SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Toon World

Paskaitos autorius: Rektorius M-zidinys
2009.02.11

Paskaita Toon gerbėjams.
Paskaitos bendraautorius: Ra studentas Cecens

(+25 Taškai )

TOON WORLD

Toon ( animaciniai herojai )monstrai - speciali monstrų rūšis, kurie sumokėjus 500 LP gali atakuoti priešininką tiesiogiai, kai lauke turime Toon World burtų kortą. Tai animuoti jau esamų monstrų variantai, labai priklausantys nuo jau minėtos burtų kortos. Šiuos monstrus naudojo ir labai mylėjo Maximillion'as Pegasas. Šis veikėjas jums puikiai žinomas iš pirmųjų Yu-Gi-Oh ir Yu-Gi-Oh GX sezonų ir Yu-Gi-Oh! The Movie: Pyramid of Light filmo. Pegasas yra "Industrial Illusions" (Pramonės iliuzijos) direktorius ir savininkas, "Duel Monsters" kūrėjas bei "Millennium Eye" saugotojas. Taigi, nenuostabu, kad jo kaladė ir Toon monstrai yra it brangenybė bet kuriam žaidėjui ar kolekcionieriui. Šioje paskaitoje aptarsime visas Toon tipo kortas, Pegasus startinę kaladę ir jos perspektyvas šiandieniniame žaidime. PS: galėsite atsisiųsti ir praktiškai išbandyti Pegaso struktūrinę kaladę.

Visus Toon tipo monstrus galime suskirstyti į 3 KLASES:

A KLASĖS monstrai:

° Gali būti iškviesti tik tada, kai arenoje yra „Toon World“.
° Kai lauko korta „Toon World“ sunaikinama, Toon monstrai taip pat būna sunaikinami.
° 5 ar aukštesnio lygio monstrams reikia aukoti monstrus.
° Toon tipo monstrai negali atakuoti tą patį ėjimą kai būna iškviesti.
° Reikia paaukoti 500 gyvybės taškų, kad galėtume pulti.
° Jei priešininkas arenoje neturi Toon monstrų, galime tiesiogiai pulti jo gyvybės taškus.

A klasės monstrams priklauso ( jie neturi jokių papildomų efektų, taičau gali būti SPECIALIAI kviečiami ):

Blue-Eyes Toon Dragon 3000/2500 8 lv / Light / Dragon / Toon
Tai vienas iš geriausių Toon monstrų, nes turi didžiausią ATK ir dėl to yra naudingiausias monstras lauke, kuris padaro -3000 tiesioginės žalos.

Efektas: Ši korta negali būti iškviesta, išskyrus jei „Toon World“ yra kovos lauke. Ši korta negali pulti tą patį ėjimą, kai buvo iškviesta. Paaukok 500 gyvybės taškų, kiekvieną kartą puldamas. Kai „Toon World“ yra sunaikinamas, sunaikinama ir ši korta. Jei tavo priešininkas neturi „Toon monstro“ kortos savo kovos lauke, šis monstras gali pulti priešininko gyvybės taškus tiesiogiai. Tačiau jei priešininkas turi „Toon“ monstrą, privalai pulti jį.

Toon Mermaid 1400/1500 4 lv / Water / Aqua / Toon. Patogus monstras kviesti stipresniems, nes yra Specialiai kviečiama be jokių aukų. Pvz: Toon Dark Magician Girl.

Toon Summoned Skull 2500/1200 6 lv / Dark / Fiend / Toon. Didelė ataka ir reikalauja tik vienos aukos.

Manga Ryu-Ran 2200/2600 7 lv / Fire / Dragon / Toon. Mėlynakis Drakonas vis tiek vertingesnis...

Visų A klasės Toon monstrų kortų efektai vienodi.

B KLASĖS monstrai gali:

° Būti iškviesti tik tada kai arenoje yra „Toon World“.
° Jei „Toon World“ sunaikinama, ji taip pat būna sunaikinta.
° 5 ar aukštesnio lygio monstrams reikia aukoti monstrus.
° Jei priešininkas arenoje neturi Toon monstrų, gali tiesiogiai pulti jo gyvybės taškus.

Toon Dark Magician Girl 2000/1700/ 6 lv / Dark / Spellcaster / Toon

Efektas: Ši korta negali būti iškviesta, išskyrus jei „Toon World“ yra kovos lauke. Ši korta negali pulti tą patį ėjimą, kai buvo iškviesta. Kai „Toon World“ yra sunaikinamas, sunaikinama ir ši korta. Jei tavo priešininkas neturi Toon monstrų, gali pulti priešininko gyvybės taškus tiesiogiai. Tačiau, jei oponentas turi „Toon“ monstrą, privalai pulti jį. Šios kortos puolimo taškai padidėja 300 ATK nuo kiekvieno kapinyne esančio Dark Magician ir Magician Of Black Chaos.

Šios klasės monstrai gali pulti nesumokėję 500 LP ir nelaukus vieno ėjimo. Taip pat ši vienintelė B klasės atstovė turi ir papildomą efektą bei gali būti specialiai iškviesta. Vadinasi mes galime ją specialiai išsikviesti su viena auka ir iškart atakuoti priešininką tiesiogiai.

C KLASĖS monstrai :

° Gali būti paprastai iškviesti, net kai arenoje nėra „Toon World“.
° Tačiau jei „Toon World“sunaikinama, Toon monstai taip pat būna sunaikinami.
° Negali pulti tą patį ėjimą, kai būna iškviesti.
° Jei priešininkas arenoje neturi Toon monstrų, gali tiesiogiai pulti jo gyvybės taškus.

( C klasės monstrai yra patys geriausi, nes nereikia Toon World kortos, nereikia mokėti 500 LP ir turi savo papildomus efektus, tačiau jų negalima SPECIALIAI kviesti )

Toon Cannon Soldier 1400/1300 4 lv / Dark / Machine / Toon

Efektas: Ši korta negali pulti tą patį ėjimą, kai būna iškviesta. Kai „Toon World“ yra sunaikinamas, sunaikinama ir ši korta. Jei tavo kovos lauke yra „Toon World“, o tavo priešininkas neturi Toon monstrų, gali pulti priešininko gyvybės taškus tiesiogiai. Gali paaukoti vieną savo arenoje esantį monstrą ir atimti priešininkui 500 gyvybės taškų.

Toon Gemini Elf 1900/900 4 lv / Earth / Spellcaster / Toon

Efektas: Ši korta negali pulti tą patį ėjimą, kai būna iškviesta. Kai „Toon World“ yra sunaikinamas, sunaikinama ir ši korta. Jei tavo kovos lauke yra  „Toon World“, o tavo priešininkas neturi Toon monstrų, gali pulti priešininko gyvybės taškus tiesiogiai. Kai ši korta tiesiogiai puola priešininko gyvybės taškus, priešininkas privalo išmesti bet kurią kortą iš rankos.

Ši korta ypatinga tuo, kad neanimuota forma neturėjo jokio efekto, o ši korta turi papildomą ir visiškai naują efektą.

Toon Goblin Attack Force 2300/0 / 4 lv / Earth / Warrior / Toon

Efektas: Jis nesiskiria nuo kitų C tipo Toon monstrų, tačiau ši korta po puolimo yra pakeičiama į gynybos rėžimą ir negali būti pakeista iki kito tavo ėjimo pabaigos. Tai ganėtinai prasta korta, nes iškviesta, per pirmą ėjimą, pulti negali, o po puolimo yra lengvai sunaikinama, kad ir silpniausio monstro.

Toon Masked Sorcerer 900/1400 4 lv / Dark / Spellcaster / Toon

Efektas: C tipo Toon monstrų efektai. Kai ši korta puola priešininko gyvybės taškus tiesiogiai, gali traukti vieną kortą iš kaladės.

Toon Alligator 800/1600 4 lv / Water / Reptile / Toon

Vienintelis neefektinis monstras, kurio aprašyme parašyta: "Aligatorius, tiesiai iš animacinių filmukų". Tačiau ir ji gali būti suieškota Toon Table of Contents burtų korta.

PAREMIANČIOS KORTOS

Toon Defense Besitęsiančio veikimo spąstų korta, kuri leidžia nukreipti priešininko puolimą tiesiogiai į tavo gyvybės taškus jei tavo priešininkas puola 4 ar mažesnio lygio Toon monstrą, tavo kovos lauko pusėje.

Ši korta apsaugo mūsų silpnesnius Toon monstrus, kurie kitą ėjimą galės padaryti tiesioginės žalos. Jei norime nepatirti dar ir žalos, galime naudoti Spirit Barrier. Savo monstrus galime apsaugoti ir su Astral Barrier korta.

Toon Table Of Contents Normalaus veikimo burtų korta, kuri leidžia pasiimti vieną kortą iš kaladės, kurios pavadinime yra žodis "Toon" arba montro pavadinimas "Manga Ryu-Ran".

Taigi ši korta privalo būti visose Toon kaladėse, nes iš kaladės gali padėti ištraukti bet kurią Toon kortą ( monstrą, burtus ar spąstus ).

TOON WORLD

Toon world Ilgalaikio veikimo burtų korta. Efektas: Paaukok 1000 gyvybės taškų tam, kad aktyvuotum šią kortą. Tai pati svarbiausia korta, be kurios dauguma Toon monstrų būtų nieko verti. Žinoma reiktų pasirūpinti ir jos apsauga. Ją apsaugotų Magic Reflector burtų korta, kuri suteiktų antrą šansą vienai burtų kortai, kurią tada jau reiktų sunaikinti du kartus. Taip pat galėtume kaip gynybos priemonę panaudoti Emergency Provisions kortą, kuri už kiekvieną nuo mūsų lauko pašalintą burtų ar spąstų kortą prideda +1000 LP. Beje, mūsų Toon monstrai nežus, nes Toon World būtų nesunaikinta, o tieiosg pašalinta iš lauko.

APIE PEGASO KALADĘ:

Yra 2003 m. išleista Pegaso struktūrinė kaladė, kurioje yra net 50 skirtingų kortų. Jos išsamiai neaptarinėsime, nes yra puiki galimybė ją išbandyti patiems (>> ATSISIŲSTI <<). Joey žaidime yra visos reikalingos kortos ( 2 neefektinių monstrų trūko, kuriuos pakeičiau į tą pačią ATK turinčius monstrus ) tad sudėjau jums šią kaladę ir išbandžiau prieš kompiuterį. Rezultatas buvo 5 : 5. Laimėti pavykdavo tik Relinquished monstro ar uždraustų kortų ir neišmatuojamo kompiuterio kvailumo dėka. Per visas 10 kovų nepavyko iškviesti nei vieno Toon monstro, nes kaladėje yra TIK viena Toon World korta ir nei vieno B ir C tipo kortų.

Taigi kaladė šiandieniniame pasaulyje yra labai silpna. Tačiau negalvokite, kad pati kaladė yra nevertinga. Tai visų kolekcionierių svajonė, nes ji jau nebepardavinėjama. Joje galime rasti visą Relinquist ritualinio monstro rinkinį ( Ritualinę burtų kortą ir Sonic Bird ). Taip pat čia yra kitų vertingų kortų: Dream Clown, Waboku, Fissure ir galybė uždraustų kortų: Witch of the Black Forest, Dark Hole, Change of Heart.

IŠVADA: Su šia kalade galime žaisti, tačiau reiktų tūkstantmečio akies ir labai stipriai tikėti kortų dvasia. Joje pilna nenaudingų ir net sau žalą darančių monstrų, o Toon tik sudaro kaladės balastą, nes 1:50 galimybė išsitraukti Toon World, kuri tikrai ilgai lauke neužsilieka, nes spąstai labai silpnai saugo mūsų kortas ir gyvybės taškus. Kaladėje yra kortų, kurios didina gyvybės taškus, tačiau kam to reikia jei praktiškai negali išsikviesti nei vieno Toon monstro, o priešininkui tik prailginate malonumą triuškinant jus. Taigi ši kaladė jau nugyveno savo šlovės laikmetį, o jos vieta yra kolekcionieriaus stalčiuje ar ant lentynos, dulkėms kaupti.

APIE REALIAS KALADES:

Toon kaladės pagrindas sukasi apie Toon World burtų kortą, kuri leidžia tau panaudoti Toon visus monstrų efektus. Šios kaladės paskirtis atimti priešininko gyvybės taškus puolant tiesiogiai. Kaladė reikalauja didelių LP išteklių, taigi kai kurie žaidėjai naudoja gyvybės taškų "atgavimo" tokias kortas kaip: Draining Shield arba Sebek's Blessing. Taip pat galime naudoti Life Absorbing Machine, kuri mūsų -500 auką ar kitą žalą pavers į +250 LP, nes gyvybės taškus padidina tiek, kiek jų praradome dėl efekto dalinant iš 2.

Taigi kaladės konstravimui mums reikės:

1. Kortų kurios saugos mūsų Toon Montrus: Toon Defense ar Astral Barrier su Spirit Barrier. Musm praverstų net tokia korta kaip Skill Drain, kuri panaikintų mūsų monstrų efektus, o tai reiškia, kad galėtume nekreipti dėmesio į jų efektuose išvardintus trūkumus. Tiesiog specialiai išsikvieti ( A ir B Toon tipai ) ir puoli, tiesa jau nebe tiesiogiai.

2. Kortų kurios greitina Toon World kortos traukimą ir ją saugo: Terraforming, Field Barrier - Ilgo veikimo burtų korta, kuri apsaugos lauko kortą nuo sunaikinimo, taip pat nebus galima aktyvuoti naujų lauko kortų. Taip pat pagelbės: Magic Reflector.

3. Pasirūpiname, kad mūsų Toon monstrams negrėstų joks pavojus puolant priešininką tiesiogiai. Giant Trunade skirtingai nei Heavy Storm nesunaikina mūsų Toon Word, o tik grąžiną į ranką. Nuo to mūsų Toon animaciniai padarėliai nesunaikinami.

4. Trūkumus paverčiame pranašumais. Šiose kaladėse puikiai veikia Vengeful Bog Spirit, kuri mums ir mūsų priešininko monstrams neleis pulti tą patį ėjimą, kai jie yra iškviečiami. Mums juk ir taip reikia laukti tą vieną ėjimą. Taip pat galime panaudoti Scapegoat mūsų Toon monstrų kvietimui. Taip mes galime PANAUDOTI tuos 4 Token'us tarkim mūsų Mėlynakiui Drakonui iškviesti, kuriam reikia dviejų aukų. Įprastai Normaliam kvietimui jų aukoti negalima, tačiau Specialiam GALIMA. Šiose kaladėse galime net panaudoti Spellcaster kaladėms skirtą spąstų kortą Magician's Circle, kuri leis specialiai iškviesti Toon Dark Magician Girl ar Toon Masked Sorcerer, kai puola mūsų Spellcasteris. Iškviestas monstras galės iškart smogti tiesiogiai.

5. Aišku mums reiks kuo daugiau Toon monstrų su juos paremiančiomis kortomis: Būtina turėti Toon Mermaid, Blue-Eyes Toon Dragon, Toon Summoned Skull, Toon Dark Magician Girl. Taip pat patys sprendžiame kokias galime įsidėti paremiančias monstrų, burtų ir spąstų kortas.

Štai kokią kaladę mes galime susidėti. Ji tikrai bus DAUG geresnė už Pegaso struktūrinę kaladę. Tai tik vienas iš daugelio pvz:

Monstrai [16]

2 x Toon Dark Magician Girl - BŪTINA
1 x Toon Summoned Skull
1 x Blue-Eyes Toon Dragon - BŪTINA
2 x Toon Goblin Attack Force
2 x Toon Gemini Elf
2 x Toon Mermaid - BŪTINA
2 x Toon Masked Sorcerer
1 x Sangan
1 x Penguin Soldier
1 x Magician of Faith
1 x Breaker The Magical Warrior

Burtai [16]

3 x Toon World - BŪTINA
3 x Toon Table of Contents - BŪTINA
1 x Scapegoat - BŪTINA
1 x Mystical Space Typhoon
1 x Giant Trunade - BŪTINA
2 x Emergency Provisions
1 x Vengeful Bog Spirit
1 x Swords of Revealing Light
1 x Lightning Vortex
1 x Fissure
1 x Smashing Ground

Spąstai [8]

3 x Magic Jammer
3 x Trap Jammer ar Seven Tools of the Bandit
2 x Sakuretsu Armor

Redagavo Dėstytoja Raida

SUSIJUSIOS PASKAITOS:

1) Synchro (trumpai apie Toon, Unio, Spirit, Gemini ir Synchro)