SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Naciai 2010

Straipsnio autorius: M-zidinys

2010.05.25
Fotoreportažas

LIETUVOS NACIONALINIS YU-GI-OH 2010 ČEMPIONATAS

- 70 rinktinių turnyro nuotraukų.

Gegužės 22 d. Yu-Gi-Oh sostinėje Kaune, tradicinėje vietoje - Vinco Kudirkos gimnazijos sporto salėje, vyko svarbiausias metuose renginys - Nacionalinis Yu-Gi-Oh 2010 čempionatas, į kurį susirinko 45 žaidėjai iš visos Lietuvos. Taip pat lygiagrečiai vyko ir Dragon Duels turnyras, skirtas ne vyresniems kaip 14 m. dalyviams. Jame dalyvavo 20 žaidėjų. Tad iš viso susirinko 65 žaidėjai, kurie varžėsi dėl pagrindinio prizo - dviejų Dark End Dragon kortų.

PRIZAI (deja prizai gerokai vėlavo ir taip DAD nepasiekė Lietuvos)

Konami Digital Entertainment (KDE) prizai turėjo būti paskirstyti taip: Nacionalinio čempionato nugalėtojas turėjo gauti 11 papildymo pakuočių, Dark End Dragon (šią kortą įmanoma laimėti tik oficialių Konami globojamų turnyrų metu) žaidimo kilimėliai (buvo išdalinti tik per Summer Cup 2010), kelionė į Europos čempionatą. Antra vieta - 10 papildymo pakuočių; TOP 4 - po 8 papildymo pakuotes, albumai, trofėjai; TOP 8 - po 5 papildymo pakuotes, kvalifikacija į Europos čempionatą; TOP 16 - po 2 papildymo pakuotes.

Dragon Duels turnyro nugalėtojas turėjo gauti 8 papildymo pakuotes, Dark End Dragon ir trofėjų. Antra vieta - 8 papildymo pakuotes; TOP 4 - po 5 papildymo pakuotes ir albumai; TOP 8 - po 3 papildymo pakuotes; visi patekę į TOP 8 gavo po Tin'ą su Starlight Road korta.

Visiems dalyviams buvo pažadėta 40 kortų įmaučių (kurios buvo išdalintos per Summer Cup 2010). Taip pat prizus buvo įsteigęs ir Flintas: papildymo pakuotės (The Shining Darkness), diplomai, specialūs apdovanojimai organizatoriams (marškinėliai, playmat'ai).

TURNYRO DALYVIAI

Nacionaliniame turnyre dalyvavo 12 Akademikų: Sergej (Nikas -****); Setas (19); J_BYYX (28); IgniuX@Z (17); Tadidas (5-8); TMiracle (22); Sunako (5-8); Ninija (38); Ssrokass (5-8); Shans (3); Lukšius (34); M-zidinys (29). Dragon Duels dalyvavo 1 Akademikas aivdov (?). Kaip svečiai dalyvavo: Chelsea, Deepas, Serenyte, Straikas.

Norėdami peržvelgti dalyvių sąrašą, paspauskite ant jo.

TURNYRO REGISTRACIJA IR TVARKA

Į turnyrą buvo atsiųstas oficialus Konami atstovas Pabaltijo šalyse. Jis suteikė naujuosius Card Game Official Tournament Support System (COSSY - KDE turnyruose naudojama nauja programinė įranga, pakeitusi senąją Mantis ir UDE kodus) kodus. 30 žaidėjų turėjo išsikovoję nemokamus pakvietimus, o kitiems teko mokėti po 30 Lt. Dragon Duels dalyviai taip pat turėjo pateikti savo asmens dokumentus. Vėliau, pagal pateiktą Konami formą, reikėjo atiduoti savo užpildytus kaladės sudėties lapus. Skelbiami 6 ratai, po kurių išaiškinami geriausi 8 žaidėjai, po to 4 ir galiausiai nugalėtojas. Žaidžiama Swiss sistema, kai vienu metu žaidžia visi dalyviai. 1 Raunde žaidėjai suporuojami atsitiktine tvarka, vėliau pagal laimėtų kovų skaičių. Tokiu būdu atrenkami geriausi žaidėjai, kurie žaidžia tarpusavyje. Pasibaigus mačui, lapelyje pažymimas nugalėtojas ir abu varžovai pasirašo, patvirtindami kovos rezultatą. Lapeliai surenkami teisėjų, viskas suvedama į programą ir tada skelbiamas naujas raundas.

SVARBU:

1. Teisingai užpildyti savo kaladės sudėties formą. Šią kaladės sudėtį, kilus bent menkiausiam įtarimui, gali bet kada patikrinti teisėjas. Jei randamas nors vienas neatitikimas, sekančiame raunde yra įskaitomas vienas pralaimėjimas t.y. pradėjęs žaisti turi jau vieną pralaimėtą kovą. Todėl labai atidžiai užpildykite ir patikrinkite kaladės sudėties lapą. M-zidiniui ir Shans tokiu būdu buvo įskaityti pralaimėjimai :D

2. Per mačą svarbu nežioplinėti ir žiūrėti kas dedasi lauke, nes jei iš kaladės bus ištraukta korta arba pasiimama kaladė peržiūrai, kai joks efektas to neleidžia padaryti, yra iškart įskaitomas pralaimėjimas. Šiaip yra ir dar daugiau smulkių niuansų, dėl kurių labai priekabūs žaidėjai gali išplėšti pergalę. Todėl vertėtų neskubėti ir klausti varžovo ar galime imtis veiksmų, kai mūsų efektas suveikia.

3. Kilus ginčui dėl efektų, reikia kviestis teisėją, kurio sprendimas yra neapskundžiamas.

AKADEMIKŲ MEET'as

Akademijos narių susitikimas ir turnyras Chelsea akimis.

Susitiko aktyviausi Akademijos nariai iš visos Lietuvos. Ne visus pavyko surinkti bendrai nuotraukai, nes kai kurie į susitikimą atvyko pirmą kartą, o ir tokioje minioje būtų sunku visus sugaudyti. Štai kai kurių turnyro dalyvių ir svečių nuotraukos:

AKADEMIJOS TEAM'as

Vis daugiau ir daugiau Akademikų pradeda įsitraukti į realybėje vykstantį Yu-Gi-Oh! gyvenimą, todėl sumanėme šiuos žmones rinkti į vieną komandą, kuri atstovautų mūsų Akademiją oficialiuose turnyruose. Vienas lauke ne karys. Kartu mes tikrai turime didesnes galimybes padėti vieni kitiems ir taip pasiekti gerų rezultatų. Be to, turnyruose mes ugdysime savo žaidimo sugebėjimus ir tapsime geresniais žaidėjais.

Todėl naciuose pirmą kartą oficialiai susirinko naujai sukurtas Akademijos Team'as. Buvo aptarti svarbiausi organizaciniai reikalai, ateities planai, apsikeista reikiamomis kortomis turnyrui ir aišku vieni kitus palaikėme mačų metu. Tai tik pradžia!

TURNYRO EIGA (FOTOREPORTAŽAS)

Po 6 Raundų visi žaidėjai pasiskirstė taip: (Standings) - sąrašo viršuje Sunako. Ir skelbiamos TOP 8 poros. (norėdami patyrinėti sąrašus, spauskite ant paveiksliuko)

SUTARTYS

Prieš pradedant TOP 8 Konami atstovas paprašė pasirašyti sutartis. Kadangi visame pasaulyje visi įpratę dėl daugelio dalykų paduoti į teismą, norint naudoti žmonių nuotraukas su vardais ir pavardėmis, reikia raštiško jų arba tėvų/globėjų sutikimo.

Žaidėjai, įveikę šią biurokratinę kliūtį, pradėjo kovas.

NACIONALINIO TURNYRO TOP 8

Spoiler'is: Donatas Kriaučiūnas prieš Šarūną Nižinską

Spoiler'is: Tadas Juknevičius (Tadidas) prieš Sviatoslav Burlakov (Swiet)

Spoiler'is: Ssrokass prieš Kazimierą Kanarską

Spoiler'is: Ieva Kniežaitė (Sunako) prieš Aleksandrą Shankiną (Shans)

TOP 4

FINALAS

Akademija sveikina Swiet laimėjus Nacionalinį 2010 turnyrą ir į Vilnių parvežus Dark End Dragon!

TOP 8 šturmavo net du Akademijos Team'o nariai. naujokas Shans (3 vieta) - 5 stojimo (2009 m.) aktyvus Akademikas / Obelisk'as, pradėjęs savo karjerą nuo Slifer'ių. Tadidas (5-8 vieta), įstojęs 2007.06.13 d. (kitą dieną, po Akademijos atidarymo), pradėjęs nuo Slifer'ių - dabar turintis daugiausiai titulų ir pareigybių Akademijoje; vienas geriausių ir aktyviausių žaidėjų tiek virtualioje erdvėje, tiek realybėje. Manau tai tik pradžia :D

Į TOP 8 taip pat pateko dar du Akademikai: Ssrokass (5-8 vieta) - 2 stojimo (2007 m.), pradėjęs nuo Slifer'ių, naujos kartos virtualių turnyrų pradininkas, idėjų generatorius ir aktyvus Akademikas. Sunako (5-8 vieta; po 6 Raundų užėmusi 1 vietą) - 1 stojimo (2007), pradėjusi nuo Slifer'ių - dabar Vilniaus klubo etatinė žaidėja, kuri susišluoja beveik visus prizus...

DRAGON DUELS

Lygiagrečiai Didžiajam Nacionaliniam turnyrui vyko Jaunių iki 14 m. Dragon Duels turnyras, kurio prizai ir kovų įkarštis niekuo nenusileido pagrindiniam turnyrui ir net užgožė Finalinę Swiet ir Kazio kovą. Susirinko 20 dalyvių, kurie taip pat varžėsi dėl Dark End Dragon. Kelios akimirkos iš turnyro:

TOP 8

Ne visus žaidėjus pavyko identifikuoti, taip pat paskelbtos ne visos kaladės. Tačiau svarbiausia juk laimėtojo kaladė!

TOP 4

Spoiler'is: Mantas Bertašius (GadGet) prieš Antaną Dirkstį (Magnumas)

Turnyrą laimėjo Mantas Bertašius žaisdamas prieš vaikinuką su X-Saber Playmat'u (juodais rūbais).

Taigi, tiek Nacionaliniame, tiek Dragon Duels į TOP 8 pateko Blackwing'ai ir įvairių modifikacijų Lightswornai (nežinomos kitos D.D. žaidėjų kaladės, todėl sunku lyginti). Viename laimėjo Twilight, kitame Blackwing'ai. Tad Yu-Gi-Oh Lietuvoje kol kas niekas nesikeičia, nors Quick Draw Plants kaladė turėjo realius šansus nugalėti, taip pat būta: Machina (nuo Jinzo, Gadget iki Ancient Gear modifikacijų), Flamevell Synchro, senukai Zombiai ir t.t. (kitos ne TOP 8 kaladės nežinomos)...

Susiję straipsniai

1-asis Vilniaus Meet'as ( 2008.10.04 )
2-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.03.14 )
3-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.10.02 )
4-asis Vilniaus Meet'as ( 2010.03.27 )

Diečkus Cup ir Kauno Meet'as (2009.11.14)
Įspūdžiai iš Latvijoje vykusio turnyro (2009.12.19)
Lithuania Open 2010 Winter turnyras Kaune (2010.02.06)
Lithuanian Summer Cup 2010 (2010.08.21)