgai prospekto ir pasidalinę savo vargais bei džiaugsmais, susiradome jaukų kampelį CanCan picerijoje ( manau už šią reklamą man kas nors turėtų sumokėti ). Štai ir mes:

Norėdami mus patyrinėti iš arčiau, spauskite ant nuotraukų. Susėdę prie stalo, užsisakėme kas ko pageidavo ir išsitraukę savo kalades ėmėme kaip pasiutę pliekti kortomis. M-zidinys naudojo savo antikvarinę Spellcaster'ių kaladę, Mcgradiss007 atsinešė struktūrinę 5DS kaladę su pirmaisiais Synchro monstrais bei specialiai sudėtą Gadget'ų kaladę, Ievax12 turėjo galingąją Crystal Beast kaladę su kuria mums visiems pakrovė malkų bei daug kitų kortų, iš kurių R-Jey'jui sudėjo neblogą kaladę. Štai mūsų rečiausios kortos:

Pasigrožėję blizgančiomis kortomis, pradėjome apšilimą prieš tikrai įnirtingas kovas. Pradėjo Mcgradiss007 su Ievax12. Tada pirmą kartą realybėje pamatėme kaip veikia Crystal Beast kaladė. Likome be žado, net padavėja susidomėjus buvo.

Atėjo ir M-zidinys eilė išbandyti savo magų galias prieš Macgradiss007 Gadget'us.

Teko pakovoti ir prieš Crystal Beast kaladę, prieš kurią M-zidinys neturėjo jokių šansų. Kartą visgi pavyko nugalėti.

Atėjo laikas rimtoms kovoms TAG DUEL - žaidimas poromis. Ten tai užvirė kovos. Poroje M-zidinys su Mcgradiss007 bei R-Jey su Ievax12. Mums deja kliuvo nuo R-Jey paspęstų spąstų ir nuo Ievax12 kristalinių žvėrių.

Kovos laukas žaidimo metu. Pralaimėję kelias Tag Duel kovas, sugalvojome mes M-zidinys ir Mcgradiss007 žaisti prieš vieną Ievax12. Vargais negalais mums pavyko ją įveikti. Aišku tuo labai nesididžiuojam, bet laimėti visada smagu.

Po 4-5 val. bendravimo ( aptarėme Akademijos peripetijas, mokslus ir t.t. ) ir žaidimų išsiskirstėme kas sau.

PS: Jau įvyko Šiauliuose ir Vilniuje Akademijos meet'ai. Tad ir kiti Akademijos nariai savo miestuose gali susiorganizuoti meet'ą. Susitikimo vietą galėčiau paskelbti ir svetainėje bei forume, o jei viskas išeis ir turėsite nuotraukų, bus patalpintas fotoreportažas. Nereikia, kad ateitų daug, pilnai užtenka ir 4 žmonių, kad būtų linksma.

Susiję straipsniai:

2-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.03.14 )
3-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.10.02 )

Diečkus Cup ir Kauno Meet'as (2009.11.14)