SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Latvijos Turnyras

Straipsnio autorius: Turnyrų Organziatorius Ssrokass

2009.12.23
Reportažas

KOLIONĖS ĮSPŪDŽIAI IŠ LATVIJOJE VYKUSIO TURNYRO

Atsikėliau 4.30 dar 10 minučių bandžiau susigaudyti kur esu. Truputį išsibudinęs nuėjau teptis sumuštinius ir ruošti termosą arbatos. Kiek užkandęs, išlindau į lauką. Susinervinau, kad tiek daug prisnigo. Pirma mintis - gerai, kad bent padangos geros. Susirinkęs miegmaišius (jeigu mašina susigadintų, kad būtų kur patogiai išsimiegoti ir nesušalti) kaladę (svarbiausias dalykas) ir maistą, pajudėjau link automobilio.

Meldžiau, kad dyzelis būtų neužšalęs. Automobilis kūrėsi puikiai, net pats nustebau. Netrukus išlėkiau į artimiausią „Neste“ kolonėlę, užsipilti degalų. Pripildęs baką nulėkiau prie Kransos namų, kur ir buvom visi nutarę susitikti. Pirma atėjo Sunako. Pasisveikinęs, pasodinau į mašiną. Antras kur buvęs kur nebuvęs atvyko Uria. Tada ir Kransa iš namų išlindo. Paskutinis atėjo Kazys, susinervinęs, kad troleibusai vis dar nevažiuoja ir teko jam eiti pėstute :).

Pajudėjome iš Vilniaus. Mus užklupo galinga pūga, kurios metu teko važiuoti mažiau nei 60km/h dėl prasto matomumo. Tačiau puiku, kad ji buvo tik kokius 50km. Kelionės metu Uria vis įjunginėjo gale šviesą, nes sugebėjo pamesti vieną kortą. Kazys įkalbėjo perskaičiuoti kaladę ir pažiūrėti ko trūksta, pasirodo, tai buvo tik jo vaizduotės vaisius ir tik visiems nervus gadino…

Suskambinau su Vykiu, kuris važiavo iš Kauno, nes susitarėm susitikti „Statoil“ degalinėje už Panevėžio... Mes pirmi atvažiavome į degalinę. Kol laukėme lauke, automatiškai užsirakino automobilis su užvestu varikliu, gerai, kad raktą atsarginį turėjau, būtų visai nejuokinga buvę :(. Neužilgo atvyko Vykis, Wakis ir rbk, pasisveikinę bei persodinę Sunako pas Vykį pajudėjome Rygos link.

Pakeliui dar sustojome už Pasvalio pavalgyti, nes ryte niekada nesinori valgyti. Pradžioje pirmavau prieš Vyki t.y. vairavau priekyje, kol jis sugalvojo mane aplenkti per dvigubą salelę, kuri skyrė sankryža (150-250lt bauda ;)) už tokį veiksmą kelyje. Iki Rygos porą kartų mūsų GPS rodė skirtingai, tačiau su racijų pagalba susikalbėjom ir važiavom kaip mano GPS rodė…

Atvažiavom į Rygą apie 10.30. Pasimalėm mieste kol radom turnyro vietą, jau buvo apie 11h. Atėję į vietą, pasigedome žmonių… ir erdvės. Galvojome, kad latvių susirinks daugiau, deja latvių buvo mažiau nei lietuvių…

TURNYRAS 4 ratai ir Top 4.

1. Ratas Ssrokass vs. Uria
Tragoedia Gadget vs BW (Blackwings).

Pirma kova buvo sunki, nes ištraukiau blogas kortas. Tačiau pavyko sužaisti ir laimėti. Antrą kovą pralaimėjau, gavęs OTK su Gorz the Emissary of Darkness rankoje, tačiau 3x Blackwing - Kalut the Moon Shadow buvo per daug :). Trečiojoje kovoje sekėsi neblogai, startiniame traukime iškart turėjau Gadget‘ų vėliavą rankoje :D. 2/1 mano naudai.

2. Ratas Ssrokass vs Ivo Malcenieks (žaidė Diečkaus Cup II finale)
Tragoedia Gadget vs Chaos Zombiai.

Pirmą kovą kapojomės gan sunkiai ir ilgai. Mano arenoje stovi Thunder King Rai-Oh, Set Fissure ir 300 lp. Jis išsikvietė kvailą zombį 2400 atakos ir nudėjo mane… Antra kova: pamenu tik tiek, kad laimėjau su labai mažai gyvybės taškų. Trečios kovos dėl laiko stokos negalėjome sužaisti žmoniškai. Tad buvo skirti 5 ėjimai. Vienu žodžiu, jis sugebėjo išvaistyti 5 kortas ir man nuimti 900 gyvybės taškų, aš jam tiek pat. Teko žaisti iki pirmo LP gyvybės pasikeitimo, bet šį kartą jis ištraukė Brain Control ir negalėjo aktyvuoti, nes būtų nusiėmęs -800, tas aš laimėjau… Vėl 2/1 mano naudai.

3. Ratas Ssrokass vs Wakis
Tragoedia Gadget vs Brionac Zombiai (nzn kaip vadinasi)

Pirmos kovos nenoriu prisiminti, nes gavau per skudurus :(. Antrojoje kovoje Side 3x Dimensional Fissure ir pora D.D Crow. Sukontroliavau jį ir laimėjau. Trečia kova: prastas startas Wak‘iui. Kad išlaikytų savo Zombie Master, aktyvuoja My Body as a Shield prieš mano Bottomless Trap Hole. Būtų matęs mano kortas: Fissure, Hammer Shot ir Soul Taker, nebūtų aktyvavęs. Vienu žodžiu, po ilgos kovos, vėl laimėjau 2/1.

4.Ratas Ssrokass vs. Rokas Lazdauskas arba Kransa.
Tragoedia Gadgetai vs Zombiai

Pirmoji kova: Tragoedijos ir Creature Swap padedamas žaidžiau praktiškai su jo monstrais. Net savo Reaper naikino su Brain Control, kad nemėtyčiau kortų iš rankų. Antrojo kova: gėdingai pralošiau, vėl ištraukęs Lietuvos vėliavą... Trečiojoje kovoje, ištraukęs geras kortas, varžovui nepalikau jokių vilčių laimėti. JEEE! Top 4 as pirmu numeriu.

TOP 4 Ssrokass vs. Latvis nzn pavardės jo…
Tragoedia Gadget vs BW (Blackwings)

Pirma mintis - reikia atsikeršyti už pralaimėjimą Diečkaus Cup turnyre. Šalia susėdau su Roku Lazdausku. Pasakiau, kad susitinkam finale. Pirmoji kova: jokio įdomumo, nesugebėjo net monstrų iš kaladės pasiimti su savo Spell pagalba. Beveik sausai pirmą ir laimėjau. Antroji kova: kaip tikras patriotas ištraukiau Lietuvos vėliavą, bet gaila, kad ji man nepadėjo. Gėdingai mane sutriuškino…. Trečioji kova: pakrito geros kortos - pirmu ėjimu pasistačiau Thunder King Rai-Oh ir jam Continious Spell tapo bevertis. Visaip bandė jį sunaikinti, bet baigdavosi tuo, kad pas mane daug gynybos buvo ir krito jo BW į kapinyną ar iš žaidimo. Per trečią jo ėjimą aš jau pirmavau 4 kortom arenoje ir rankoje.. Tai va aš jau finale.

FINALAS

Ssrokass vs. Andris Sveics (Top 4 Diečkaus Cup II)
Tragoedia Gadget‘ai vs BW keistą kaladę, dėl to kad laikė Ryko :) Gerai, kad apie tokią versiją žinojau ir buvau susipažinęs su jo silpnosiomis vietomis.

Pirma kova: į areną išsikviečiau Thunder King Rai-Oh, jis pasistatė Black Whirlwind, kvietė BW monstrą ir čiupo už kaladės, norėdamas iš jo išsitraukti dar vieną BW, o to padaryti neleidžia mano monstro efektas. Prašiau Game Lose, bet pagalvojau – koks finalas jei normaliai jo nesužaisi… Sunki pradžia man su vienu monstru, tačiau ištraukęs Gadget‘us greit viskas susitvarkė. Pasibaigus Gadget‘ams, liko Spirit Reaper, Heavy Storm, Fissure ir Solemn Judgment bei Mirror Force. Panaudodamas Heavy, nunešiau jo dvi užverstas kortas. Panaudodamas Fissure, nunešiau jo monstrą. Ir iš priešininko rankos išmečiau Kalut su Reaper efektu. Užverčiau Solemn ir mf. Priešininkui liko pasikliauti savo traukimu. Ištraukė Blackwing - Gale the Whirlwind su jo efektu sunaikina Reaper, gaila ant tokio monstro Solemn aktyvuoti. Mano traukimas - Tragoedia nelabai naudingas tuo momentu buvo. Jis vėl neblogai traukė ir aktyvavo Heavy, chain su Solemn, puolė su Gale, aktyvavau Mirror Force. Mano traukimas Dimensional Prison. Jo traukimas ir puolė su Gadget‘u, kurį panaikinau iš žaidimo. Mano traukimas Thunder King Rai-Oh. Nuo to laiko jis jau nieko gero nebeištraukė. 1:0

Antroji kova: labai geros pradinės kortos jam nepaliko daug vilčių. Žaidimo pabaigoje pasakiau, jei ištraukiu Heavy Storm, iškart laimiu. Kitu ėjimo ją ir ištraukiau. 2/0 laimėtas finalas. Pasipylė negausus latvių plojimas ir gal poros lietuvių. Nors ir laimėjau turnyrą, likau maždaug -50 Lt, nes iš papildymų krūvos nieko gero neištraukiau.

Iš vietos pajudėjome apie 18.15. Su Vykiu susitarėme susitikti už miesto, nes mašinas pasistatėme toli viena nuo kitos. Aišku kaip išvažiuosi iš Rygos, joje neapsipirkęs? Tad sustojome apsipirkti Maximoje. Kai apsipirkom ir Vykis atvažiavo. Viena bėda nutiko, sugedo mano GPS, tai iš miesto išvedė Vykis. Neilgai trukus prasidėjo pūga. Kelininkų nebuvo matyti, nors visą kelią labai stipriai snigo ir buvo labai slidu, jų sutikau gal tik porą patrulių. Grįždami sustojome vėl toje pačioje kavinėje, kurioje valgėme ryte. Aikštelėje pasidraskiau su rankiniu… Pavalgę, pašnekėję apie Yu-Gi-Oh ateitį, pajudėjome link namų..

Prieš Panevėžį sustojome toje pačioje „Statoil“ degaline. Atsisveikinom, padėkojome vieni kitiems už šaunią kelionę. Sunako grįžo vėl pas mus ir penkiese tęsėm kelionę. Važiuojant Panevėžio autostrada, prasidėjo labai stipri pūga. Jos metu greitis svyravo nuo 40km/h iki 100km/h sniego gūsiai tiesiog padarydavo akliną sieną.

Pagirtinas kelininkų darbas, nes nebuvo nei vieno nenuvalyto kilometro nuo Lietuvos sienos iki pat mano namų Vilniuje. Kitas Rokas stebėjosi kiek laiko vairuoju. Tai va namo grįžau tik apie 23.30h. Visi kelione likome patenkinti.

Susiję straipsniai:

1-asis Vilniaus Meet'as ( 2008.10.04 )
2-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.03.14 )
3-asis Vilniaus Meet'as ( 2009.10.02 )
4-asis Vilniaus Meet'as ( 2010.03.27 )

Diečkus Cup ir Kauno Meet'as (2009.11.14)
Lithuania Open 2010 Winter turnyras Kaune (2010.02.06)
Lietuvos Nacionalinis Yu-Gi-Oh Čempionatas 2010 (2010.05.22)
Lithuanian Summer Cup 2010 (2010.08.21)