SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Invincible Fortress

Invincible Fortress

SENA GERA KALADĖ SUGRĮŽTA...

Aplankyk monolitines akmenines skulptūras Velykų saloje, didįjį Gizos sfinksą Egipte, pabuvok saulės nugairintoje dykumoje bei pamatyk Didįjį Kanjoną. Šią galimybę jums suteiks legendinė struktūrinė kaladė ,,Invincible Fortress’’ (Neįveikiama Tvirtovė). Šioje kaladėje pilna gremėzdiškų akmeninių statulų ir mistinių būtybių, kurios laukia jūsų įsakymų. Čia rasite visiškai naujų kortų „Exxod, Master of The Guard“, „Great Spirit“, „Guardian Sphinx“ bei nemažai perspausdintų kortų, kurios šiuo metu itin populiarios. Tad sukurk nepralaužiamą akmeninių monstrų gynybą ir diktuok savo žaidimo tempą.

Kolekcininkai apsidžiaugs, radę daug naujų kortų, neliks nuskriausti ir patyrę žaidėjai, nes šias kortas galės panaudoti kovojant prieš naujuosius Synchro monstrus, kurie dabar karaliauja žaidime. Naujokui ši kaladė patiks dėl varžovui sunkiai nuspėjamos taktikos ir painių derinių.

Exxod, Master of the Guard 0/4000 / 8 lygio / žemės atributo / akmens tipo. Nenugalimoji Egzodija grįžta kaip neprilygstamos gynybos meistras. Jūsų priešininkas sunkiai ras monstrą, kuris galės pralaužti 4000 taškų gynybos barikadą. Beje, priešininkas patirs 1000 žalą, kaskart jums atvertus (Flip Summon) žemės tipo padarą.

Great Spirit 500/1500 / 4 lygio / žemės atributo / akmens tipo. Šios dvasios efektas išplės „Exxod, Master of the Guard“ monstro galimybes. Atvertę šį padarą, jūs galėsite minėtam monstrui 4000 gynybą pakeisti į jo ataką. Taip pat padarysite papildomą 1000 žalą, jei turėsite „Exxod“ atverstą savo lauke.

Canyon lauko burtų korta. Ši korta įrodo, kad geriausias puolimas yra patikima gynyba. Kol ji lauke, visa priešininko kovos žala, patiriama puolant besiginančius monstrus, dvigubėja.

Kaladėje pilna (Rock) akmens tipo monstrų su didele gynyba. Jų unikalūs atvertimo efektai (Flip-effect) burtų ir spąstų kortos gali tiesiog pradanginti priešininko monstrus lauke, kad galėtumėte smogti tiesiogiai. Gynyba ne tik apsaugos jūsų gyvybės taškus, bet ir dvigubins priešininko patiriamą žalą, grąžins iškviestus monstrus į ranką, taip pat juos naikins ir galiausiai mažins kortų skaičių rankoje. Kuo ilgiau ginsitės, tuo didesnį galvos skausmą sukelsite savo varžovui, kuris pabandęs pralaužti gynybą burtų kortomis susidurs su „Magic Drain“. Jūsų burtų arsenalas skirtas pridaryti kuo daugiau problemų jūsų varžovui: stiprinti gynybines eiles, naikinti monstrus ir priešininko paspęstas žabangas, daryti efektinę žalą, savintis monstrus, prikelti jau žuvusius ir kurti galingus akmeninius padarus. Spąstai žlugdys priešininko planus, o specialiai iškviečiami šios kaladės įspūdingi monstrai staigiai mažins gyvybės taškus.

Kaladės statistika
32 skirtingos kortos: 15 Monstrų, 10 Burtų , 7 Spąstai.
Iš viso 40 kortų: 19 Monstrų, 11 Burtų, 10 Spąstų.
39 paprastos ir viena reta (Ultra Rare) korta.

TOBULINAM KALADĘ:

Šios kaladės tobulinimui labiausiai tinka Continuous (tęstinio veikimo) Spell ir Trap kortos, kurios reguliariai mažina gyvybės taškus arba padaro puolimą neįmanomą, tačiau jas reikia protingai pasirinkti.

Yra šauni Spell korta iš "Blaze of Destruction" struktūrinės kaladės "Level Limit - Area B" Continuous korta, kuri visus 4 ar aukštesnio lygio monstrus pakeičia į gynybą. Kadangi kaladė gynybinė, 3 šios kortos kopijos (kaladėje būtų 2 tokios kortos ) užkirstų kelią stiprių monstrų puolimams, o 1-3 lygio monstrai nesugebėtų pralaužti labai aukštos jūsų monstrų gynybos. ( Deja, ši korta limituota iki 1 ).

"Nightmare Wheel", su kuria galime pažymėti savo monstrą, kuris nebegalės pulti ir keisti savo pozicijos ( o kam pulti jei mes ginamės, o keisti poziciją galima bus su mūsų kortų efektais ). Kol šio mūsų monstro nesunaikins arba nesunaikins šios spąstų kortos, priešininkas per kiekvieną Standby Phase praras po -500 LP.

Kitas pvz: "Wave-Motion Cannon" burtų korta. Ją tiesiog aktyvuojame ir bandome išsilaikyti kuo ilgiau, nes už kiekvieną savo Standby fazę ( fazė po traukimo fazės ) mūsų priešininkas patirs -1000 LP. Tačiau žalą priešininkas gaus tik tada, kai mes per savo Main Phase ( Fazė po Standby Phase ) panaikinsime šią burtų kortą nuo lauko ir suskaičiuosime kiek mūsų ėjimų praėjo nuo šios kortos aktyvavimo. Jei praėjo 3 ėjimai, dauginame juos iš 1000 ir atimame iš priešininko gyvybės taškų. Kuo ilgiau lauksime, tuo daugiau žalos padarysime, tačiau jei ši korta bus sunaikinta, žala nebus skaičiuojama.

Dar kelios kortos: "Tower of Babel" spąstų korta, kuri iš jūsų priešininko gali atimti -3000 LP. Už kiekvieną jūsų ir priešininko aktyvuotą burtų kortą, ant šios kortos užsideda vienas Counter ( žymeklis ). Kai uždedamas 4 Counteris, padaroma -3000 žala tam, kuris aktyvavo paskutinę burtų kortą. Todėl tuo "laiminguoju" nebūkite patys ir skaičiuokite Counterius ant šios kortos.

Dar viena labai tinkanti šiai kaladei burtų korta yra "Toll", kuri už kiekvieną paskelbą puolimą, tam žaidėjui atima po -500 LP. O kadangi jūs ginsitės, o priešininkas bandys jus pulti, žalą gaus tik jis, o ne jūs. Jei priešininkas nespręs nepulti, jūs turėsite daug laiko pasiruošti savo deriniams. Taip pat gali praversti jau ne Continuous spąstų korta "Ceasefire".Ją aktyvavę, kai jūs ir jūsų priešininkas turi daug monstrų, galite padaryti daug žalos - 500 už kiekvieną efektinį monstrą lauke. Jūs tuo metu tikrai jų turėsite daug, nes jūsų monstrai yra sunkiau sunaikinami.

Beje ši kaladė turi ir taip jau šaunių spąstų kortų, kurios apsaugoja nuo priešininko burtų "Magic Drain".

PASTABA:

Šaltinis lietuvių kalba.
Šaltinis anglų kalba.

SUSIJĘ PRODUKTAI

1) Warrior's Triumph
2) Machine Re-Volt
3) The Dark Emperor
4) Zombie World
5) Spellcaster's Judgment

6) Fury from the Deep
7) Blaze of Destruction
8) Spellcaster's Command