SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Gemini

Paskaitos autorius: Rektorius M-zidinys
2009.04.24

Paskaita pradedantiems Gemini žaidėjams
Paskaitos idėjos autorius / bendraautorius: Ra studentas YGO.

( +15 Taškų )

GEMINI

Gemini (dvyniai ) - susidvejinęs monstrų tipas, kurį sudaro tarsi dvi sudedamosios dalys: monstras neturintis efekto ir efektinis monstras, kurio galias reikia atrakinti. Norint išlaisvinti dvynio paslėptas galias, kurios yra užrašytos kortos efekte, reikia atlikti paprastąjį kvietimą (Normal Summon*), kai lauke jau turime iškviestą silpnąją dvynio pusę - neefektinį Gemini tipo monstrą.

Kortų tipas paremtas Dvynių zodiako ženklu. Baltų gentys garbino dieviškus dvynius. Aptinkama mitinė būtybė – Dievo sūneliai. Žmonės gimę po šiuo zodiako ženklu pasižymi bendravimo sugebėjimais (komunikabilumu) ir net perdėtu plepumu.

Šis kortų tipas debiutavo "Tactical Evolution" papildymo pakuotėje. Vėliau tipas papildytas "Gladiator's Assault", "Phantom Darkness" ir "Light of Destruction" papildymo pakuotėse. Taip pat dvyniai pasirodys naujausioje 17 Struktūrinėje kaladėje "Warrior's Strike", kuri bus paremta būtent šio tipo kortomis.

* Normal Summon - monstro kvietimas, kurį galime atlikti tik kartą per savo ėjimą. Šią taisyklę gali pažeisti Ultimate Offering korta - sumokėję 500 LP galime atlikti papildomą normalųjį kvietimą, Double Summon leidžia atlikti normalųjį kvietimą 2 kartus per vieną ėjimą.

KĄ REIKIA ŽINOTI?

Visos Dvynių kortos vietoje Effect užrašo kortoje, turi Gemini užrašą. Visi šie monstrai yra laikomi neefektiniais, kai yra tik kartą iškviesti į lauką, arba kai papuola į kapinyną. Visais kitais atvejais (kaladėje, rankoje, pašalinti iš žaidimo) tai efektiniai monstrai. Todėl mums gali praversti visos kortos, kurios yra skirtos normaliems monstrams - ypač tos kortos, kurios padeda juos iškviesti į lauką (skaityti žemiau).

KVIETIMAS

Kuomet išsikviečiame Gemini monstro pirmąją sudedamąją dalį (nesvarbu ar Specialiuoju, ar Normaliuoju būdu) jis laikomas kaip Normalus / Neefektinis monstras. Atlikę normalųjį kvietimą, turime palaukti kito savo ėjimo, per kurį galėsime iškviesti antrąją sudedamąją monstro dalį, kuri jau turės efektą. Jei šį monstrą iškvietėme Specialiuoju būdu (pvz. iš kapinyno su Monster Reborn) ir dar šį ėjimą nebuvome atlikę Normalaus kvietimo, galime Gemini monstrą NORMALIAI iškviesti tą patį ėjimą.

Antrasis kvietimas atliekamas taip: parodote pirštu į Gemini kortą arba duodate kitą ženklą, kad atliksite Normalųjį / Paprastąjį kvietimą. Kortos nereikia kilnoti ar kitaip judinti, kad ji įgautų kortoje aprašytą efektą, kuris veikia kaip Uždegimo efektas ( Ignition Effect* ).

* Ignition Effect - Šio tipo monstrai turi pirmąjį kerų greičio efektą (Eng. Spell speed 1), kurių efektus galima aktyvuoti arba neaktyvuoti, bet tik per savo pagrindinę fazę (Eng. Main Phase).

Aukštesnio Gemini žvaigždučių lygio (nuo 5 žvaigždučių) monstro kvietimas reikalauja 1 arba 2 aukų. Pirmąją monstro sudedamąją dalį galime kviesti Normaliai, kuriam privalėsime aukoti arba galime kviesti Specialiai, kitų kortų pagalba. Antrasis monstro Normalusis kvietimas jau nereikalauja aukos, kad jis įgautų savąjį efektą. Žinoma, tą patį ėjimą jau nebegalėsite atlikti Normalųjį kvietimą ar dėti užverstų monstrų kortų (Set).

Svarbu: Pirmajam kvietimui tinka ir Specialusis bei Normalusis kvietimai, tačiau antrajam BŪTINAS Normalusis kvietimas.

GEMINI ŠEIMA

Šiuo metu yra išleisti 22 Dvyniai, iš kurių garsiausi Gigaplant (augalų kaladėse) ir Il Blud (zombių kaladėse). Yra įvairiausių atributų (žemės, vandens, ugnies, vėjo, šviesos, tamsos) ir tipų kortų: Reptile, Machine, Aqua, Fairy, Warrior, Spellcaster, Sea Serpent, Plant, Rock, Insect, Zombie, Pyro, Dragon ir Fish. Visos kortos išsiskiria savo efektais.

PAREMIANČIOS KORTOS

Labai gerai veikia visos kortos, kurios yra skirtos normaliems monstrams, esantiems kapinyne ar lauke. Naudingos ir papildomą Normalųjį kvietimą suteikiančios kortos bei specialūs Gemini monstrai ar burtų ir spąstų kortos.

A) Naudingi monstrai

Blazewing Butterfly - įgijęs efektą, gali būti paaukotas Specialiam Gemini monstro kvietimui iš kapinyno, kuris momentaliai įgauna savo efektą, Gemini Summoner, kartą per ėjimą sumokėję 500 LP galime Normaliai išsikviesti vieną Gemini monstrą iš rankos arba antrą kartą iškviesti jau lauke esantį. Superalloy Beast Raptinus, kurį galime iškviesti jungiamuoju būdu, sujungę du Gemini monstrus, visi dvyniai lauke įgauna savo efektus.

B) Kortos Normaliam kvietimui

Jau minėtos Ultimate Offering, Double Summon, Super Double Summon - antrą kartą iškviečia lauke esantį Gemini monstrą, tačiau ėjimo pabaigoje monstras grąžinamas į rankas.

C) Kortos Specialiam kvietimui

Birthright, Silent Doom, Swing of Memories ir t.t skirtos iš kapinyno Specialiai išsikviesti monstrą ir antrą kartą jį Normaliai išsikviesti.

D) Specialiai Gemini monstrams skirtos kortos

Gemini Trap Hole ir Unleash Your Power! kortos Gemini savininkams, išspaudžiančios papildomos naudos.

E) Su neefektiniais monstrais susijusios kortos

Backup Soldier - turint 5 paprastus monstrus kapinyne, leis įsidėti į ranką 3 paprastus iki 1500 ATK monstrus, Dark Factory of Mass Production - galėsime iš kapinyno į ranką įsidėti 2 normalius monstrus ir t.t.

SUSIJUSIOS PASKAITOS:

1) Synchro (trumpai apie Toon, Unio, Spirit, Gemini ir Synchro)