SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Dragon's Roar

DALYVIAI

Konkurso užduotis: Sukurti Synchro monstrą - Drakonų tipo kortą.

Taisyklės:

1. Būkite gerai susipažinę su konkurso taisyklėmis. NETINGĖKITE atidžiai persiskaityti.

2. Dalyvauti gali TIK SLIFERIAI.

3. Visos kortos turi būti padarytos pačių, pasitelkus grafines programas (Paint, Photoshop, Gimp ir kitas) Sugeneruotos - svetainės pagalba padarytos kortos nebus vertinamos.

4. Synchro korta turi būri padaryta ant mano pateikto pagrindo, kurį rasite ČIA. Padarytos ant kito pagrindo nebus priimamos (jokių išimčių nebus).

5. Kortos turi būti padarytos lietuvių kalba (tik efektas) pavadinimas gali būti angliškas arba lietuviškas. Pasistenkite nedaryti gramatinių klaidų, nes nuo to kentės balai. Naudokite Palatino Linotype šriftą.

6. Tikslas padaryti kortą kuo artimenę originalams. Ištyrinėkite origanalus ir bandykite sukurti savo kortas, atsižvelgdami į menkiausias originaluose esančias detales. Būkite atidūs.

7. a) Kortos paveiksliukas negali būti sukurtas vienspalviame arba baltame fone. b) Paveiksliukas turi būti kokybiškas ir tinkamai įdėtas į rėmelį bei atitikti konkurso keliamą užduotį. c) Korta turi būti išsaugota jpg. arba kitais formatais ( tik ne gif. ).

8. Savo šedevrus siųskite paštu mzidinys@mail.ru Į tai žiūrėkite atsakingai ir nesiuntinėkite kas papuola, nes bus priimtos tik tos kortos, kurios atitinka taisykles ir tik po vieną kortą iš kiekvieno dalyvio. Kaip turi atrodyti tinkamai sukurtos kortos galite rasti Parodoje.

9. Kortų turinys negali būti įžeidžiantis. Jei kortos neatitiks reikalavimų, jos nedalyvaus konkurse ( jokių įspėjimų nebus ). Konkursinės kortos bus patalpintos vėliausiai per 3 dienas nuo gavimo.

Siuntimo taisyklės:

Vienas dalyvis gali atsiųsti vieną kortą mzidinys@mail.ru pašto adresu. Turite nurodyti savo niką. Dalyvaija tik SLIFERIAI.

Kortų atributai: Visus reikiamus kortos atributus rasite KONKURSO REIKMENYS.

Vertintojai:

Jūsų kortas vertins kompetetingas teisėjas: Akademijos rektoius M-zidinys. Savo nuomonę galės išsakyti ir svetainės lankytojai Forume bei Slapto Fakulteto nariai

Prizai:

Bus 3 prizinės vietos. Laimėtojai kortas išsirenka iš mūsų milžiniško Prizinio Fondo 1 vietos nugalėtojas 5 kortas ir ( +35 taškų ) 2 vietos 4 kortas ( +30 taškų ) 3 vietos 3 kortas ( +25 taškų ). Visi kiti gaus +15 už dalyvavimą.

Vertinimo kriterijai:

1. Bus vertinamas kortos paveiksliukas (ryškumas, paveiksliuko turinys, įdėjimas į kortą). 2. Bus vertinamas efektas (atsižvelgiama į gramatiką, patį efektą ar jis nėra per daug galingas ar yra išradingas bei įdomus) 3. Vertinsime ir bendrą išvaizdą (panašumas į originalą ar nėra praleistos kokios smulkmenos) 4. Svarbus temos išpildymas.

Konkurso Data: 2009.05.07 - 2009.05.30