SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Untraditional Halloween


REZULTATAI

Šį konkursą buvo ypatingai sunku išrinkti nugalėtojus, nes kortos juk netradicinės, todėl negali žiūrėti į tuos įprastus dalykus ir kibti prie smulkmenų. Kad nebūtų neaiškumų vietos buvo parinktos nesilaikant labai griežtai balsavimų, nes jie yra tiesiog subjektyvūs ir yra orientacinio pobūdžio. Taip pat buvo žiūrima į kortos išskirtinumą ir jos atitikimą konkurso temai - Helovynas, mažiau į detales ir efektą. Taigi tokios vietos:

0 vieta - TMiracle +20 kortų +50 taškų (kadangi nei vienas balsavęs neliko abejingas šiam darbui: vieniems buvo gražu, kitiems per daug, tretiems labai nepatiko ir parašė kodėl, o tai reiškia, kad darbas atkreipė visų dėmesį, todėl skiriama ne 1, o absoliutaus nugalėtojo titulas. PS: jei kas norės konkurso, kreipkitės į TMiracle, nes jis dabar laimėjo ir "organizatoriaus" darbą...).

1 vieta - J_BYYX +15 kortų +45 taškai (pagal balsavimą antra vieta, korta skiriasi iš kitų ir ji yra susijusi su Helovynu, nes varnos kaip ir moliūgai yra neatsiejama šventės atributika).

2 vieta - Swarcas +10 kortų +35 taškai (balsavimo metu nedaug dėmesio sulaukęs darbas, tačiau jis švariai atliktas, jaučiama Helovyno dvasia, užmetus akį nesimato trūkumų)

3 vieta - Mokalt +5 kortos +25 taškai (balsavimo metu visai dėmesio nesulaukęs darbas, kuris bene geriausiai perteikia tradicinės Helovyno šventės atributiką: moliūgai, šikšnosparniai, varnos bei raganos).

Geriausio Slifer'io darbas - ilgai buvo galvota, bet iš pateiktų darbų stipresnis pasirodė Juozo +5 kortos +20 taškų darbas (ir ne dėl to, kad pavaizduota Sexy Anime Dark Magician Girl versija, o todėl, kad yra suderintos spalvos ir nėra akį draskančių defektų)

Kiti dėmesio verti darbai: Serenytės (išskirtinis, bet pritrūko temos išpildymo), Waelto (techniškai tvarkinga korta, tačiau pritrūko dizaino prasme), Nyaa (kortos paveiksliukas pieštas paties), Alex bei yugis123. Visiems +20 už įdėta darbą ir kūrybingumą.

Kiti neišpildė konkurso temos (drakonas jokių asociacijų su švente nekelia), kitiems pritrūko patirties. Taip pat venkite eiti paprasčiausiu keliu ir dėti Anime Girls... Šiuo atveju temai tiko, bet reik daugiau fantazijos įdėti. +15 už dalyvavimą

Dalyvių Darbai:


1. Galjot korta
2. Vaido korta
3. Nyaa korta
4. ArmandasxLT korta
5. Suicide korta
6. ExodiaXlr7 korta
7. Alex korta
8. Waelto korta
9. Juozo korta
10. MOKALT korta
11. Swarco korta
12. J_BYYX korta
13. Yami korta
14. Serenytės korta
15. YUGFAN korta
16. Straiko korta
17. TMiracle korta
18. Yugis123 korta