SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Kaladžių Greitis

Paskaitos autorius: Ra Dekanas Alone.

2008.09.09
( +30 Taškų )
Paskaita visiems

SVAIGINANTIS KALADŽIŲ GREITIS

Kiekvienais metais Yu-Gi-Oh! žaidimas tampa vis greitesnis ir greitesnis. Į pasaulio šviesą išlenda tokios kortos, kurios suteikia tiek greičio, kad atėjusiam į klubą naujokui su paprasta kalade žaisti yra sunku. Yra du žaidėjų tipai:

1) Pirmajam tipui priklauso žaidėjai, kurie neturi jokių pagreitinančių kortų. Jie išvis nenaudoja kortų, kurios traukia papildomas kortas, tokias kaip: Allure of Darkness, Trade-In, Destiny Draw ar net Pot of Avarice, Solar Recharge bei monstrus, kurių efektų dėka gaunamos tokios kortos kaip: Dekoichi the Battlechanted Locomotive, Skelengel, Dark Mimic Lv 3 ir kitos panašios. Šio tipo varžovas žaidžia protingai, skaičiuodamas savo rankoje bei lauke turimas kortas, taip kad nepaleistų iniciatyvos ir pats valdytų lauką. Jų kaladėse esančios kortos yra taupomos. Pvz: jei panaudodamas Lightning Vortex kortą nuneša tik 1 priešininko monstrą ir pagal efektą išmesta vieną kortą iš savo rankos, jam yra padaroma didesnė žala nei priešininkui ( -1 priešininkui ir -2 sau ). Nereikia užmiršti ir rankoje turimų kortų skaičiaus. Šio tipo žaidėjai gali kontroliuoti priešininko kortų skaičių rankoje su tokia korta kaip Trap Dustshoot, kurios dėka netik sužinomos priešininko rankoje turimos kortas, bet dar į kaladę sugrąžinamas vienas monstras.

2) Antrajam tipui priskirčiau žaidėjus, kurie priešingai pirmiesiems, naudoja papildomas kortas ar kortas, kurios traukia į save panašias, "swarm`ina" - traukia jau anksčiau minėtas kortas. Toks žaidimo lygis nereikalauja per daug didelio mąstymo. Taigi įgyti pranašumą galima traukiant papildomas kortas, kurios praskina kelią bei nušluoja paspęstas priešininko žabangas.

Šiai kategorijai priskirčiau paprastutę Gadget'ų kaladę, nes jie traukia vieni kitus, taip mažindami kortų skaičių kaladėje ir didindami jų kiekį rankoje. Šio tipo kaladę patariu dėtis kiekvienam naujokui, nes:

    • Su šio tipo kalade labai lengva žaisti. Trauki kitą Gadget'ą iš kaladės ir valaisi kelią link gyvybės taškų.
    • Šio tipo kaladžių yra labai daug atmainų pvz: Aggro Gadget, Oppresion Gadget, Counter Gadget, Macro Gadget, Volcanic Gadget ir begalė kitų.
    • Susidėti šiai kaladei nereikia daug investicijų, užtenka ir 100 lt.

Todėl šio tipo kaladė yra puiki mokymosi priemonė pradedančiajam, nes nereikalauja sudėtingų kombinacijų, supažindina su “ieškotojų” efektais, lengvai pralaužia kliūtis link gyvybės taškų, didina kortų skaičių rankoje, kurias galima panaudoti tokioms kortoms kaip Lightning Vortex. Lengva, paprasta ir greita kaladė.

PROFESIONALIOS KALADĖS SUDĖTIS: (2009.09.01 Ban sąrašas)
Tragoedia Oppression Gadget

Monstrai [17]
[1] Blackwing - Gale the Whirlwind
[3] D.D Warrior Lady
[1] Gorz the Emissary of Darkness
[2] Green Gadget
[2] Red Gadget
[1] Spirit Reaper
[2] Thunder King Rai-Oh
[3] Tragoedia
[2] Yellow Gadget

Burtai [11]
[2] Book of Moon
[1] Creature Swap
[2] Fissure
[1] Hammer Shot
[1] Heavy Storm
[1] Lightning Vortex
[1] Mystical Space Typhoon
[1] Smashing Ground
[1] Soul Taker

Spąstai [13]
[2] Bottomless Trap Hole
[2] Dimensional Prison
[1] Mirror Force
[3] Royal Oppression
[1] Solemn Judgment
[1] Torrential Tribute
[1] Trap Dustshoot
[2] Trap Hole

Extra [6]
[1] Black Rose Dragon
[1] Blackwing Armor Master
[1] Goyo Guardian
[1] Red Dragon Archfiend
[1] Stardust Dragon
[1] Thought Ruler Archfiend

Mix / Aggro / Synchro kaladė, kurios tikslas naudojantis 6 Gadget monstrų efektais įgauti kortų pranašumą ir patyrus žalą specialiai išsikviesti Tragoedia, kurios ATK yra kortų skaičius x 600. Taip pat išmetus vieną monstrą iš rankos galėsime pasisavinti priešininko monstrą (dažniausiai 4 žvaigždučių). Kaladėje gausu priešininko kortas naikinančių efektų, kurie turėtų apginti ir suteikti galimybę silpniesiems Gadget‘ams daryti žalą. Ši kaladės sudėtis nugalėjo 2009.12.19 vykusiame Latvijos turnyre.
_ _ _

Šiuo metu yra labai daug patyrusių ir pradedančiųjų žaidėjų, kurie naudoja greitį tik tam, kad greičiau užvaldytų lauką ir nugalėtų priešininką. Šiuo metu nedaug žaidėjų priklauso pirmajam tipui. Dažnai pačiam teko matyti, kad rimtesni žaidėjai dedasi į kaladę kortas, kurios ją pagreitina, nes tiesiog nenori rizikuoti ar nepasitiki savo įgūdžiais, nes nežino prieš kokio tipo kaladę teks žaisti. Kuriamos naujos greitesnės kaladės, sugalvojamos naujos kombinacijos. Naujose papildymo pakuotėse galima rasti naujų kortų, kurios suteikia žaidimui pagreitį.

Žvelgiant į pasaulinius Yu-Gi-Oh! Čempionatus matome DAD (Eng. Dark Armed Dragon) kalades, kuomet specialiai iškviečiami monstrai valdo visą žaidimo eigą. Tokio tipo kaladėse pilna anksčiau minėtų traukimui reikalingų kortų. Dar labiau kalades pagreitina Cyber Valley ar Destiny Draw, kuriai puikiai tinka Destiny Hero Malicious, Destiny Hero Fear Monger ir Destiny Hero Dasher, o pagrindinis kombinacijoos varikliukas Destiny Hero Disk Commander.

Nesenai į pasaulį išėjo LightSworn kaladė, kuri pati sau numeta kortas ir iškviečia monstrą Judgment Dragon, kuris sunaikina visą lauką.

Kalbant apie kainą, šios kaladės yra tikrai nepigios. Norint surinkti visą Destiny Hero varikliuką, be kelių šimtų dolerių neapsieisi, nes vienas Dark Armed Dragon pats kainuoja kelis šimtus dolerių. O kur dar Allure of Dakness, Cyber Valley kortos. LightSworn tipo kaladėse, pati pagrindinė korta – Judgment Dragon kainuoja apie 200$. O ką jau kalbėti apie kitas būtinas kortas LightSworn kaladėse - Solar Recharge, ar Ehren, Lightsworn Monk, kurių kaina siekia iki 100lt už vienetą.

Pabaigai:

Taigi ne nuo mūsų priklauso, kuri kaladė stipri, kuri bus silpna ,, Konami" / UDE dažnai išleidžia naujas kortas, kurios vienaip ar kitaip sustiprina / pagreitina kalades. Išrandami nauji deriniai, kurių dėka laimima per pirmą turą. Dažniausiai tokių kortų laukia uždraudimas arba limitavimas, kaip nutiko Dimension Fusion.

Todėl aš kitiems pats dažnai užduodu klausimą:

- Kokia populiariausia kaladė bus kitą mėnesį? O kaip jūs manote?

Redagavo M-zidinys

SUSIJUSIOS PASKAITOS:

1) Counter Gadgets
2) Oppresion Gadgets
3. Lightsworns