SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Jinzo Returner

Paskaitos autorius: Dėstytojas IgniuX@Z

2010.07.27
( +30 Taškų )
Kaladės sudėtis ir aprašymas: Jinzo - Returner
Paskaitą papildė: Rektorius M-zidinys


JINZO – RETURNER (Dark World kaladės pagrindu)

Pastaruoju metu žaidime populiarėja Jinzo + Jinzo – Returner derinys, kuris puikiai veikia kartu su Gadget‘ais, naudojančiais Machina Fortress (tokią kaladę naudojo Ssrokass per 2010 m. Nacionalinį turnyrą). Šis derinys taip pat veikia padedamas Lightsworn‘ų, tinka Dark World ir kitose kaladėse, kurios numeta kortas į kapinyną. Pastarąją kaladę aptarsime išsamiau, taip pat paaiškinsime kaip veikia derinys ir kokios kortos labiausiai jam tinka.

PROFESIONALIOS KALADĖS SUDĖTIS (2010.03.01 Ban sąrašas)

Monstrai: [23]
[2] Armageddon Knight
[2] Cyber Dragon
[1] Dark Armed Dragon
[2] Dekoichi the Battlechanted Locomotive
[1] Gorz the Emissary of Darkness
[3] Jinzo
[3] Jinzo – Returner
[1] Necro Gardna
[3] Goldd, Wu-Lord of Dark World
[3] Sillva, Warlord of Dark World
[1] Plaguespreader Zombie
[1] Morphing Jar

Burtai: [14]
[1] Allure of Darkness
[2] Book of Moon
[1] Brain Control
[1] Foolish Burial
[1] Future Fusion
[1] Heavy Storm
[1] Pot of Avarice
[3] Dark World Dealings
[2] Dark World Lightning
[1] Card Destruction

Spąstai: [3]
[3] Reckless Greed

Viso: [40]

Extra: [14]
[1] Chimeratech Fortress Dragon
[1] Chimeratech Overdragon
[1] Ally of Justice Catastor
[1] Black Rose Dragon
[1] Brionac, Dragon of the Ice Barrier
[1] Colossal Fighter
[1] Goyo Guardian
[1] Iron Chain Dragon
[1] Psychic Lifetrancer
[1] Red Dragon Archfiend
[1] Stardust Dragon
[1] Thought Ruler Archfiend
[1] X-Saber Urbellum
[1] X-Saber Wayne

Kaladės tikslas – mėtant kortas iš rankos ir kaladės kuo greičiau išsikviesti Jinzo bei Dark World monstrus, kurie atliks OTK. Šiam tikslui yra daug kortas traukiančių (Dekoichi the Battlechanted Locomotive, Allure of Darkness, Pot of Avarice, Reckless Greed), jas išmetančių (Armageddon Knight, Foolish Burial, Future Fusion, Dark World Lightning,) bei abu šiuos veiksmus atliekančių kortų (Morphing Jar, Dark World Dealings, Card Destruction).

Kaip ir visose Dark kaladėse yra įdėtas Dark Armed Dragon (triuškinančiam puolimui), Gorz the Emissary of Darkness (apsaugai ir kontratakai). Dėl didelės išmetimo galimybės tinka Plaguespreader Zombie (netikėtiems Synchro kvietimams) ir Necro Gardna (apsaugai).

Kaladėje tinka 5-8 Lv Synchro monstrai. Dažniausiai kviesime 6 LV (su 4 lygio monstrais); 7 LV (su Dark World monstrais) arba 8 LV (su Jinzo). Extra kaladėje būtinas Chimeratech Overdragon, dėl Future Fusion ir Jinzo + Jinzo – Returner derinio (šis derinys aprašytas žemiau). Chimeratech Fortress Dragon galėsime išsikviesti paaukoję Cyber Dragon ir pvz. visus specialiai iškviestus Jinzo monstrus, kurie vistiek ėjimo pabaigoje bus sunaikinti, taip gausime net 4000 ATK monstrą.

KAIP VEIKIA JINZO + JINZO - RETURNER DERINYS?

Jinzo – Returner 600/1400 3 lv / Dark / Machine. Ši korta gali pulti tiesiogiai. Kai ji yra nusiunčiama į kapinyną, galime iš jo specialiai išsikviesti 1 Jinzo monstrą, kuris per mūsų End Phase susinaikina ir keliauja atgal į kapinyną.

Jinzo 2400/1500 6 lv / Dark / Machine. Priešininkas negali aktyvuoti spąstų kortų, todėl drąsiai galėsime pulti ir jei pavyks išsikviesti visus 3x, padarysime -7200 LP žalą. Kadangi dar neatlikome paprastojo kvietimo, padarome OTK (pergalė vienu ėjimu).

Ką vertėtų įsidėmėti?
1. Kad derinys suveiktų kapinyne mums reikia turėti nors vieną Jinzo monstrą. Jis veikia ir tada, kai abu monstrai siunčiami vienu metu pvz. su Future Fusion. Jei nusiunčiami 3x Jinzo-Returner ir 3x Jinzo, sukuriama grandinė ir į lauką iškviečiami 3x Jinzo (į lauką kviečiami po vieną)
2. Jinzo – Returner galime nusiųsti (Sent) į kapinyną nuo lauko (kortos efektais, sunaikinus kovoje), išmetus iš rankos ar kaladės. Visi variantai tinka.
3. Jinzo-Returner efektas veikia iki MŪSŲ ėjimo pabaigos (End Phase). Tai labai svarbu, jei monstras sunaikinamas priešininko ėjimo metu arba numetamas tokios kortos efektu kaip Ryko, Lightsworn Hunter.
4. Per mūsų End Phase specialiai iškviestas Jinzo vėl keliauja į kapinyną. Tačiau jei mes jį užversime pvz. su Book of Moon, žalingasis Jinzo-Returner efektas jo daugiau neveiks net tada, kai mes jį vėl atversime.

SVARBU: Jinzo – Returner efektas suveikia tik tada, jei jam nukeliavus į kapinyną, daugiau niekas neįvyksta t.y. tai buvo paskutinis veiksmas. Pavydžiai: a) sunaikintas kovoje ar efektu (pvz. su Fissure) nukeliauja į kapinyną – tai paskutinis veiksmas. b) kortos efektas, kuris užsibaigia kortos/ų išmetimu iš kaladės (Foolish Burial, Armageddon Knight, Dark Grepher antrasis efektas, Future Fusion, Solar Recharge, Ryko, Lightsworn Hunter) ar iš rankos (Dark World Dealings, Dark World Lightning) – po išmetimo į kapinyną daugiau niekas neįvyksta.

Jinzo-Returner efektas nesuveikia, kai praleidžiamas efekto aktyvavimo momentas t.y. po numetimo į kapinyną kažkas neišvengiamai turi įvykti. Pavyzdžiai: a) paaukoję arba panaudoję šį monstrą Synchro kvietimui efektas nesuveikia, nes po nukeliavimo į kapinyną iškart normaliai arba specialiai iškviečiamas monstras. b) Iš rankos išmetę Jinzo-Returner su Morphing Jar ar Card Destruction efektais, negalėsime išsikviesti Jinzo, nes iškart išmetus kortas iš rankos, reikia traukti naujas. Neveikia ir tokia korta kaip Charge of the Light Brigade, nes po 3 kortų išmetimo, vieną dedamės į ranką.

Efektas nesuveikia ir tada, kai korta numetama į kapinyną, kaip efekto aktyvavimo sąlyga (Cost). Pvz. Machina Fortress, nes jo efektas aktyvuojasi tik tada, kai į kapinyną numetame Machine tipo monstrus, kurių žvaigždučių suma lygi arba viršija 8. Neveiks ir su Brionac, Dragon of the Ice Barrier, nes šios kortos efektu išmetamos kortos yra taip pat kaip auka (Cost).

Geriausiai Jinzo-Returner veikia kartu su Future Fusion. Tam kaladėje reikia turėti Cyber Dragon, o Extra kaladėje Chimeratech Overdragon. Kad greičiau išsitrauktume Future Fusion, galime naudoti Gold Sarcophagus. Kaip viskas veikia? 1) Aktyvuojame Future Fusion, priešininkui parodome Fusion monstrą, kurį norėsime išsikviesti t.y. Chimeratech Overdragon. 2) Šio monstro kvietimui būtina iš kaladės į kapinyną išmesti Cyber Dragon ir dar vieną Machine tipo monstrą, o jau po to papildomai galime išmesti tiek Machine tipo monstrų, kiek norime. Todėl išmetame visus Jinzo ir Jinzo-Returner. 3) Iš kapinyno aktyvuojasi Jinzo-Returner efektas ir į lauką iškviečiame tiek Jinzo, kiek buvo numesta Jinzo-Returner. 4) Jei mums nepavyksta padaryti OTK, per mūsų End Phase visi Jinzo susinaikina, o per antrąjį mūsų ėjimą nuo Future Fusion kortos aktyvavimo, suveikia jos efektas ir specialiai iškviečiamas Chimeratech Overdragon, kurio efektas nušluoja visą mūsų lauką ir liekame be nieko, nes sunaikinus Future Fusion, žūvą ir iškviestas monstras.

Kokios dar tinka kortos?
Jei dėsimės kaladę, veikiančią Lightsworn‘ų pagrindu, tiks: Ryko, Lightsworn Hunter bei Solar Recharge. Kiti Lightsworn‘ai galės tik padėti numesti Jinzo, nes jų pagalba Jinzo-Returner efektu nepasinaudosime. Į tokią kaladę nepamirškime įsidėti Chaos Sorcerer.

Jei dėsimės kaladę, veikiančią Dark World pagrindu, tiks: Dark World Dealings bei Dark World Lightning + Goldd ir Sillva monstrai. Taip pat gerai veikia su kitais Dark monstrais: Dark Grepher, Armageddon Knight + Dark Armed Dragon.

Jei dėsimės Gadget‘us, kaladėje užteks Future Fusion arba Machina Fortress monstro. Čia labai praverčia Solidarity, kuris padidins OTK galimybę. Šioje kaladėje tinka ir Overload Fusion.

Visoms kaladėms derinį atlikti padės Foolish Burial bei Pot of Avarice, kuris perdirbs visas deriniui atlikti reikalingas kortas. Šio tipo kaladėms praverčia Necro Gardna ir Plaguespreader Zombie, kuris kartu su Jinzo galės iškviesti 8 LV Synchro monstrus.

- - -
Ši kaladė skirta greitesnį žaidimo tempą mėgstantiems žaidėjams. Kaladės sudėtis yra tik mano asmeninė nuomonė, todėl ją galite keisti ir ieškoti savojo originalaus varianto.

Pagarbiai jūsų, IgniuX@Z.