SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Klaipėda

KUR? Tilžės g. 9 (Klaipėdos viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius, 2 aukštas)

KADA? Šeštadieniais nuo 11 val. iki 17 val. Sekti naujienas Forume.

  Organizatorius - Uria. Susisiekti per PM arba skype - zidane179.
  Papildoma informacija - Įėjimo mokesčio nėra. Klube galima įsigyti ar užsisakyti Yu-Gi-Oh! produkcijos. Info atnaujinta 2016.02

FOTOREPORTAŽAI

- Antrasis Regioninis Kvalifikacinis turnyras (2016-01-30)
- Summer Cup 2014 (2014-08-16)
- Summer Cup 2013 (2013-08-17)

Yu-Gi-Oh! žaidžia visame pasaulyje, tad kodėl nepradėjus žaisti ir tau? Nežinai nuo ko pradėti? Apsilankyk Klaipėdos Yu-Gi-Oh! klube ir suprasi, kodėl šis žaidimas pritraukia tiek daug strategiją mėgstančių žaidėjų, kodėl tai yra vienas iš populiariausių kolekcinių kortų žaidimų pasaulyje ir kodėl tau verta jį išbandyti!

Klube lankosi nuo 5 iki 10 ištikimų narių. Jau patyrę žaidėjai geranoriškai atskleis tau beribes žaidimo strategines galimybes ir išspręs visas tavo bėdas. Jei neturi kaladės – tau pasiūlys idėją ir padės surinkti reikiamas kortas; jei nemoki žaisti – gausi vertingų pamokų; jei nori laimėti prizų – suteiks galimybę dalyvauti turnyruose; jei esi kolekcininkas – albumą papildysi naujomis vertingomis kortomis.

Jei nori susirasti naujų draugų, prasmingai praleisti laiką, išbandyti naujas kalades, laisvai eksperimentuoti, parodyti save ar pamatyti kitus – klubą privalai įtraukti į savo dienotvarkę, nes jis gali tapti tavo antraisiais namais.

Šiame klube rengiami ir Sneak Peek - naujų papildymo pakuočių pristatomieji turnyrai, kurių metu gali susipažinti su naujausiom kortom, jom dar nepasiekus parduotuvių lentynų. Šio turnyro mokestis yra apie 15 €. Tu gauni 5 papildymo pakuotes ir vieną retą Promo kortą. Per 30 min. iš gautų kortų turi susidėti naują, mažiausiai 20 kortų turinčią kaladę. Šioje kaladėje gali būti daugiau kaip 3 vienos kortos kopijos. Turnyras vyksta Swiss sistema (4-5 ratai - mačų skaičius), o daugiausiai pergalių surinkę patenka į atkrentamąsias kovas. Nugalėtojai (dažniausiai TOP 2) pasidalina prizus: pagrindinį prizą - Playmat'ą (žaidimo kilimėlį) ir papildomus prizus.

Taigi, Sneak Peek - tai puiki galimybė susipažinti su naujomis kortomis, patobulinti savo esamas ar sukurti naujas kalades bei šauniai leidžiant laiką laimėti puikių prizų. Visiems sudaromos lygios galimybės laimėti, nes kortos yra naujos, o senbuviai savo galingas kalades palieka namuose.

Tad nesivaržyk ir ateik į klubą, nes tik čia gausi vertingos patirties, reikiamą pagalbą bei galimybę prisižaisti iki valios.

KLUBO NAUJIENOS

- FORUME -