SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Summer Cup 2011

Straipsnio autorius ir fotografas M-zidinys
TOP 8 kaladžių sąrašus publikavimui paruošė Serenytė
Kovų aprašymus ir kaladžių statistiką paruošė Snikatronas
Finalinę kovą filmavo ir patalpino djrobka

2011.08.30
Fotoreportažas

SUMMER CUP 2011

TURINYS (Patogesniam navigavimui)

Prizai
Turnyro Chronologinė Eiga (Stebėtojo akimis)
Žaidėjų Statistika (Žaidėjų pasiskirstymas po 6 Ratų)
Top 8 Poros (Geriausiųjų Kaladžių sudėtys)
Finalas (Kovos aprašymas su Video slepiasi po "Spoiler'iu")
Kaladžių Statistika
Apdovanojimai (Top 16)

Rinktinės 122 turnyrinės nuotraukos ( Peržiūrai )
Visų 50 dalyvių kaladžių sudėtys ( Peržiūrai )

Rugpjūčio 27 d. Kaune, Magnus viešbučio konferencijų salėje, vyko Yu-Gi-Oh Summer Cup turnyras, kuriame dalyvavo net 50 žaidėjų iš Lietuvos bei Latvijos, kurie varžėsi dėl 3x dėžių Extreme Victory papildymo pakuočių, piniginių prizų, diplomų Top 8 geriausiems bei trofėjaus. Finale susitiko latvis Andris Šveics, žaidžiantis su Tengu Plants ir Tomas Baltrimaitis, žaidžiantis su Psychic kalade. Šį kartą pranašesnis buvo latvis, kuris išsivežė 12 papildymo pakuočių, 100 Lt, diplomą ir trofėjų, kuris jam dar ilgai primins iškovotą pergalę.

~ PRIZAI ~

Šis simbolinis diplomas balsavimo keliu buvo įteiktas man, tačiau tai nereiškia, kad juo galiu džiaugtis tik aš vienas, nes tai bendro darbo rezultatas, kuris ir buvo įvertintas. Noriu padėkoti visiems vadovybės nariams bei aktyviems Akademikams, kurie padėjo vystyti veiklą pastaruosius 4 metus. Padaryta jau nemažai, tačiau galima padaryti dar daugiau.

Taip pat, pasinaudodamas proga, noriu kreiptis į kitus žaidėjus, kurie įvertinę mūsų pastangas, taip pat galėtų prisidėti prie šios bendros veiklos. Kadangi mūsų bendruomenė yra labai nedidelė, kiekvieno indėlis yra itin svarbus!

TOP 16 Prizai buvo paskirstyti taip: TOP 16 (t.y. 8 žaidėjai) gavo po 2 papildymo pakuotes; TOP 8 (t.y. 4 žaidėjai) - po 5; TOP 4 (t.y. 2 žaidėjai) - po 7; 2 vieta - 10 ir 1 vieta - 12 papildymo pakuočių. Viso išdalintos 72 papildymo pakuotės.

~ TURNYRO EIGA CHRONOLOGINE TVARKA ~

Kaip vyksta turnyras nepasakosiu, nes visa tai smulkiai jau yra aprašyta ankstesniuose fotoreportažuose (žiūrėkite žemiau pateiktas nuorodas). Pažiūrėkime kaip vyko turnyras iš stebėtojo pozicijų. Kadangi daugelis jau priprato prie nuolatinio blykstės žybčiojimo, į mane jau beveik niekas nekreipia dėmesio, todėl galėsime pamatyti kaip viskas atrodo natūraliai - lyg žiūrėtume National Geographic.

Prieš prasidedant turnyrui visada būna chaosas iki kol įsivyrauja turnyrinė tvarka. Ratus keičia ratai, o per pertraukas tęsiasi kortų medžioklė. Su lyg kiekvienu ratu įtampa vis didėja...

Šįkart tikrai buvo laikomasi tvarkaraščio, todėl Top'ai prasidėjo nurodytu laiku. Tai liudija apie gerėjantį organizacinį lygį. Visi žaidėjai privalėjo palaikyti tempą, tik Top'uose buvo leista atsipūsti, todėl jie labai užsitęsė. Tačiau apie tai vėliau.

\

Tai vienas iš jauniausių turnyro dalyvių, žaidęs su Dragunity ir užėmęs 29 vietą. O būtumėte matę su kokiu užsidegimu jis žaidė... Žinau, nes pačiam teko nukentėti. Jei ir toliau palaikys tokį tempą, manau latviai turės kuo didžiuotis. Turnyre taip pat dalyvavo dar 4 iki 14 m. žaidėjai, kuriems buvo sumažintas turnyrinis mokestis. Šį žaidimą gali žaisti įvairaus amžiaus žaidėjai, o jausesnių kartais net ir galva geriau dirba.

Netikėtai į šį turnyrą atvyko ir telšiškiai. Jei kas nežino, Telšiuose veikia vienas aktyviausių Akademijos remiamų Yu-Gi-Oh klubų. Netikite, spauskite šią Nuorodą. Klubo organizatorius Yami (dešinėje) su aktyviausiais klubo lankytojais taip pat dalyvavo turnyre, o per pertraukas ieškojo reikiamų kortų. Ši patirtis manau bus labai vertinga ir padės dedantis ateities kalades.

Šiame turnyre kaip niekad daug pasitaikė konfliktinių situacijų, kurias operatyviai turėjo spręsti teisėjai ir turnyro organizatorius. Šiame epizode teko raminti įsikarščiavusį latvį.

Po 5 ratų pradėjo aiškėti lyderiai. Vieni jau buvo užsitikrinę vietas Top'uose, o kiti dar skendėjo nežinomybėje, nes turėjo surinkę 4 pergales, kurios dar neužtikrina vietų tarp geriausiųjų.

~ TURNYRO STATISTIKA PO 6 RATŲ ~

~ TOP 8 POROS ~

Į Top'us pateko tiek jauni debiutantai, tiek seni žaidimo vilkai. Pateiksiu šiek tiek statistikos. Į Top'us po 3 metų petraukos pateko Tomas Baltrimaitis, kuris paskutinį kartą Top'uose žaidė 2009 m. Naciuose; Donatas Kriaučiūnas paskutinį kartą į Top'us buvo įkopęs 2010 m. Nacionaliniame; Andris Šveics taip pat nėra naujokas, nes Top'uose žaidė per Diečkaus Cup bei 2010 Lithuania Open turnyrus; Ieva Kniežaitė debiutavo 2010 - 2011 m. Nacionaliniuose; Deimantas Armanavičius Top'uose žaidė per 2010 m. Autumn Cup bei 2011 Winter Cup turnyrus.

Tad pirmą kartą Top'uose žaidė Igors Kogans, Balys Susnys bei Mantas Navickas.

~ TOP 8 KALADŽIŲ SUDĖTYS ~

Spoiler'is: Mantas Navickas prieš Ievą Kniežaitę (Sunako)

Spoiler'is: Balys Susnys (Cybermaster) prieš Igors Kogans

Spoiler'is: Tomas Baltrimaitis (Pitnox) prieš Deimantą Armanavičių (Setas)

Spoiler'is: Donatas Kriaučiūnas prieš Andris Šveics

KOVOS APRAŠYMAS (anglų kalba)

~ REKORDAS ~

Kova tęsėsi daugiau kaip pusantros valandos, todėl vienam iš finalininkų teko laukti savo varžovo. Lemiamoje kovoje abu žaidėjai turėjo labai mažai gyvybės taškų (100 ir 900) , taip pat nebeužteko monstrų kaladėse, todėl kovos baigtį turėjo nulemti tik kelios kortos, kurias dar reikėjo ištraukti. Baigtį taip pat apsunkino kilę ginčai dėl efektų, dėl kurių nesutarė net teisėjai.

~ TUO TARPU ~

~ TOP 4 ~

KOVOS APRAŠYMAS (anglų kalba)

KOVOS APRAŠYMAS (anglų kalba)

~ FINALAS ~

Spoiler'is: Andris Šveics vs. Tomas Baltrimaitis, Tengu Plants vs. Psychic. Kovas stebėjo ir aprašė Snikatronas. Filmavo djrobka.

~ KALADŽIŲ STATISTIKA ~

NUORODA

~ TOP 16 APDOVANOJIMAI ~

15 likęs turnyro organizatorius - Vykintas Urniežius, kuris spėjo ir pažaisti, ir turnyrą pravesti.

Susiję straipsniai

1-asis Vilniaus Meet'as ( 2008.10.04 )
2-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.03.14 )
3-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.10.02 )
4-asis Vilniaus Meet'as ( 2010.03.27 )
Vilniaus Yu-Gi-Oh klubo turnyras (2011.04.16)

Lietuvos Nacionalinis Yu-Gi-Oh Čempionatas 2009 (Seto įspūdžiai)
Diečkus Cup ir Kauno Meet'as (2009.11.14)
Įspūdžiai iš Latvijoje vykusio turnyro (2009.12.19)
Lithuania Open 2010 Winter turnyras Kaune (2010.02.06)
Lietuvos Nacionalinis Yu-Gi-Oh Čempionatas 2010 (2010.05.22)
Lithuanian Summer Cup 2010 (2010.08.21)
Autumn Cup 2010 (2010.11.21)
Lithuania Winter Open 2011 (2011.02.19)
Lietuvos Nacionalinis Yu-Gi-Oh Čempionatas 2011 (2011.05.15)