SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Spellcaster's Command

Spellcaster's Command

JAU PREKIAUJAMA LIETUVOJE!

Į Yu-Gi-Oh burtų ir paslapčių kupiną pasaulį su naujomis mistinėmis ir antgamtinėmis galiomis, stipriu burtų ir spąstų užnugariu bei neįtikėtinais efektais sugrįžta Spellcaster‘ių - kerėtojų, raganų, magų ir užkalbėtojų kariauna. Senąją elitinę burtininkų šeimyną papildo 6 naujos ir sunkiai randamos kortos: „Dark Red Enchanter”, „Crystal Seer“, „Magical Exemplar“, „Defender, the Magical Knight“ bei visų lauktas „Summoner Monk“ debiutas ir daugelis kitų anapusinio pasaulio padarų.

Summoner Monk 800/1600 4 lygio / tamsos atributo / burtininkų tipo. Visose kaladėse pritaikoma korta, kurios laukė ne vienas profesionalus žaidėjas. Šios kortos negalėsime paaukoti, normaliai ar iškvietę atversdami (Flip Summon), ši korta pasisuka į gynybos poziciją. Tik kartą per savąjį ėjimą galime išmesti vieną burtų kortą iš rankos, kad galėtume specialiai išsikviesti vieną 4 lygio monstrą iš savo kaladės. Tačiau taip iškviestas monstras negalės pulti tą patį ėjimą.

Vyriausioji magų brolija nutarė pasistatydinti milžinišką neįveikiamą gynybinį miestą – citadelę, kurią pavadino „Magical Citadel of Endymion“. Tai visoms magiškoms būtybėms prieglobstį teikianti tvirtovė, kuri jos gynėjams suteikia ryžto, pakele kovinę dvasią ir palaiko rusenančią viltį. Gauk šios magiškos tvirtovės raktą, sėk baimę savo priešų gretose ir keisk Yu-Gi-Oh pasaulio raidą bei likimą. Visus burtininkus į žūtbūtinį mūšį padės suburti nuožmusis kaladės šeimininkas „Endymion, the Master Magician“.

Magical Citadel of Endymion Lauko burtų korta. Korta, kuri sukels perversmą magų pasaulyje. Ji turi daug naudingų efektų. 1) Už kiekvieną aktyvuotą burtų kortą, ant šios kortos užsideda po vieną Counter‘į. 2) Kai yra sunaikinama korta su burtų Counter‘iais, visi jos tuo metu sukaupti žymekliai užsideda ant šios kortos. 3) Kartą per ėjimą, jei yra aktyvuojamas kortos efektas, kuris reikalauja nuimti Counter‘ius nuo tam tiktų kortų, esančių lauke, galime juos nuimti būtent nuo šios kortos. 4) Jei šią kortą norima sunaikinti, galime nuimti vieną Counter‘į ir nuneigti sunaikinimą.

Endymion, the Master Magician 2700/1700 7 lygio / tamsos atributo / burtininkų tipo. Šį magų miesto burmistrą galime specialiai išsikviesti iš rankos ar kapinyno jei nuo minėtojo miesto panaikinsime 6 burtų žymeklius. Tik tada iš kapinyno į rankas galime įsidėti vieną burtų kortą. Kartą per ėjimą, išmetę vieną burtų kortą į kapinyną, galime sunaikinti vieną kortą lauke.

Tai antroji naujosios kartos 5D‘s kaladė, kuri naujam gyvenimui prikelia senąjį burtininkų tipą ir dar labiau praplečia jų unikalius gebėjimus. Kaladės pagrindas Counter‘ių (burtų žymeklių) gamyba, kuri praplečia monstrų galimybes ir net įgalina sukurti naujus efektus, kurie leis naudoti dar niekur nematytas strategijas. Burtų žymekliai gaminsis kiekvieną kartą jums ar jūsų priešininkui aktyvavus burtų kortą, taip pat talkininkaus ir specialios spąstų bei monstrų kortos. Tad, jūsų priešininkas net norėdamas negalės pabėgti nuo pražūtingų kerų.

Kaladė pasižymi gausiu ir labai našiu burtų naudojimu bei perdirbimu, pakankamai greitu žaidimo tempu. Visi monstrai turi savo unikalius Counter‘ių gebėjimus, kuriuos dar labiau išplečia nepamainoma ir agresyvi lauko burtų korta „Magical Citadel of Endymion“, kuri turi savo paremiančių kortų arsenalą. Kai to mažiausiai tikėsis mūsų priešininkas, galėsime nesunkiai specialiai išsikviesti daugiau burtininkų, kurių pagalba naikinsime priešininko monstrus, burtus, spąstus ir net mažinsime rankoje turimų kortų skaičių. Galėsime traukti naujas kortas iš kaladės, grąžinti lauke esančius burtus į ranką, didinti puolamąją galią, apginti savo burtininkus nuo bet kokios grėsmės ir atlikti daug kitų magiškų triukų.

Tad visi Spellcaster‘ių mylėtojai šioje kaladėje ras visą būtiną magų rinkinį su jų unikalius gebėjimus išlaisvinančiomis kortomis. Pasinerk į paslaptingą burtų pasaulį!

Šioje kaladėje rasite:

• paruoštą žaisti 40-ies kortų kaladę,
• popierinį žaidimo kilimėlį su Endymi‘jono paveikslėliu
• bei taisyklių ir patarimų knygeles anglų kalba.

Kaladės statistika:
38 skirtingos kortos: 18 Monstrų, 16 Burtų , 4 Spąstai.
Iš viso 40 kortų: 19 Monstrų, 16 Burtų, 5 Spąstų.
39 paprastos ir viena reta korta.

SUSIJĘ PRODUKTAI

1) Warrior's Triumph
2) Machine Re-Volt
3) The Dark Emperor
4) Zombie World
5) Spellcaster's Judgment

6) Invincible Fortress
7) Blaze of Destruction
8) Fury from the Deep

PASKAITOS

9) Burtininkų Pasaulis