SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Akademijos Taisykles


PAGRINDINĖS AKADEMIJOS TAISYKLĖS

1. STOJIMAS

Visi kas nori įstoti į šią Virtualią Akademiją turi užpildyti ANKETĄ ir atsiųsti ją man pašto adresu: milda@reborn.com

2. FAKULTETAI

Studentas surinkęs +200 taškų iš Slifer'ių Fakulteto yra perkeliamas į Ra Fakultetą, Surinkęs +400 į Obelisk'ų Fakultetą, Surinkęs +600 į Slaptąjį Fakultetą. Išsamesnė info: Apie mus skiltyje

3. TAŠKAI

Studentai taškus renka Konkursų, Turnyrų metu, Rašydami paskaitas ( Obelisk'ai ir Ra, išimtinais atvejais Slifer'iai ), Aukodami kortas Priziniam Fondui, Laikydami egzaminus ir už įvairius darbus naudingus Akademijos bendruomenei. Vadovybė taškus renka be jau minėtų būdų, už savo vykdomą veiklą: Kuriamus turnyrus, Paskaitas, Redagavimą ir t.t. Išsamesnė info: Apie mus skiltyje

4. VADOVYBĖ

Šiuo metu Dėstytoju įmanoma tapti tik parašius 2 gerai įvertintas paskaitas. Atsistatydinus Dekanui jis yra renkamas to Fakulteto studentų. Kitų sričių Vadovybės nariai priimami tik to pareikalavus Rektoriui ( Pasiūlomos pareigybės ). Pareigų laimėti Konkursų ir Turnyrų metu negalima. Vadovybės sudėtį galite peržiūrėti Vadovybės skiltyje. Susisiekti su jais Kontaktų skiltyje. Išsamesnė info: Apie mus skiltyje

5. PASKAITŲ RAŠYMAS

Bendrosios taisyklės:
Paskaitas be Dėstytojų gali rašyti ir Obelisk'ai bei Ra studentai, išimtinais atvejais ir Slifer'iai. Paskaitos turi būti parašytos bendrine lietuvių kalba, naudojant lietuvišką raidyną bei laikantis gramatinių, skyrybos bei stiliaus taisyklių. Jeigu buvo naudotasi kažkokia informacija, reiktų pateikti šaltinį. Visi naudojami paveiksliukai turi būti sudėti į aplanką, ir prisegti kartu su Word dokumentu, kuriame yra straipsnis. Paskaitų temos turi būti naudingos ir informatyvios. Jų temas galite pasirinkti patys, tačiau BŪTINAI turite pranešti apie ką norėsite rašyti Rektoriui. Ši taisyklė negalioja tik Dėstytojams. Viską siųsti PAŠTU Word dokumento pavidalu + papkė su iliustracijomis mzidinys@mail.ru arba per skype - kas jį žino.

Konkretūs reikalavimai:
Nerašykite tokiomis temomis, kurios yra surašytos oficialioje taisyklių knygutėje (Rulebook). Rašant apie kortų grupes ar kortų kalades, nepakanka išversti kortų efektus ir sudėti jas pagal temą. Reikia KOMENTUOTI, ANALIZUOTI, išsakyti savo nuomonę ir pastebėjimus, pateikti galimus derinius su aprašomomis kortomis ir t.t. Juk išsiversti kortų efektus sugebame kiekvienas. Visa tai turi būti pateikta patraukliai, profesionaliai ir sukoncentruotai ( neturi būti labai jau ilgos ir ištęstos ), nes studentai jų arba tiesiog neskaitys, arba tik permes akimis. Tad Studentai ir Dėstytojai šių taisyklių privalo laikytis, antraip paskaitos bus atmetamos ir netalpinamos. Taip sutaupysite mano ir savo laiką.

Reikalavimai aprašant kaladžių tipus:
1. ( Įžanga į paskaitą ) Paaiškinti kaladės pavadinimo kilmę, bei apžvelgti vyraujančias tos kaladės tendencijas.
2. Pateikti vieną iš galimų kaladžių sudėties variantų, kuri ir bus aprašyta. Stengtis pateikti optimaliausią variantą.
3. ( Apžvalga ): kaladės geriausios kortos, veikimo principas, orientacinė kaina, svarbiausių kortų efektų komentarai ir t.t
4. Galimi deriniai su kalade.
5. Siūlomi pakeitimai, kortų kaladėje, siekiant ją atpiginti ar pagerinti.
6. ( Išvados ) Kritinis kaladės įvertinimas, asmeninė nuomonė, kaladės + / - bei veikimas su kitomis kaladėmis ( prieš ką gerai veikia ir t.t. ).

+ Pridėti iki 10 kortų paveiksliukų, kurie iliustruotų paskaitą ir padarytų ją dar informatyvesnę.

Reikalavimai teikiant kaladės aprašymą Kaladžių Aruodui:
1. Pateikiama glausta informacija apie kaladę (vyraujantis kortų atributas ir tipas, veikimo principas pvz. Dark / Spellcasters / Swarm-Aggro) bei sukoncentruotas kaladės tikslo ir veikimo principo aprašymas. Aptariamos kaladės tobulinimo galimybės.
2. Surašomos visos kaladės stipriosios savybės/pranašumai prieš kitas kalades.
3. Surašomi kaladės trūkumai/silpnybės.
4. Aprašomas visos kaladės veikimas, jos deriniai.

6. ORDINAI

Ordiną gali įkurti Studentas, turintis +50 taškų. Ordinas turi savo herbą ( galiu sukurti ), pavadinimą ir įkūrėją ( Magistrą ). Ordine gali būti nuo 6 iki 8 narių. Išsamesnė info: Ordinų skiltyje.

Ordinų Kovos:
Ordinai susikauna tik per OFICIALIAI paskelbtus turnyrus ORDINAMS. Žaidimo principas visi už vieną ir vienas už visus. Žaisti galima tik prieš kito ordino riterius ( juk už savo Ordiną žaidžiama ). Visuose žaidimo etapuose žaisti gali kas tik nori ir prieš ką tik nori ( tačiau išlieka svarbi taisyklė - iškviesti kautis galima tik kitame Ordine esantį žaidėją, bei negalima iškviesti į kovą Ordino įkūrėją - Magistrą, tik kitas Ordino įkūrėjas - Magistras gali tai padaryti ). Žaidžiama tok kol nebelieka tą Ordiną ginančio riterio. Iššūkiai metami Forumo skiltyje Odinai.

7. TURNYRAI

Rengiami Joey The Passion, KCVDS bei J_PROJECT turnyrai. Joey The Passion Turnyruose reikia laikytis Akademijos uždraustų kortų sąrašo ( Ban List ). KCVDS ir J_PROJECT Turnyrams galioja oficialusis uždraustų kortų sąrašas. Turnyrai rengiami oficialių Akademijos organizatorių. Jų dažnumas priklauso nuo Studentų aktyvumo. Vienu metu negali vykti daugiau kaip 3-4 turnyrai. Daugiau info: Duel skiltyje.

8. AUKA AKADEMIJAI

Kortos:
Visi kas nori gali paaukoti Originalių kortų į mūsų Prizinį Fondą, kurias laimės mūsų Studentai. Kortos, kurias norite paaukoti turi būti geros kokybės ( originalios, nesulankstytos, nenutrintos, nesubraižytos ar kitaip sugadintos ). Norėdami paaukoti susisiekite su Rektoriumi M-zidinys. Už kortų skaičių ir retumą skiriami taškai bei būsite įtraukti į Geradarių sąrašą. Išsamesnė info: Auka Akademijai skiltyje.

Pinigai SMS:
AČIŪ aukojusiems. Serveris išpirktas iki pat rugsėjo 24 d. 2010 m. Tad Akademija metus dar tikrai gyvuos.

Pašto ženklai:
Siekiant sumažinti mano asmenines lėšas, skiriamas laimėtų kortų išsiuntinėjimui, prašau gerų žmonių atsiųsti pašto ženklų. Į voką įdedate už tam tikrą sumą nupirktų pašto ženklų ir atsiunčiate man. Norintys paaukoti, kreipkitės paštu (mzidinys@mail.ru), PM - pasakysiu savo namų adresą. Jei nežinote kaip išsiųsti laišką skaitykite - Kaip sėkmingai išsiųsti laišką? Aukojusiųjų Nikai bus skelbiami Geradarių sąrašuose. Išsamesnė info: Auka Akademijai skiltyje.

Yu-Gi-Oh Virtualiosios Akademijos taisyklės gali būti keičiamos Slaptojo Fakulteto narių nutarimu. Iškilus klausimams ir neaiškumams galite rašyti mzidinys@mail.ru arba lordas@gmail.com.

Pagarbiai Rektorius M-zidinys