SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Joey


REZULTATAI:

Kadangi dalyvavo tik vienas Vadovybės narys, šioje kategorijoje konkursas neįvyko. Tačiau JoeyWheeler ( Gladiator Beast II autorius ) paskaita yra gera ir dėl to gauna +40 taškų, o paskaita pasirodys Bibliotekoje. Dėl šios priežasties įsteigiu 2 prizines vietas Studentams.

Prizininkai:

1 vieta Oswys ( Vehicroids II autorius ). Trumpai, aiškiai ir sklandžiai paaiškintas kortų tipas, bei pateiktos kelios kaladės. +40 taškų + 8 Kortos. Paskaita pasirodys Bibliotekoje.

2 vieta YGO ( Arcana Force autorius ). Išsamiai, kritinis vertinimas, objektyvumas, aptartos paremiančios kortos. +40 taškų + 8 Kortos. Paskaita pasirodys Bibliotekoje.

Visi kiti gauna +15 taškų už dalyvavimą.

DALYVIŲ DARBAI:

Darbai nėra redaguoti ir pateikiami taip kaip parašė autorius. Tik pakeistas paveiksliukų dydis.

STUDENTAI:

1. VEHICROIDS MeYugi
2. GLADIATOR BEAST tauras52
3. CLOUDIANS Black_SlaSh
4. SIX SAMURAI Swifty
5. ARCANA FORCE YGO ( Pertalpinta )
6. SIX SAMURAI II Yami
7. VEHICROIDS II Oswys

VADOVYBĖ:

8. GLADIATOR BEAST II JoeyWheeler

Konkurso užduotis: Parašyti paskaitą apie kortų tipą, žemiau pateikta viena tema.

PASKAITŲ TEMOS:

1. Six Samurai
2. Gladiator Beasts
3. Aliens
4. Cloudians
5. Dark World
6. Lightsworns
7. Morphtronics
8. Vehicroids
9. Arcana Force
10. Frogs

Bendros taisyklės:

1. Būkite gerai susipažinę su konkurso taisyklėmis. NETINGĖKITE atidžiai persiskaityti.

3. Rašykite normine lietuvių kalba. Naudokite lietuvišką raidyną bei venkite grubių gramatikos ir stilistikos klaidų.

4. Tikslas parašyti paskaitą, kuri būtų įdomi, naudinga ir lengvai skaitoma.

5. Visa paskaita turėtų užimti nemažiau kaip vieną A4 formato 12 Times New Roman šriftu prirašytą lapą. Arba apie 450 žodžių. Iliustracijos neįskaičuojamos. Kai pradėsite rašyti, apimtis tikrai nemanau, kad bus problema.

6. Rašydami paskaitą turite remtis bent 2-3 šaltiniais. Pvz: www.yugioh.wikia.com, www.metagame.com, visagalis www.Google.lt. Kokius šaltinius naudojote, turėsite nurodyti.

7. Reikiamas paskaitos iliustracijas turite sudėti atskirai į folderį ( papkę ), surarinti ( suspausti ) ir pridėti prie paskaitos teksto. Dėl bendro vaizdo iliustracijos turi būti įdėtos ir į paskaitos tekstą.

8. Savo darbus siųskite paštu mzidinys@mail.ru į tai žiūrėkite atsakingai ir nesiuntinėkite kas papuola, nes bus priimami tikrai rimti ir taisykles atitinkantys darbai. Kaip turi atrodyti tinkamai parašytos paskaitos, galite pamatyti BIBLIOTEKOJE.

9. Dalyviai bus suskirstomi į dvi kategorijas: Studentų ir Vadovybės, todėl gali dalyvauti ir Dėstytojai, Dekanai ir t.t.

10. Dalyvavimas nemokamas.

Reikalavimai pačiam paskaitos tekstui:

1. ( Įžanga į paskaitą ) Paaiškinti kortų tipą. Bendrai aptarti jų ypatybes ir išskirtinumą. Kur ieškoti reikiamų kortų.
2. Aptarti šio tipo kortų pranašumus ir trūkumus. Įdomūs faktai, pastebėjimai ir t.t.
3. ( Apžvalga ): geriausios kortos, efektai ir jų komentaras, oriantacinė kaina, paremiančios kortos, kurios prasplėstų jų galimybes. ( Paremiančios būna: tik tam tipui skirtos ir svetimos )
4. ( Išvados ) Kritinis kortų tipo įvertinimas, efektų kaip visumos apibendrinimas, asmeninė nuomonė. Pateikiamos kelios šio tipo kaladžių galimos optimalios sudėtys.

Tai tik oriantacinis planas. Galite rašyti ir pagal savąjį, tačiau išversti kortų efektų tikrai neužteks. Jau parašytų paskaitų Pvz: Crystal Beasts, Burtininkų Pasaulis.

Siuntimo taisyklės:

Vienas dalyvis gali atsiųsti vieną paskaitą mzidinys@mail.ru pašto adresu. Turite nurodyti savo niką ar priklausote mūsų Akademijos faklultetui ir kokiam. Gali dalyvauti ir ne Akademijos nariai.

Vertintojai:

Jūsų rašinius vertins kompetetingas teisėjas: Akademijos rektoius M-zidinys bei Slaptojo fakulteto nariai, kurie nedalyvaus konkurse. Taip pat žodis bus suteikiamas ir Studentams.

Prizai:

Bus 2 prizinės vietos. Laimėtojai kortas išsirenka iš mūsų milžiniško Prizinio Fondo. 1 vietos nugalėtojai Studento ir Vadovybės kategorijose išsirenka po 8 kortas +40 taškų. Visi dalyvavę gauna +15 taškų. Laimėtojų ( jau suredaguotos ) paskaitos bus patalpintos mūsų Bibliotekoje. Kitų darbai galbūt bus panaudojami tolimesnių paskaitų rašyme.

Vertinimo kriterijai:

1. Bus vertinamas paskaitos išsamumas (naudingos informacijos kiekis, informacijos teisingumas, aktualumas, įdomumas). 2. Vertinama kalba jos turtingumas, stilistika, kiek mažiau atsižvelgiama į gramatiką. 3. Svarbus temos atskleidimas ir užbaigtumas ( įžangą, dėstymas, išvados ).

Konkurso Data: 2009.02.06 - 2009.03.06