SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Structure Deck Design

KONKURSINIAI DARBAI

Konkurso užduotis: Naudojant pateiktą šabloną, sukurti savo įsivaizduojamą Yu-Gi-Oh struktūrinės kaladės pakuotę ir tos kaladės pagrindinę kortą - kaladės šeimininką. Taip pat pridėti trumpą tos kaladės aprašymą: kokia kaladės tema, strategija ir pan.

Konkursinės Kaladės pakuotės ir kortos pavyzdys:

+ aprašymas

Taisyklės:

STRUKTŪRINĖS KALADĖS PAKUOTĖS GAMYBAI

1. Atsisiunčiate specialų STRUKTŪRINĖS KALADĖS PAKUOTĖS ŠABLONĄ Norėdami keisti PSD failą, privalote naudoti Photoshop programą (Paint, Gimp ar kitos grafinės programos netiks).

2. Šablone galite keisti viską, išskyrus pakuotės Būtinas Detales. Jos visos sudėtos į vieną grupę (Group 1).

3. Turite įdėti kaladės foną, jos veikėją (nebūtinai jis turi būti iš Yu-Gi-Oh), sugalvoti pavadinimą (angliškas arba lietuviškas), galite keisti pavadinimo šriftą, spalvą bei pridėti kitų smulkmenų, kurias patys sugalvosite.

4. Nekeiskite šablono (kaladės) dydžio 400x680 px. Darbą išsaugokite TIK PNG formatu, kad jis būtų be fono (ne PSD).

PASTABA: Kaip naudotis šablonu? Atsisiųstą failą atsidarykite Photoshop programa. Pamatysite daug sluoksnių. Nejudinkite Group 1 failų. nes tai yra visi būtina šablono elementai, kurie yra nekintami (išskyrus galima koreguoti tam tikrų detalių spalvas). Norėdami "aprengti" kaladės dėžutę ant jos uždėkite jums patinkantį pagrindą (jis turėtu uždengti visą kaladės pakuotės plotą). Tada reiks iškirpti ir priderinti paveiksliuką prie kiekvienos sienelės. Tai padaryti labai lengva:

1. Uždedate pagrindą ant kaladės, kad nesimatytų šablono.
2. Pasirinkite sluoksnį, kurio pavadinimas Snapas. Laikydami Control (ctrl) mygtuką spragtelkite pele ant to sluoksnio paveiksliuko, prie kurio parašyta Snapas. Tada jums punktyrine linija turi pasižymėti ta detalė ant šablono.
3. Tada pele spragtelkite ant savo įkelto pagrindo (būsimo kaladės fono) ir laikydami ctrl mygtuką nuspauskite raidę J. Tokiu būdu išsikirps jums reikiama detalė (Snapas) ir susikurs naujas sluoksnis. Senasis liks nepakitęs, tačiau jo mums dar reikės darant kitas sieneles.
4. Šią naujai iškirptą detalę reikia padėti tarp sluoksnių Snapas (čia reguliuojamas Opacity t.y. sienelės blizgesys, kuris ir sudaro erdvinės figūros įspūdį) ir Snapas 2 (baltas pagrindas su apibrėžtomis linijomis).
5. Visus šiuos žingsnius kartokite su visomis sienelėmis: Viršus, Šonas, Priekis.
6. Sutvarkius visas kaladės sieneles, reikia uždėti paveiksliuką ant priekinės sienelės. Tačiau jis atrodys nenatūraliai, nes sienelė yra pakrypus. Kad galėtume pakreipti paveiksliuką mums reikia: pasižymėti paveiksliuką, eiti Edit - Transform - Distort ir kraipome paveiksliuką lygiagrečiai pagal šablono sieneles, kol gausis tinkamas pakrypimo kampas.
7. Pavadinimams jau paruošti tekstai ir jums tereiks tik įrašyti savo, galbūt pakeisti spalvas, uždėti daugiau efektų.

KORTOS GAMYBAI

5. Korta turi būti padaryta pačių, pasitelkus grafines programas (Paint, Photoshop, Gimp ir kitas) Sugeneruotos - svetainės ar specialių programų pagalba padarytos kortos nebus priimamos.

6. Kortas būtina daryti ant mano pateiktų kortų šablonų, kuriuos galite atsisiųsti iš [ - ČIA - ]

7. Kortos turi būti padarytos lietuvių kalba (tik efektas) pavadinimas gali būti angliškas arba lietuviškas. Pasistenkite nedaryti gramatinių klaidų, nes nuo to kentės balai. Naudokite Palatino Linotype šriftą.

8. Tikslas padaryti kortą kuo artimesnę originalams. Ištyrinėkite originalus ir bandykite sukurti savo kortas, atsižvelgdami į menkiausias originaluose esančias detales. Būkite atidūs. Išsamiai kortų gamyba aprašyta "The Duelist" žurnalo 1 Nr. 8 psl. PRIEŠ DARANT KORTĄ PATARIU ATIDŽIAI PASISKAITYTI!!

9. a) Kortos paveiksliukas negali būti sukurtas vienspalviame arba baltame fone. b) Paveiksliukas turi būti kokybiškas ir tinkamai įdėtas į rėmelį bei atitikti konkurso keliamą užduotį. c) Korta turi būti išsaugota TIK JPG ( tik ne gif. ).

APRAŠYMUI

10. Kaladės aprašymo tikslas atkleisti jos išskirtinumą t.y. kokiu pagrindu yra sudėta (ar paremta vieno monstro tipu: Spellcaster, Zombie, Fiend, Fairy ar tai Fusion, Ritual, Sychro kaladė, o galbūt Union, Gemini ir t.t.). Taip pat kokia jos pagrindinė strategija, kaip su ja laimėti. Aprašyme NERAŠYKITE apie kitas kaladės kortas, svarbus tik kaladės šeimininkas, kitos kortos yra tik menamos ir jų aprašinėti nereikia. Taigi strategija reikia aprašyti bendrais bruožais neišskiriant jokių konkrečių kortų.

11. Rašykite normine lietuvių kalba. Naudokite lietuvišką raidyną bei venkite grubių gramatikos ir stilistikos klaidų.

12. Visas aprašymas turėtų užimti nedaugiau kaip pusę A4 formato 12 Times New Roman šriftu 1,5 tarpais tarp eilučių prirašytą lapą. Arba apie 100-150 žodžių.

BENDROSIOS TAISYKLĖS

13. Galima atsiųsti tik vieną darbą (kaladės pakuotę, VIENĄ kortą ir trumpą aprašymą). Darbai bus talpinami anonimiškai svetainėje.

14. Dalyvauti gali visi norintys (Akademijos studentai, dėstytojai bei svečiai).

Siutimas:

Savo PNG formatu išsaugotą kaladės pakuotę ir JPG formatu išsaugotą kaladės šeimininko kortą su trumpu aprašymu, išsaugotu Word faile, siunčiate man paštu mzidinys@mail.ru. Nepamirškite parašyti savo NIKO ir kokiam fakultetui priklausote.

Vertintojai:

Slaptas Fakultetas, Akademijos studentai.

Prizai:

3 nugalėtojai galės išsirinkti kortų iš mūsų Prizinio Fondo bei gaus papildomų taškų 1 vieta - 40 taškų ir +15 kortų; 2 vieta - 30 taškų ir +10 kortų, 3 vieta - 25 taškai ir +7 kortas. Dalyviai gaus +15 taškų už dalyvavimą.

Vertinimo kriterijai:

Bus atsižvelgta į darbų dizainą, spalvinius derinius, darbų kokybę, idėją ir kitas detales. O aprašymas vertinamas pagal aiškumą, išskirtinumą, išradingumą, kalbą, fantaziją.

Konkurso Data: 2010.07.11 - 2010.08.14