SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Synchro

Paskaitos autorius: Ra Dekanas Alone.

2008.10.03
( +25 Taškai )
Paskaita visiems

SYNCHRO

Yra susiklosčiusi tokia tendencija, kad maždaug po keturių papildymo pakuočių išleidimo, atsiranda vis nauji kortų tipai. Iš pradžių atsirado 1) Toon kortų tipas, kuris pasirodė kartu su "Pegasus" startine kalade. Po apytiksliai dar keturių papildymo pakuočių išleidimo atsirado ir 2) Union kortos, dar vėliau 3) Spirit, kurie buvo "Invincible Fortress" struktūrinėje kaladėje. Dar vėliau 4) Gemini, kol pagaliau, po ilgos pertraukos, atsirado 5) Synchro tipo padarai, kuriuos galime rasti 5`DS startinėje kaladėje. Kiekvienas tipas išsiskiria savo efektų specifika bei galimybėmis. Pavyzdžiui Toon tipo monstrams yra reikalinga Toon World korta ( išskyrus Toon Gemini Elf ), kad galėtų atskleisti savo išskirtinius gebėjimus. Union tipo monstrai pasiverčia Equip tipo kortomis ir tarsi “prisijungia” prie kitų tam skirtų padarų. Pavyzdžiui: Y – Dragon Head prisijungia prie X – Head Cannon.

Spirit tipo padarai išsiskiria savo sugebėjimu grįžti į rankas per tos kortos savininko pabaigos fazę (Eng. End Phase). Tsukuyomi yra Spirit tipo korta, kuri dėl savo pernelyg gero efekto yra uždrausta, nes ji grįždama į rankas vėl leidžia panaudoti efektą. Gemini tipo padarai yra dar visai neseni. Jų efektai aktyvuojami tik tuomet, kai jie yra iškviečiami antrą kartą, tačiau nuo to nukenčia Gemini monstrų greitis. Gemini šeimos monstrams priklauso anksčiau labai daug naudota Zombie tipo kaladėse Il Blud. Na ir naujausia karta - Synchro.

Synchro monstrai yra naujas monstrų tipas, kuris buvo išleistas 2008 metais 5`Ds startinėje kaladėje. Šių kortų apvadas yra baltas ir tuo ryškiai skiriasi nuo Fusion, Ritualinių ar kitų monstrų. Šios kortos dedamos į Extra (Aut. Pstb. Buvusią Fusion kaladę.)

Iškvietimui Synchro monstrai reikalauja Tuner tipo monstrų. Juos galima iškviesti tuomet, kai turite vieną Tuner tipo monstrą ir bet kokį kitą monstrą lauke, kurių žvaigždučių suma (Eng. Level) lygi Synchro monstro žvaigždutėms. Norint iškviesti Synchro monstrą tereikia nusiųsti Tuner ir kitą padarą su tinkama žvaigždučių suma į kapinyną ir tuomet galite Sinchroniškai išsikviesti Synchro monstrą.

Kai kurie Synchro monstrai reikalauja specialių Tuner tipo monstrų. Pavyzdžiui Junk Warrior mes galėsime išsikviesti tik su Junk Synchron. Tačiau dažniausiai kiti Synchro monstrai nereikalauja tam tikrų Tuner monstrų. Grąžinti į rankas šie monstrai keliauja į Extra kaladę, kaip ir Fusion monstrai.

Anksčiau Ude / Konami norėjo Synchro tipo monstrams priskirti naują papildomą kaladę, į kurią būtų dedami tik Synchro monstrai. Tačiau to buvo atsisakyta, nes priešininkas pradėdamas kovą greitai supras ar jūs naudojate Synchro monstrus, ar ne. Todėl Synchro padarus dabar reikia laikyti kartu su Fusion padarais, Fusion tipo kaladėje, kuri nuo šiol vadinasi ne Fusion kalade (Eng. Fusion deck), o Extra kalade (Eng. Extra Deck).

Pasirodžius Tuner tipo padarams juos masiškai pradėjo taikyti įvairios kaladės. Pavyzdžiui Six Samurai kaladėje Grand Master of the Six Samurai yra penkių žvaigždučių, o Junk Synhron yra trečio lygio, todėl šie du padarai puikiai tinka iškviesti Stardust Dragon. Beje, abu padarai yra kario tipo (Eng. Warrior Type), o tai reiškia, kad juos galima lengvai susiieškoti su Reinforcement of the Arm, kuriuos nuo šiol galima laikyti net tris. (5 + 3 = 8)

Synchro / Tuner padarus pritaikė ir Dark Armed Dragon kaladės, pavadintos DaD/Synchro. Kadangi į šią kaladę įeina šešto lygio Destiny-Hero Dasher jis puikiai tinka su antro lygio Krebons, kuris tinka išsikviesti Stardust Dragon (6 + 2 = 8)

Taip išsikvietus Stardust Gragon galima bus panaudoti Dasher efektą, kuris veikia iš kapinyno. O Krebons taip pat puikiai tinka gynybai, o ypač prieš "Gladiator Beast" padarus, nes sumokėjus 800 gyvybės taškų jis priešininkui neleis pulti..

Taigi galime nuspėti kas laukia Tuner Synchro monstrų ateityje:

•  Jie kaip ir Toon / Spirit / Union / Gemini gyvuos tik tam tikrą laiką, kol neateis naujesni, galingesni padarai, prieš kuriuos nublanks šios kortos. Ilgainiui žaidėjai išmoks žaisti prieš šias kortas. Juk visgi Stardust Dragon kortą labai lengvai galima sunaikinti su Solemn Judgment, Legendary Jujitsu Master, Forced Back, Neo-Spacian Grand Mole ir kitomis kortomis.

•  Arba jie įsisiautės ir bus sunku juos sustabdyti. Juk yra Psycho Commander, kuris puikiai padės apsiginti, o su Krebons korta išvengsite priešiškų monstrų puolimų. Taip pat Stardust Dragon bus tikras galvos skausmas "Gadget" kaladėms, nes nepadės nei Smashing Ground, nei koks Shrink. Todėl tai gali lemti Stardust Dragon pranašumą "Six Samurai", "DaD" kaladėse.

Ir pabaigai noriu pasakyti, kad Psychic ( daugiau kitoje paskaitoje ) ir Tuner padarai yra tikrai verti dėmesio, nes juos galima ne tik pritaikyti "DaD" ar "Six Samurai" kaladėse. Jie puikiai tinka "Rat Toolbox"ar "Tomato Toolbox" kaladėms, nes dauguma Tuner tipo monstrų yra žemės arba tamsos atributo.

Radaguota M-zidinys

SUSIJUSIOS PASKAITOS:

1) Toon World
2) Gemini