SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Structure Deck Design

REZULTATAI / RESULTS

1 vieta - J_BYYX, sulaukęs daugiausiai balsavusių dėmesio. +15 Kortų +40 Taškų

2nd place - Yuri Bakura for one of the best designs and balanced card effect. +30 Points

3 vietas dalinasi - Accadux už labai gerą dizainą, tačiau koją pakišo galbūt per galingas kortos efektas ir ExodiaXlr7 už itin kūrybišką efektą ir gerą dizainą, tik kiek pritrūko tvarkingumo kortai. Po +25 taškus ir po +10 kortų.

Konkurse dalyvavo labai daug gerų darbų: be priekaištų dizaino prasme padaryti Swarco, Mirato (matosi, kad padirbėta prie pakuotės), Serenytes, Chelsea darbai, tačiau visų juk neapdovanosi, todėl skiriami +20 paguodos taškų. Visiems likusiems dalyviams +15 taškų.

NORĖDAMI IŠ ARČIAU APŽIŪRĖTI DARBUS, SPAUSKITE ANT PAVEIKSLIUKO

1 DARBAS - J_BYYX

    

    Army of God struktūrinė kaladė į žaidimą sugrąžina Fairy-Tipo monstrus ir pristato Dievo Armijos narius- Arkangelus (Archangel). Kaladės kortų efektai paremti priešininko kortų efektų neigimu. Daugelio monstrų efektai veikia tiesiai iš Rankų arba Kapinyno, tad priešininkas dažniausiai nežinos ko tikėtis. Dažniausi efekto aktyvavimo reikalavimai yra išmesti Fairy-Tipo monstrą iš kaladės ar rankų į kapinyną, bet gali tekti išmesti ir patį monstrą, kurio efektą mes aktyvuojame. Kad neliktume be kortų rankoje mums į pagalbą ateina speciali arenos magijos korta kuri leidžia kas ėjimą iš Kalades traukti papildomą kortą, kai arenoje turime Archangel monstrą. Taip pat mus nuo kortų netekties saugo ir patys monstrai (Tai dažniausiai tie monstrai kurių efektai suveikia kai jie yra nusiunčiami į kapinyną dėl Archangel efekto). Taip pat monstrai gali būti specialiai iškviesti kai jie patenka į kapinyną dėl Archangel monstro efekto.
    Burtų ir Spąstų kortų efektai dažniausiai reikalauja Kapinyne turėti tam tikrą kiekį Fairy-Tipo monstrų norint juos aktyvuoti. Pasiruošimas užtrunka, bet įsibėgėjus jus bus sunku sustabdyti.
    Pagrindinė kaladės korta Dievo Armijos vedlys - Saint Michael the Archangel. Jo efekto dėka galėsime apsukti žaidimo persvarą į savo pusę, ypač jei tenka jį panaudoti prieš beveik nesulaikomą priešininko OTK ėjimą. Galima pabrėžti jog kortos yra Siunčiamos, o ne naikinamos tad naikinimo efektus neigiančios kortos tiesiog liks bejėgės.

2 DARBAS - Swarcas

    

    Mano struktūrinė kaladės pavadinimas Fairy rules, kurią sudaro Fairy tipo monstrai. Pagrindinės kortos pavadinimas yra Lolita – Fairy Queen. Visos kortos garantuoja tai, kad galėsime greitai ir nesustabdomai sunaikinti visus oponento monstrus ir jo gyvybės taškus ir visa kaladė užtikrins pergalę. Kitos kortos leidžia iškviesti monstrą iš rankos, o jai paaukoji du monstrus, tai iš deck galėsi iškviesi kaladės „šeimininkę“ (jai neturi jo arenoje), o šeimininkės efektas leis padaryti ‚OTK‘ (One Turn Kill).

3 DARBAS - Yami

    

    Kaladė yra paremta synchro monstro Red Dragon Archfiend kvietimu.Šioje kaladėje rasite. Labai daug drakonu tarp kuriu bus ir šita korta, bet be jos yra dar kitokių taktiku yra labia gera taktika išsikvisti montage dragon arba koki kitoki drakona sukuo butu lengviau laimėti dvikova.
    Kaladės šeimininkas yra gan galingas synchro monstras jo effects yra irgi gan galingas, bet šis effektas turi ir sava minusa kad privalai pulti su visais savo monstras nes jeigu nepullsi neteksi ju o apie kvietima ginybos režimu galit užmiršti kai turi šita monsta ant savo lauko nes ėjimo gale vistiek tas monstras sussinaikins taigi todėl ir yra jo kaladė paremta power tipo kaladė kurios monstrai yra stiprūs ir galingi ir su galingais effektais kaip pavyzdžiui specialiais kvietimais pasižymintis monstrai arba greitu synchro kvietimu.

4 DARBAS - ExodiaXlr7

    

    Šioje „Deadly Alliance“ ( Mirtina Sąjunga) kaladėje pasirodė naujai išleisti padarai, kurie turi savybę pasisavinti kitų padarų efektus. Vienas iš pagrindinių „Deadly Alliance“ padarų yra „ Endymion-Spirit‘s Master“, su jo pagalba galima lengvai sujaukti varžovų strategiją, nes pagal žaidimo situaciją tu gali aktyvuoti būtent tą efektą kurio tau tuo momentu reikia. Pvz. Tavo varžovas yra aktyvavęs spąstų kortą „Gravity Bind“ ir tu negali jo pulti su galingesniais nei 3 lygio monstrais, tačiau tai ne problema, nes turint „Endymio-Spirit‘s Master“ arenoje arba iškviečiant tu gali iš kaladės ištremti „Jinzo“ ir visos spąstų kortos nuo šios bevertės, nes „Endymio-Spirit‘s Master“ pasisavina tos kortos efektą iki tol kol tu neaktyvuosi jo efektą ir nepakeisi kitu. Kitas neįprastas dalykas šiose padaruose yra tas, kad kuo daugiau varžovas nuima tavo gyvybės taškus tuo „Deadly Alliance“ padarai darosi galingesni, be to ypač lengva juos išsikviesti kovos pradžioje kol turi daug gyvybės taškų. O dėl kaladės pavadinimo galiu pasakyti, kad jis atspindi tų padarų galią, nes kaskart aktyvuojant jų efektus ir sudarant sąjungą su šiais padarais kiti padarai keliaują į užmarštį.

ENDYMION-SPIRIT’S MASTER
    Kartą per savo ėjimą tu gali ištrempti iš kaladės 1 tamsos monstrą, tada ši korta gauna tos ištremtosios kortos efektą . Panaudojus šį efektą tavo priešininkas’ai gali įsidėti iš kaladės 2 kortas į rankas ir neprivalo rodyti kas per kortos.
    Šios kortos lygis priklauso nuo tavo gyvybės taškų:
Jai turi nuo 20.000-6000=1 Lv, 5999-4000=4 Lv, 3999-2000=7 Lv, 1999-1000=9 Lv, 999-500=10 Lv, 499-1=12 Lv.
Šios kortos ataka (ATK) ir gynyba (DEF) priklausys nuo lygio skaičiaus už 1 Lv x 300.
Pvz. 5700 LP yra, 4 Lv x 300 = 1200 (Atk/Def).
Pvz. 2150 LP yra, 7 Lv x 300 = 2100 (Atk/Def).

5 DARBAS - Firis

    

    Ši kaladė pasižymi savo neįtikėtina jėga ir greičiu. Visą kaladę sudaro Warrior tipo monstrai, ir juos paremiančios magijos bei spąstų kortos. Šie angelai sugeba naikinti priešo lauke esančias kortas aukodami save, bei gali prikelti vieni kitus, naudodami savo sugebėjimus. Kaladėje esančios magijos ir spąstai gali sustabdyti priešų atakas, bei apsaugoti angelus nuo mirties. Didelė atakos galia yra labai svarbu, todel dauguma „Archangel“ monstrų turi 1600 ar daugiau atakos taškų, kai kurie aukštesnio lygio padarai turi iki 2300, o pats Archangel‘ų vadas turi net 3000 taškų jėgą. Ši kaladė yra pranašesnė už kitas, nes gali lengvai iššluoti priešo lauką, ir pulti su stulbinančia galia, kurios joks priešas neatlaikys.

6 DARBAS - Straikas

    

    Ši kaladė yra sudaryta iš pačių galingiausių ir įvairiausių monstrų iš paties pragaro. Tai yra Fire tipo monstrų kaladė kurioje yra daug efektyvių Spell ir trap kortų kurios naikina priešininko trap, spell ir monstrus, bei neleidžia aktyvuoti efektų .Jos tikslas yra neleisti priešininkui aktyvuoti, bet kokius efektus ir visiškai sunaikinti visa priešininko kovos lauka, o paskui staigiai atakuoti ir greitai baigti kova neleidžiant priešininkui net pažeisti gyvybes taškų. Šioje kaladėje visos kortos saugo viena kitą, todėl praradus viena kortą galima visiškai prarasti kontrolę ir labai greitai pralaimėti.
    Šios kaladės galingiausia korta yra ,,Devil- Lord Of Hell’’ tai galingas monstras turintis galingą efektą kuris neleidžia aktyvuoti jokių efektu ir turi nemažai atakos ir dar daugiau gynybos taškų kol veikia šio monstro efektas galima nebijot priešininko ir kviestis galingas pabaisas ir atakuoti kol galiausiai laimi kova.

7 DARBAS - Waelto

    

    Iš tamsiosios ateities šešėlių į šviesą išlenda nuožmioji žvėrių armija. Susipažinkite su kariais iš pačios ateities, Roar Of Time jums pristato naujus Beast-Warrior monstrus, turinčius netik gerą puolimo jėgą, bet ir klastingus efektus bei nė kiek nenusileidžiančią atakai gynybą.
    Roar Of Time kortu efektai neleidžia jūsų priešininkui daugumos ėjimo fazių ar panašių dalykų pvz.: gintis, pulti, naudoti monstrų, spąstų ar burtų efektus.
Šie uždraudimai yra naudingi kažkurioms šios kaladės kortoms, padidinant jų ataką, gynybą ar naudoti efektus kurie veikia tik tam tikromis sąlygomis.
    Roar Of Time sugrąžina Ritual monstrus (kaladėje jų net 3) tarp kurių yra ir kaladės šeimininkas Gajabaru The New Future Warrior – galingasis žvėrių armijos vadas puolantis taip galingai ir staigiai kad priešininkai nepajėgia gintis. Kaip supratote iš kortos aprašymo, kol šis monstras jūsų lauko pusėje jūsų oponentas negali dėti monstrų gynybos rėžimu arba užverstus (set) taip pat nuo kiekvieno atakos rėžime priešininko monstro jis gauna +200 atakos taškų. Taigi geriausiu atveju jo ataka gali išaugti net iki 4000 atakos taškų, sakyčiau nebloga korta.
Ši kaladė puikiai tiks ir pradedančiajam ir patyrusiam žaidėjui mėgstančiam pačiam reguliuoti žaidimo eigą.

8 DARBAS - Miratas

    

    Ši kaladė, tai naujas žvilgsnis į mašinų pasaulį. Joje susipina senos idėjos su naujomis galinybėmis, kurios netik varžysis, bet ir pranoks senasias.
    Kaladėje dominuoja „Union“ tipo monstrai su gebėjimais mažinti kortų skaičių rankoje. Pagrindinis šios kaladės variklis yra s variklis yra „Deltoks- the shoting star“, kurio efekto kombinacijomis paremta visa kaladė bei strategija laimėt.
    Tarkime jūs iškviečiate „Deltoks- the shoting star“ į kovos lauką, to pasekoje aktivuojasi jo efektai priešininkas išmeta 1 kortą, o jūs specialiai iškviečiate „Union“ monstrą. Ji susijungia su „Deltoks- the shoting star“ ir aktivuojasi tai kortai esantis specifinis efektas metantis kortas, ėjimo gale jūs išskiriate monstrus, taip vėl aktivuojasi „Deltoks- the shoting star“ efektas, kuris išmeta vieną kortą.
    Minimaliai 2 kortos iš priešininko rankos, kiekvieną ėjimą tikrai susilpnins, o gal net sugriaus priešininko planus.

9 DARBAS - Accadux

    

    “Epic Brawl“ kaladės esmė – greitai įveikti priešininką kviečiant kuo galingesnius monstrus. Kaladėje karaliauja Fiend tipo monstrai, kurie pasižymi didele ataka ir naikinančiais efektais. Pagrindinė šios kaladės korta yra grėsmingasis “Archfiend Messiah“, naujausias Archfiend synchro monstras, kurio ataka, dėl jo efekto, gali siekti net 4000 taškų. Kaip ir dauguma Archfiend monstrų, “Archfiend Messiah“ turi ir neigiamą efektą, tačiau nuo jo apgins “Pandemonium“ stebuklų korta. Kitos stebuklų ir spąstų kortos apsaugoja nuo priešininko monstrų atakų, bei gina jūsų kortas nuo naikinančių efektų. Ši kaladė tinkamiausia tiems žaidėjams, kurie mėgsta agresyvų ir greitą žaidimo stilių.

10 DARBAS - Serenyte

    

    Indestructible Love Power – tai kaladė gražių ir nekaltų fairy tipo pabaisų, kurios slepia naikinančią jėgą. Jų tikslas – naikinti kortas ir priešininko arenoje, ir rankose, ir kaladėje. Kai kurios synchro pabaisos taip pat turi efektus, išmetančius kortas iš žaidimo.
    Pabaisos sukurtos būti naudingomis ir arenoje, ir kapinyne. Yra vos kelios kortos kurios turi tik vieną iš šių savybių. Taip pat yra kortų, kurios naudingos, kai yra išmetamos iš žaidimo. Tai stipriausios šios kaladės kortos. Jų yra dvi. Viena tam tikromis aplinkybėmis prideda gyvybės taškų, o kita – pagrindinė kaladės korta – naikina priešininko rankos kortas. Princess of Serenity neveltui yra pagrindinė Indestructible Love Power kaladės korta. Ji yra nesunkiai iškviečiama ir turi ne tik gerą efektą, bet ir ataką ir padeda kovojant su priešininko pabaisomis arenoje, kaip ir daugelis šios kaladės kortų. Pabaisoms taip pat padeda spastų bei burtų kortos. Kaip ir daugelyje struktūrinių kaladžių, šioje yra naikinančios, negatyvuojančios, pridedančios atakos ar gyvybės taškų ir kitokios kortos.
    Ši mielų fėjų kaladė kaip tik jums, jei norite laimėti bei smagiai pažaisti.

11 WORK: Yuri Bakura

    

    Ancient Fairys are awake and now you are gonna to command them with the "Guardian Angel" Structure Deck. This deck full with Fairy-Type monsters, which are designed with decent attack and defend points and some of them are designed with good effect but low attack or defend. The main card of this deck is "Shining Winged Angel", which is the strongest Fairy-Type monster in this deck. He has high attack and defend points, combine with a special effect which can protect your monster against any Spell, Trap or Monster's Effect every turn and will bring back another Fairy-Type monster from graveyard whenever he send to graveyard. This card is totally awesome, with high beatstick, good effect and with another back-up plan, it will ruin your opponent strategy. It is not easy to call out the Ancient Fairy to protect you like Guardian Angel because it need three sacrifices, but with the help of Spell, Trap and Monster which provided by this deck, you can bring the Ancient Fairy to become your Guardian Angel anytime. What are you waiting for, combine all the power of the Fairy to unleash the true power of the Fairys !

12 DARBAS: Chelsea

    

    Feju pasauli uztemde tamsus debesys... Jie isskleide sawo sparnus ir grasina pacioms galingiausioms kaladems. Death angels- naujasis arche - tipas, kuris baimins kiekwiena kam teks su juo susidurti. Kadangi tai yra winged -beast tipas, be abejones jis turi kelis bruozus budingus wisiems sio tipo atstowams. Sparnuotos pabaisos, kurios apsuks galwas sawo imantriu groziu ir swaiginanciais efektais ne wienam priesininkui, gales pasigirti sawo puikia metodika laimeti. Sios kalades privalumas -zaidimas ne tik arenoje , bet ir grave kontrole. Spastai, neleidziantys priesininko monstrams eiti i kapinyna - didelis pliusas. Taip pat issikwietus tam tikras pabaisas, galesite naudoti ju ivairius efektus, pvz: ismesti is rankos korta ir issikviesti kita angela is kalades, kuris turetu tam tikra ataka. Death angels turi ir sawo synchro monstra. Deja, jo efektas nera itin galingas, kaip daugumos kitu synchro pabaisu. Iswydes mirti nesancia, Death angel - Kira korta ir leisdamas suweikti jos efektui warzowo situacija tampa itin sunki, kadangi ji kontroliuoja situacija musio lauke.
    Taigi, jei esate geras zaidejas ir ieskote dar vieno issukio, sis efektingas ir greitas deck - jums.

13 DARBAS: ROSARIO

    

    Rose of midnight kalade paremta discard tipu tai reiske kad kortos keliauje is rankos I kapines ir kuo daugiau ju issiunti tuo greiciau gali iveikti savo opponenta todel sios kaldes savinike “Rose of midnight curse” yra galingiausias monstras kaladeja sios kalades silpnybe yra remove bet si kalade turi slapta ginkla kuris nuo to leidzia apsiginti. Taigi tiek apie kalade

Apie pati seiminika
Rose of Midnight curse 6LV
Spellcaster/Effect

    Kai si korta is kvieciama tu gali ismesti is rankos bet koki skaiciu Rose of Midnight kortu su skirtingais vardais ir jei sita padarai si korta gauna po 100 atakos uz kiekviena ismesta korta iki kito tavo standby phase tu tegali kontroluoti 1 Rose Of Midnight Curse vienu metu

    Vienintelis trukumas sio effekto kad jei monstrai is rankos nenukeliauje I kapinyna sis monstras negauna attakos bet nenusiminkit yra lb daug triuku su se kalade kaip monstrous isaugoti ant lauko irk ad jie patektu ne I rfg bet I grave