SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Extreme Victory

Apžvalgos autorius: Snikatronas
Papildė: M-zidinys

2011.09.18
Originalus straipsnis - [ ČIA ]

„Yu-Gi-Oh“ papildymo pakuotė „Extreme Victory“

Jau 3 metus žaidime dominuoja Synchro monstrai, kurie šioje papildymo pakuotėje pasieks savo paskutinę evoliucijos stadiją. Tačiau jų galybę bandys pakirs universalūs Synchro naikintojai - Meklords. Tai byloja apie šio laikmečio pabaigą ir naujos žaidimo epochos pradžią.

Ši paskutinė apie Synchro besisukanti papildymo pakuotė taip pat siūlo naujas kortas Blackwing, Morphtronic, The Six Samurai, Karakuri, Scrap, Gladiator Beast, Frog, Plants, Dragons, Gishki, Worm, Nordic, Elemental Hero / Neos, Naturia ar Psychic kaladėms. O jei norite susidėti kažką naujo, turite šansą susirinkti Tech Genus (T.G.) arba Meklord kalades, nes Extreme Victory bene vienintelis papildymas, turintis kortų šioms kaladėms!

TECH GENUS

Šio tipo kaladės specialiai yra suprojektuotos pasiutusiu greičiu pakartotinai kviesti Synchro monstrus. Deriniai pasižymi lankstumu, nes dauguma T.G. sunaikintų monstrų leidžia iš kaladės į ranką įsidėti kitą arba Specialiai išsikviesti norimą monstrą iš kapinyno. Tai leidžia vis atnaujinti lauką ir pagal savo norus kviesti Synchro monstrus.

Galėsite kviesti itin galingus Synchro monstrus, kuriems reikės Synchro Tuner'ių ir net kelių Synchro monstrų.

Papildymo pakuotėje rasite 11 T.G. monstrų, iš kurių net 5 Synchro monstrai, ir tik juos paremiančios burtų bei spąstų kortos, leidžiančios Specialiai kviestis monstrus, traukti daugiau kortų, naikinti ar pasisavinti priešininko kortas bei stiprinti save. Tačiau šios kortos veiks tik su T.G. monstrais, todėl ne bet kas galės naudotis šiam tipui priklausančiomis technologijomis.

MEKLORD EMPEROR

Ką darysi, susidūręs su tobula Synchro kalade? Atsakymas: susidėsi tobulą Synchro naikinančią mašinų kaladę. Tai labai alkanos mašinos, egzistuojančios tik vienam tikslui - visiems laikams sunaikinti įsigalėjusius Synchro monstrus.

Šios mašinos žino, kad Synchro monstrai turi daugybę būdų kaip sunaikinti monstrus kovos lauke, todėl išmoko prisitaikyti ir panaudoti tai savo tikslams. Visi Meklord imperatoriai gali būti Specialiai iškviesti iš rankos, kai kortos efektu yra sunaikinamas monstras. Priešininkas gali būti įsitikinęs, kad greitai laimės, tačiau jūs iš rankos staiga iškviečiat Meklord Emperor, kuris pasisavina Synchro monstrą ir konvertavęs jo galią, prisideda papildomos ATK.

Kiekvienas imperatorius vadovauja savo Melord armijai. Šios armijos monstrai tampa stipresni su lyg kiekvienu Meklord monstru kovos lauke. Deja šioje papildymo pakuotėje rasime ne visus Meklord imperatorius (vieną iš trijų), nes vienas iš jų yra kaip prizas 2011 Nacionaliniame turnyre, o kitas kaip Shonen Jump žurnalo priedas. Tikėkimės jie kada nors bus perleisti.

DĖMESIO VERTOS KORTOS:

Extreme Victory turi nemažai kortų, kurios padeda pripildyti lauką: Reborn Tengu (šios kaladės šiuo metu patenka tarp geriausiųjų), Unknown Synchron, Elder of the Six Samurai, T.G. Striker ir t.t. Tai ryškiai perteikia papildymo Swarm'inimo (prikvietimo daug monstrų) idėją, nes sumažintas kitokio pobūdžio, pavyzdžiui naikinimo, kortų kiekis.

Papildymo pakuotė tikrai sustiprins jau esančias kalades. Pavyzdžiui, Morphtronic‘ai gauna pirmo lygio Tuner monstrą (Morphtronic Lantron), Blackwing‘ai – Kogarashi, kuris apeina Bottomless Trap Hole ar Solemn Warning, Scrap‘ai – Scrap Orthros, o naujos Psychic kortos beveik visiškai reformavo Psychic kalades!

Galima būtų išvardinti visas kortas, tačiau Lietuvoje tik vienetai žaidžia minėtomis kaladėmis (išskyrus Blackwings), todėl geriau aptarkime visoms kaladėms tinkamas kortas. Pavyzdžiui, Debunk.

Iš pirmo žvilgsnio Debunk atrodo kaip apribotas Divine Wrath be kainos, bet neapsigaukite – korta verta dėmesio! Dandylion, Tragoedia, Gorz the Emissary of Darkness, Kalut, Honest, Shien‘s Squire, Doppelwarrior, Treeborn Frog tėra dalis kortų, kurias sugeba pašalinti Debunk. Taip, net Treeborn Frog. Debunk pašalina (banish‘ina) kortą iš žaidimo, todėl šie Counter spąstai yra galimas šalutinės kaladės pasirinkimas, juolab, kad Lietuvoje galima sutikti aibę skirtingų kaladžių su daug skirtingų monstrų efektų, kuriuos Debunk gali sutvarkyti skirtingai nei, pavyzdžiui, Kinetic Soldier ar Puppet Plant, kurie naudojami kovoti būtent su Six Samurai ir Gravekeeper‘s.

Kita man patikusi korta yra Safe Zone. Kortos gynybinės savybės apsaugo reikalingus monstrus nuo sunaikinimo ir Target‘inimo, todėl kaladės, pasikliaujančios keliais svarbiais monstrais, gali išbandyti Safe Zone. Safe Zone geriausiai išnaudos kaladės, kurios gali apsaugoti Safe Zone arba nori užtikrinti, kad monstras įvykdytų savo užduotį kovos lauke, pvz: Herald, Six Samurai ir Gladiator Beast kaladės – atitinkamai, Herald of Perfection ir Shi En gali apsaugoti Safe Zone nuo sunaikinimo, o Gladiatorių tikslas – sėkmingai užpulti arba išlaikyti lauko kontrolę.

Tarp kitko, Safe Zone patinka dėl savo dvejopo poveikio – jeigu šie spąstai palieka lauką, pasirinktas monstras yra sunaikinamas. Kadangi nėra apribojimo, kieno monstras gali būti parinktas, dar neaktyvuotas Safe Zone iš esmės apsisaugo nuo Ryko, Lightsworn Hunter, Giant Trunade ar bet kokio kito s/t naikinimo. Jeigu nesupratote, štai pavyzdys: tarkime pas priešininką Stardust Dragon ir Ryko, Lightsworn Hunter, aš turiu užverstą Safe Zone. Priešininkas atverčia Ryko, bandydamas naikinti Safe Zone, kurį aktyvuoju kaip atsaką, pasirinkdamas Stardust Dragon. Kadangi grandinė dar tik pradeda veikti, Stardust Dragon negali įsiterpti, todėl Ryko sunaikintas Safe Zone sunaikins drakoną. Neblogai, ar ne?

Galiausiai, turbūt dauguma nori anksčiau minėtų Unknown Synchron ir T.G. Striker. Jeigu likusieji nepastebėjo, jie abu yra Cyber Dragon Tuner formoje. Be abejo, nei Unknown Synchron, nei T.G. Striker negali girtis grasinančia ataka, bet būdami Tuner monstrais jie gali tik padėti. Pavyzdžiui, Unknown Synchron gali jungtis su Fluff token‘u ir iškviesti Formula Synchron arba jungtis su Chaos Sorcerer ir iškviesti Arcanite Magician. O tas T.G. Striker gali jungtis su likusiu lauke Goblin Zombie ir iškviesti reikalingą šešto lygio monstrą. Tokie ir begalė kitų ėjimų nėra žalingi žaidėjo resursams, t.y. kortos neišnaudojamos be reikalo ir vis dar lieka Normalus kvietimas, todėl T.G. Striker ir Unknown Synchron, kaip ir Cyber Dragon, išliks naudojami.

Extreme Victory, nors ir neturi žaidimo sukrečiančių kortų, yra solidus papildymas. Synchro monstrus greitai pakeis naujojo tipo monstrai - Xyz, todėl patartina iš šios papildymo pakuotės kaip nors gauti tokias kortas kaip Psi-Beast, Reborn Tengu ir Tour Guide From the Underworld

Papildymo pakuotėje yra: VISĄ KORTŲ SĄRAŠĄ GALITE RASTI ČIA

48 Common Cards
20 Rare Cards
14 Super Rare Cards
10 Ultra Rare Cards
8 Secret Rare Cards
1 Ghost Rarerds

PASTABA:

Šaltinis lietuvių kalba.
Šaltinis anglų kalba.