SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Gladiator Beasts

Paskaitos autorius: Turnyrų Organizatorius: Ssrokass

2010.01.23
( +20 Taškų )
Kaladės sudėtis: Gladiator Beasts
Paskaitos autorius: Dėstytojas IgniuX@Z

( +20 Taškų )
Kaladės aprašymas
Paskaitą papildė: Rektorius M-zidinys
Paskaita Gladiator Beasts gerbėjams.

GLADIATOR BEASTS

APIE GLADIATORIUS

Kortų tipas susijęs su Gladiatoriais - profesionalūs, senovės Romos kovotojai, kurie kovojo žiūrovų malonumui vienas prieš kitą ar prieš laukinius žvėris, dažnai iki mirties. Jie buvo surinkti iš vergų, karo belaisvių ar pasmerktų nusikaltėlių tarpo. Kortų pavadinimai reiškia Gladiatorių tipus:

Equites: kovojo raitas, ginkluotas ietimi ir trumpais kardais, apsirengęs tunika su manika (šarvai). Atitikmuo - Gladiator Beast Equeste
Hoplomachi: pilnai šarvuoti. Turėjo šalmus su stilizuotu grifo atvaizdu, vilnoniu audiniu apvyniotomis kojomis ir antblauzdžiais. Kovojo trumpais kardais ir mažu, apvaliu skydu. Atitikmuo - Gladiator Beast Hoplomus
Laquerii: naudojo kilpas iš virvių, priešininko pagavimui. Atitikmuo - Gladiator Beast Laquari
Mirmillones: šalmas su stilizuotu žuvies atvaizdu, taip pat ir manica. Ginkluoti trumpais kardais ir pailgu skydu. Atitikmuo - Gladiator Beast Murmillo
Retiarii: ginkluoti trišakiu, durklu ir tinklu. Liemuo nepridengtas, be šalmo ir be didesnių šarvų. Atitkmuo - Gladiator Beast Retiari
Samnites: apsiginklavę ilgu stačiakampiu skydu, antveidžiu, šalmu papuoštu plunksnomis ir trumpu kardu. Atitikmuo - Gladiator Beast Samnite
Secutores: turėjo tokius pat šarvus kaip ir murmillo, be to - pailgą skydą ir trumpus kardus. Atitikmuo - Gladiator Beast Secutor

Kitos kortos siejamos su iškiliais Senovės istorijos asmenimis. Gladiator Beast Spartacus - su Spartaku, kuris vadovavo didžiausiam vergų sukilimui Senovės Romos istorijoje. Gladiator Beast Darius - su Persijos karaliumi, valdęs 336–330 m. pr. m. e. Nuverstas Aleksandro Didžiojo per jo užkariaujamąjį žygį į Persiją, kuris siejamas su Gladiator Beast Alexander korta. Gladiator Beast Octavius - Gajus Julijus Cezaris Oktavianas Augustas pirmasis Romos imperatorius, valdęs nuo 27 m. pr. m. e. iki savo mirties.

APIE KALADĘ

Mix / Aggro-Toolbox / Fusion – kaladės tikslas kuo greičiau sumažinti varžovo gyvybės taškus, naudojant monstrus, kurie savo efektus įgauna tik tada, kai po mūšio (jei jie nėra sunaikinami) grįžta į kaladę ir tada iš jos leidžia specialiai išsikviesti kitą Gladiator Beast (tik ne tokį patį), jau turintį efektą. Tam tikslui naudojama daug apsauginių kortų, kurios suteikia galimybę kuo daugiau kartų panaudoti Gladiatorius. Taip pat juos galima, nenaudojant Polimerizacijos, tarpusavyje sujungti ir išsikviesti itin galingus Fusion monstrus. Ši kaladė reikalauja strateginio mąstymo, nes leidžia patiems iš kaladės ar kapinyno išsirinkti monstrus, kuriuos naudosime kovos metu. Todėl ši kaladė nerekomenduojama naujokams, nes yra pakankamai sudėtinga.

Šis monstrų tipas varžosi kartu su galingiausiomis kaladėmis: Lightsworns, Blackwings, Zombies, Gadgets. Tai vienas iš gausiausių kortų tipų: 18 skirtingų monstrų, 18 paremiančių kortų. Tačiau kaladėse panaudojami dažniausiai tik 10 skirtingų monstrų ir kelios paremiančios kortos, tad visų kaladžių sudėtys yra labai panašios.

Kaladėje tinka visos gynybinės kortos, kurios kovos metu gali apsaugoti mūsų monstrą nuo žūties (Shrink, Mirror Wall). Tada mes galėsime pasinaudoti monstrų efektais, nes bus įvykdyta efekto sąlyga – po Battle Phase galime grąžinti monstrą į kaladę ir kviesti naują. Taip pat galime naudoti lauko burtų kortą Ancient Forest, kuri labai paremia Gladiatorių efektus, nes po Battle Phase sunaikina visus atakavusius monstrus. Mūsų monstrai nebus sunaikinti, nes tuo metu jie yra grąžinami į kaladę ir išvengia šio žalingo efekto. Galime naudoti ir Wild Nature's Release, nes visiems Beast ir Beast-Warrior monstrams prie jų ATK prideda turimą DEF. Korta po Battle Phase reikalauja sunaikinti monstrą, tačiau šis efektas mūsų irgi neveiks. Dimensional Fissure pravers, nes mūsų monstrai retai keliaus į kapinyną ir galėsime apsiginti nuo Lightsworn‘ų. Tad Side sudėtis labai įvairi.

Extra kaladės pagrindą sudaro taip pat Gladiatoriai, kurie dar labiau pakenks varžovui. Heraklinos gali nuneigti varžovo spąstus ir burtus, o Gyzarus sunaikins 2 kortas, o vėliau dar duos 2 Gladiatorius.

PRANAŠUMAI
1. Gladiatorių efektai leidžia kontroliuoti lauką, nes priklausomai nuo susidariusios situacijos gali naikinti kortas lauke, kviesti monstrus iš kapinyno ir jungtis į Fusion monstrus.
2. Kaladėje gausu apsauginių kortų, kurios apsaugos Gladiatorius nuo sunaikinimo ir tuo pačiu metu aktyvuos jų efektus bei mažins priešininko monstrų gretas.
3. Suteikiama galimybė patiems pasirinkti monstrus: taktikos galimybės, planavimas.

TRŪKUMAI
1. Pritrūkę skirtingų Gladiatorių, negalėsime aktyvuoti jų efektų ir grandinė nutrūks. Patys monstrai yra labai priklausomi nuo paremiančiųjų kortų, nes patys normaliai iškviesti neturi efekto, nėra labai galingi.
2. Labai kenkia kaladės, kurios naudoja daug neigimo kortų: Skill Drain (visi Gladiatoriai taps beverčiais), Royal Oppression (negalėsime specialiai išsikviesti nei vieno Gladiatoriaus), Counter Traps. Taip pat Jinzo ir Royal Decree, nes kaladėje gausu spąstų.
3. Kenkia monstrų grąžinimas į rankas ir naikinimas efektų pagalba, šalinimas iš žaidimo, taip pat puolimą stabdančios kortos. Visi šie veiksmai sutrikdo kvietimų grandinę ir efektų naudojimą.
3. Jei žaisime neapgalvotai ir panaudosime netinkamą Gladiatorių, prarasime pranašumą.
4. Sudėtinga kaladė. Su ja ir prieš ją sunku žaisti. Tik patyrę žaidėjai gali tinkamai surikiuoti kaladę.

PROFESIONALIOS KALADĖS SUDĖTIS (2009.09.01 Ban sąrašas)
Monstrai [18]
[1] Elemental Hero Prisma
[1] Gladiator Beast Bestiari
[1] Gladiator Beast Darius
[2] Gladiator Beast Equeste
[1] Gladiator Beast Hoplomus
[3] Gladiator Beast Laquari
[1] Gladiator Beast Murmillo
[2] Gladiator Beast Samnite
[1] Gladiator Beast Secutor
[1] Rescue Cat
[1] Sangan
[3] Test Tiger

Burtai [10]
[3] Book of Moon
[1] Cold Wave
[3] Gladiator Proving Ground
[1] Heavy Storm
[1] Mystical Space Typhoon
[1] Smashing Ground

Spąstai [12]
[2] Bottomless Trap Hole
[1] Call of The Haunted
[3] Gladiator Beast War Chariot
[1] Mirror Force
[1] Solemn Judgment
[1] Torrential Tribute
[3] Waboku

Extra Deck [5]
[3] Gladiator Beast Gyzarus
[2] Gladiator Beast Heraklinos

VEIKIMO APRAŠYMAS


1. Reikiamus Gladiatorius greičiau gausime, pasinaudoję Gladiator Proving Ground (1-4 lygio Gladiatorius iš kaladės į ranką); Sangan (iki 1500 ATK monstras iš kaladės į ranką).

2. Gladiatorių efektus greičiau sužadinsime:


A) Test Tiger, kuris gali būti specialiai iškviestas iš rankos, kai lauke turime nors vieną Gladiatorių. Tada paaukoję jį, galime grąžinti lauke esantį GB į kaladę ir kviesti naują Gladiatorių, kuris jau turės efektą.


B) Elemental Hero Prisma, kuris gali pavirsti, tiksliau pasisavinti monstro vardą, tačiau ne jo efektą. Tereikia parodyti vieną iš savo Fusion monstrų ir iš kaladės į kapinyną išmesti vieną iš jam iškviesti reikiamų monstrų. Taip turėsime jungimui reikiamą monstrą (Tai: Gladiator Beast Bestiari + 1 GB ar Gladiator Beast Laquari + 2 GB).


C) Rescue Cat, kuris gali pasiaukoti ir iškviesti du 3 lygio Beast monstrus. Tam labiausiai tinka Gladiator Beast Samnite ir Test Tiger. Panaudoję aukščiau aprašytą tigro efektą, turėsime vieną GB su efektu.

3. Gladiatorių efektai (naudoti labai išmintingai)


A) Naikinimo: Gladiator Beast Bestiari (sunaikina 1 burtų/spąstų kortą); Gladiator Beast Murmillo (sunaikina 1 atverstą monstrą). Juos reikia naudoti labai išmintingai, nes vienas yra reikalingas Fusion kvietimui (Limited iki 1), o kitas yra labai silpnas ir reikalauja gynybos.


B) Specialaus kvietimo: Gladiator Beast Darius (iškvies 1 GB iš kapinyno, tačiau bus nuneigtas jo efektas). Geriausia kviestis Gladiator Beast Bestiari ir iškart išsikviesti Fusion monstrą. Gladiator Beast Secutor (specialiai iškviestas po sėkmingo puolimo gali iškviesti dar du GB monstrus iš kaladės. Geriausia kviesti Gladiator Beast Laquari + 1 GB + Beast Secutor = Gladiator Beast Heraklinos).


C) Didina ATK/DEF: Gladiator Beast Laquari (+300 ATK); Gladiator Beast Hoplomus (+300 DEF). Didesnė galimybė išlikti lauke.


D) Monstrų traukimo: Gladiator Beast Equeste (į rankas galėsime susigrąžinti vieną GB iš kapinyno); Gladiator Beast Samnite (po specialaus kvietimo ir nukovus vieną priešininko monstrą ir nusiuntus jį į kapinyną, iš kaladės galėsime į ranką įsidėti 1 GB).

4. Gynybinės kortos apsaugos monstrus: Book of Moon, Bottomless Trap Hole, Gladiator Beast War Chariot (nuo efektinių monstrų), Mirror Force, Solemn Judgment (nuo visko), Torrential Tribute. Tačiau Waboku dar ir sužadins mūsų monstro efektą. Cold Wave užtikrins monstrų puolimo sėkmę. Tam pasitarnauja ir burtus/spąstus naikinančios kortos.

5. Kaladės “vadas” – Gladiator Beast Heraklinos, kuris gali nuneigti varžovo burtus ir spąstus vos už 1 išmestą kortą iš rankos (1 prie 1). Taip sustabdysime varžovą nuo galbūt nepalankių kortų efektų. Dešinioji ranka ir karo vadas – Gladiator Beast Gyzarus, kuris leis sunaikinti iki dviejų kortų lauke, o po atakos, sugrąžinę šį Fusion monstrą, dar galėsime iš kaladės iškviesti du naujus Gladiatorius ir pasinaudoti jų efektais. Fusion monstrai yra kviečiami nenaudojant Polimerizacijos, tačiau visi reikiami monstrai turi būti lauke. Jungti galime ir užverstus monstrus.