SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Untraditional Halloween

DALYVIŲ DARBAI

Konkurso užduotis: Ant duoto šablono sukurti netradicinę monstro kortą Helovyno tematika. Kortoje turi likti visi reikiami atributai, kurie yra būdingi paprastoms kortoms. Visa kita yra jūsų fantazija.

PAVYZDYS: (spauskite ant kortos, norėdami pamatyti visą dydį)

Taisyklės:

1. Būkite gerai susipažinę su konkurso taisyklėmis. NETINGĖKITE atidžiai persiskaityti, nors jau ir senai viskas žinoma.

2. Visos kortos turi būti padarytos pačių, pasitelkus grafinę programą Photoshop, nes reikalingos kortos šablonas atsidarys tik šia programa. Galite bandyti ir kitomis programomis, tačiau turėsite daryti be šablono.

3. Kortos gamybai visus reikiamus atributus ir ŠABLONĄ rasite ČIA. Padarytos ant kito pagrindo nebus priimamos (jokių išimčių nebus).

4. Kortos turi būti padarytos lietuvių kalba (tik efektas) pavadinimas gali būti angliškas arba lietuviškas. Pasistenkite nedaryti gramatinių klaidų, nes nuo to kentės balai. Naudokite Palatino Linotype šriftą.

5. Nors reikia sukurti netradicinę kortą, ji vistiek turi atitikti originalą. Ištyrinėkite origanalus ir bandykite sukurti savo kortas, atsižvelgdami į menkiausias originaluose esančias detales. Būkite atidūs. Tačiau jūs galite naudoti bet kokias teksto spalvas (svarbu, kad ant fono būtų gerai matoma), paveiksliukas gali būti išlindęs ir už rėmo ribų, galite keisti rėmelių spalvas, matomumą ir t.t.

6. a) Kortos paveiksliukas negali būti sukurtas vienspalviame arba baltame fone. b) Paveiksliukas turi būti kokybiškas ir atitikti konkurso keliamą užduotį. c) Korta turi būti išsaugota jpg. ar png. arba kitais formatais ( tik ne gif. ).

7. Savo šedevrus siųskite paštu mzidinys@mail.ru Į tai žiūrėkite atsakingai ir nesiuntinėkite kas papuola, nes bus priimtos tik tos kortos, kurios atitinka taisykles ir tik po vieną kortą iš kiekvieno dalyvio. Kaip turi atrodyti tinkamai sukurtos kortos galite rasti Parodoje. O kaip teisingai kurti kortas parašyta The Duelist žurnalo 1 Nr. 8 psl.

8. Kortų turinys negali būti įžeidžiantis. Jei kortos neatitiks reikalavimų, jos nedalyvaus konkurse ( jokių įspėjimų nebus ). Konkursinės kortos bus patalpintos vėliausiai per 3 dienas nuo gavimo.

Siuntimo taisyklės:

Vienas dalyvis gali atsiųsti vieną kortą mzidinys@mail.ru pašto adresu. Turite nurodyti savo niką.

Kortų atributai: Visus reikiamus kortos atributus ir ŠABLONĄ rasite KONKURSO REIKMENYS.

Vertintojai:

Jūsų kortas vertins kompetetingas teisėjas: Akademijos rektoius su slaptuoju fakultetu. Savo nuomonę galės išsakyti ir svetainės lankytojai Forume.

Prizai:

Bus 3 prizinės vietos. Laimėtojai kortas išsirenka iš mūsų milžiniško Prizinio Fondo 1 vietos nugalėtojas 15 kortų ir ( +45 taškus ) 2 vietos 10 kortų ( +35 taškus ) 3 vietos 5 kortas ( +25 taškus ). Visi kiti gaus +15 už dalyvavimą.

Atskirai bus renkama geriausia Slifer korta, kurios laimėtojas jei užims prizinę vietą dar papildomai gaus +20 taškų ir +5 papildomas kortas, o jei neužims jokios vietos gaus atitinkamai +20 taškų ir +5 kortas.

Vertinimo kriterijai:

1. Bus vertinamas kortos fonas ir jos paveiksliukas, jų spalvų ir piešinio suderinamumas, temos atskleidimas. 2. Vertinamas kortos efektas (atsižvelgiama į gramatiką, patį efektą ar jis nėra per daug galingas ar yra išradingas bei įdomus). 3 Vertinsime bendrą kortos išvaizdą (ar yra visi reikiami kortos atributai, ar įskaitomas visas tekstas ir t.t.) 4. Svarbus temos išpildymas.

Konkurso Data: 2010.10.23 - 2010.11.07