SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Marijampolės Yu-Gi-Oh! žaidėjų susitikimas


Aprašymo autorė: Slifer'ių Dekanė Serenyte

2012.08.12
Fotoreportažas

MARIJAMPOLĖS YU-GI-OH! ŽAIDĖJŲ VASAROS SUSITIKIMAS

2012 metų rugpjūčio 11 dieną įvyko Marijampolės Yu-Gi-Oh! žaidėjų susitikimas. Nors anksčiau veikė Marijampolės Yu-Gi-Oh! klubas, tačiau dėl mažo narių skaičiaus jis buvo uždarytas. Taigi, po ilgos vienerių metų pertraukos nusprendėme pakviesti visus šio žaidimo entuziastus dar kartą susiburti ir įrodyti, kad Marijampolėje yra žaidėjų. Šis susitikimas pranoko visus lūkesčius ir tapo dar sėkmingesnis už anksčiau veikusį klubą.

Iš viso į susitikimą atėjo septyni žaidėjai. Pirmiausia į susitikimo vietą atvykau aš (Serenytė), Kira, Swizz (Froz3nDude), Spirit, IgnasMH, Saje ir Ervinas. Kadangi vasarą reikia džiaugtis saulute ir grynu oru, nieko nelaukdami nuėjome į netoliese buvusį gražiai sutvarkytą parką, susiradome geriausią vietą ir pradėjome ruoštis žaidimui.

Deja, ryte saulė neišlindo iš už niūraus debesies, todėl po dar kelių kovų sužvarbome ir patraukėme ieškoti patalpų. Vienintelis išsigelbėjimas buvo biblioteka, tačiau nusivylėme, nes patalpas ten įmanoma gauti tik darbo dienomis.

Neturėjome kitos išeities kaip tik grįžti į parką ir mėgautis lietuviška vasara. Įdienojus pasirodė saulė, todėl mums ant suoliukų nebuvo taip jau ir blogai. Susitikimo metu nerengėme turnyro, o tiesiog žaidėme vieni su kitais, mainėmės kortomis ir šiaip diskutavome apie Yu-Gi-Oh! žaidimą, Virtualiąją Akademiją ir kitus dalykus. Smagiai praleidę laiką po penkių valandų išsiskirstėme kas sau su susitarimu pakartoti susitikimą ir bandyti atkurti Marijampolės klubą.