SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Burtininkų Pasaulis

Paskaitos autorius: Rektorius M-zidinys
2008.12.19

Paskaita Spellcaster gerbėjams.
Paskaitos bendraautorius: Dėstytojas Yusei

(+25 Taškai )

BURTININKŲ PASAULIS

Spellcaster'iai ( kerėtojai ) - tai būtybės ( raganos, magai ), kurioms paklūsta magiškos ir kitos mistinės galios. Burtininkai turi stiprų burtų ir spąstų užnugarį bei neįtikėtinus efektus, kuriems labai svarbios abiejų žaidėjų naudojamos burtų kortos. Dauguma visiems gerai žinomų ir galingų monstrų yra Spellcaster'ių tipo. Taip pat uždraustų ir ribojamų kortų sąraše didelę dalį sudaro Spellcaster'iai: "Dark Magician of Chaos", "Magician of Faith", "Breaker the Magical Warrior", "Chaos Sorcerer", "Thousand-Eyes Restrict" ir "Magical Scientist".

Dauguma Burtininkų atstovauja šviesos arba tamsos pasauliams. Jie specializuojasi Burtų Counter'iuose. Yra daug šių kortų tipų: Egzodijos kortos, Gravekeeper's, su Dark Magician susijusios kortos, įvairių atributų Charmers kortos bei su Pikeru ir Curran susijusios kortos. Yra ir Spellcaster tipo LV monstrų: Allure Queen ir Silent Magician. Taip pat turi dvi savo struktūrines kalades: Spellcaster's Judgment ir naujoji Spellcaster's Command.

Šioje paskaitoje aptarsime kortas susijusias su „Dark Magician“. Tai vienas iš pirmųjų sukurtų monstrų, kuris yra susijęs su daugeliu kortų (apie 17 kortų be Dark Magician). Su vienomis kortomis yra susijęs tiesiogiai, su kitomis per kitas kortas. Šioje paskaitoje apžvelgsime visą Burtininkų šeimyną, panagrinėsime jų potencialą ir vietą šiuolaikiniame Yu-Gi-Oh pasaulyje. Taip pat pasigrožėsime dailininko išmone, naujai išleistomis kortomis ( reprint'ais).

Dark Magician

Tipas: Spellcaster/Dark/Level 7/ATK 2500/DEF 2100. Aprašymas: Galingiausias burtininkas atakos ir gynybos aspektais.

„Dark Magician" yra viena iš pirmųjų Kazuki Takahashi sugalvotų kortų, kuri debiutavo pirmojo Yu-Gi-Oh! Sezono serijoje. Jos savininkas buvo pagrindinis Yu-Gi-Oh! veikėjas Jugis. Šis monstras pasirodydavo daugelyje Jugio dvikovų. Kadangi anime „Dark Magician“ turėjo nemažą reikšmę, jam buvo sukurta daug kortų (kortos skirtos „Dark Magician“ pasirodė 2-ame sezone per Jugio ir Arkanos (Pandoros) dvikovą, per kurią debiutavo „Thousand Knives“, „Dark Magic Curtain“ ir taip pat mano labai mėgiama korta - „Dark Magician Girl“.

Jugio kaladė atrodė neįveikiama, o jos koziris buvo "Dark Magician", tačiau kaip ya iš tikrųjų? Neefektinis, dviejų aukų reikalaujantis monstras su 2500 ATK nežavi šiandieninių profesionalių žaidėjų. Tačiau optimistiškai ir galbūt kiek romantiškai nusiteikę žaidėjai ryžtasi dėtis šio burtininko kaladę, kuri mena senąją Yu-Gi-Oh žaidimo dvasią. Ši korta susilaukė viso pasaulio žaidėjų dėmesio, plito mėgėjiški fanų piešiniai, o ir jo kūrėjas nepamiršo šios kortos iki pat šių dienų, nes kaskart išeina naujų ją paremiančių ar atvaizduojančių kortų. Silpnybę šiam monstrui jaučia ir M-zidinys.

DARK MAGICIAN PAREMIANČIOS KORTOS

Dark Magic Curtain

Tipas: Normalaus veikimo burtų korta. Efektas: Jei tu aktyvuoji šią kortą, šį ėjimą negali atlikti normalaus, specialaus ir atvertimo kvietimo. Sumokėk pusę gyvybės taškų, kad iškviestum Dark Magician iš savo kaladės.

Šauni korta, nes ji tiesiai iš kaladės leidžia išsikviesti burtininką į kovos lauką, be dviejų aukų, tačiau prarandate pusę gyvybės taškų. Aišku, būtų kvaila naudoti efektą kovos pradžioje, tačiau yra tam tikrų kortų dėl kurių nepatiriate efektinės žalos. Pvz: Spell Economics. Taip pat šią kortą lengviau galėsite išsikviesti su šiomis kortomis: Ancient Rules - specialiai iškviečia 5 ir didesnio lygio neefektinius monstrus iš rankos, Silent Doom - iškviečia vieną 5 ir aukštesnio lygio neefektinį monstrą iš savo kapinyno, Tribute Doll - paaukojus vieną monstrą galima bus išsikviesti 7 lygio ( kaip tik Dark Magician yra 7 lygio ) monstrą iš savo rankos. Taigi mūsų Burtininkui labiausiai talkininkauja visos kortos sukurtos monstrams, kurie neturi efektų.


Palengvina galingų neefektinių monstrų kvietimą, šiuo atveju mūsų Burtininko.

Burtininką galime išsikviesti įprastu būdu ir neaukojant 2, o tik 1 monstrą. Tai leidžia padaryti specialūs monstrai, kurie visiems Dark tipo monstrams atstoja dvi aukas: Double Coston, Dark Effigy.


Kviesk Dark Magician aukodamas vieną iš šių monstrų.

Thousand Knives / Dark Magic Attack

Tipas: Normalaus veikimo burtų kortos. Efektas: Tai kortos, kurias galima aktyvuoti tik turint Dark Magician atverstą savo lauke. Peiliais gali sunaikinti vieną priešininko kontroliuojamą monstrą, o su juodosios magijos banga - visas priešininko burtų ar spąstų kortas.


Dark Magician Girl

Tipas: Spellcaster/Dark/Level 6/ATK 2000/DEF 1700 Efektas: Šio monstro ATK padidėja po 300 už kiekvieną Dark Magician ir Magician of Black Chaos, abiejų žaidėjų kapinynuose.

Ši žavioji ir lengvabūdiška viliokė susilaukė dar didesnio fanų susidomėjimo. Internetas pilnas mėgėjiškų ir profesionalių piešinių, leidžiamos net neoficialios papildomos japoniškos šios kortos versijos, pardavinėjamos statulėlės ir žaislai, leidžiami Reprint'ai. Kortos efektas labai susijęs su Dark Magician, kas šias kortas daro Yu-Gi-Oh žaidimo pačia populiariausia monstrų porele. Idealiomis sąlygomis, jei abu žaidėjai savo kapinynuose turės po 3 efekte minimas kortas, Tamsiosios Burtininkės ATK gali pasiekti 5600 :D. Ją dar lengviau padės išsikviesti gausybė kortų. PS: Beje atkreipkite dėmesį, kad vidurinysis Dark Magician paveiksliukas viršuje, sukurtas pagal Niujorke stovinčios Laisvės Statulos pozą.


Reprint'ai, kortos panašios ir giminingos Dark Magician Girl.


Neoficialios kortos. Jei norite pamatyti visas 25 kortas spauskite ČIA.

DARK MAGICIAN GIRL PAREMIANČIOS KORTOS

Magic Formula

Tipas: Apginkluojanti burtų korta. Efektas: Apginkluoti gali tik Dark Magician ar Dark Magician Girl. Apginkluotas monstras gauna 700 ATK. Kai ši korta yra nusiunčiama iš lauko į kapinyną gauni 1000 LP.

Ši Burtų knyga yra tikras bibliofilo su bibliomanijos apraiškomis trokštamas kolekcinis vienetas retų spaudinių bibliotekoje. Aišku efektas tikrai nėra įspūdingas, bet tai prideda žavesio ir magijos mūsų kaladei.

Sage‘s Stone

Tipas: Normalaus veikimo burtų korta. Efektas: Šią kortą gali aktyvuoti tik tada, jei turi Dark Magician Girl atverstą savo lauko pusėje. Specialiai iškviesk 1 Dark Magician iš savo rankos ar kaladės.

Tai dar viena korta, kuri be didesnio vargo jums leis iškviesti Burtininką. Lauke turėsite žaviąją porelę, kuri suvienijusi jėgas ir pasitelkusi tik jiems skirtas kortas, galės pridaryti žalos priešininkui. O kad būtų paprasčiau išsikviesti pačią Datk Magician Girl, galime pasinaudoti šiomis tik Spellcaster'iams skirtomis kortomis: Magician's Circle - leis specialiai išsikviesti iš kaladės vieną iki 2000 galios Spellcaster monstrą, jei per kovos fazę pulsite su šio tipo monstru. Magical Dimension - leis paaukoti vieną savo Spellcaster'į lauke, specialiai išsikviesti dar vieną Spellcaster'į iš rankos ir sunaikinti vieną priešininko monstrą. Labai šaunus efektas, tačiau sunaudoja pakankamai daug kortų. Šios kortos privalo būti visose Burtininkų kaladėse.


Palengvins ne tik Dark Magician Girl, bet ir kitų Spellcaster'ių iškvietimą.

COUNTER IŠKVIETIMO EFEKTAI

Miracle Restoring

Tipas: Normalaus veikimo spąstų korta. Efektas: Pašalink du Burtų Counter‘ius savo lauko pusėje. Specialiai iš savo kapinyno iškviesk 1 Dark Magician ar Buster Blader atverstą atakos ar gynybos pozicijoje.

Counter'iais ir išsiskiria Burtininkų kaladė, nes jie labai praplečia monstrų galimybes, o jei dar įsidedame aukščiau minėtą kortą, galime sukurti net naujus kortų efektus. Kad greičiau Dark Magician patektų į kapinyną, galime naudoti Foolish Burial, kuris leis iš kaladės į kapinyną išmesti vieną monstrą. Tada pvz. Dark Red Enchanter - normaliai išsikviestas, jis gauna 2 Counter'ius ir +600 papildomų taškų, už kiekvieną aktyvuotą burtų kortą gauna dar po vieną Counter'į ir +300 ATK. Panaikinę 2 Counter'ius, savo priešininką galime priversti išmesti vieną kortą, tačiau šiuos 2 Counter'ius galime panaudoti efektingiau. Pasinaudojame Miracle Restoring efektu ir specialiai išsikviečiame Dark Magician. Magical Exemplar - už kievieną aktyvuotą burtų kortą ji gauna +2 Counter'ius. Panaikinę atitinkamą Counter'ių skaičių galime specialiai išsikviesti vieną Spellcaster'į. Tad mums reiktų surinkti net 7 Counter'ius, tačiau pasinaudoję minėta spąstų korta, gavę tik 2 Counter'ius galėsime išsikviesti Dark Magician.


Kurk naujus efektus, pasinaudojęs Counter'ių galimybėmis.

Skilled Dark Magician

Tipas: Spellcaster/Level 4/ATK 1900/DEF 1700. Efektas: Kiekvieną kartą, kai tu ar tavo priešininkas aktyvuos burtų kortą, uždėk 1 Burtų Counter‘į an šios kortos (max. 3). Paaukodamas šį monstrą su 3 Burtų Counter‘iais kaip auką per savo Main Phase, gali specialiai iškviesti 1 Dark Magician iš savo rankos, kaladės ar kapinyno, atverstą atakos ar gynybos pozicijoje, .

Ši korta taip pat pagelbėja kviečiant Dark Magician, naudodama Counter'ius. Nebūtina laukti, kol jūs ar jūsų priešininkas aktyvuos atitinkamą skaičių burtų kortų, o galite jų pasigaminti patys šiais efektais: Apprentice Magician - normaliai ar specialiai iškvietus bei atverstus, gali uždėti 1 Counter'į ant to monstro, kuriam jį uždėti galima. Tačiau dėl mažos atakos ir jos kito šaunaus efekto, kuris leidžia iš kaladės specialiai iškviesti 1-2 lygio Spellcaster monstrą, užverstą gynybos pozicijoje, ją geriau dėti gynyboje. Kai šią burtininkę sunaikins, išsikvieskite Magical Plant Mandragola - jo atvertimo ( flip) afektas leis jums uždėti PO 1 Counter'į ant visų lauke esančių kortų, ant kurių galima juos uždėti. Pitch-Black Power Stone - spąstų korta, kuri turi sukaupusi 3 Counter'ius ir jūs kartą per ėjimą vieną iš jų galėsite uždėti ant savo atitinkamo monstro.


Counter'ių neišsemiamas šaltinis.

DARK MAGICIAN AUKOJIMAS

Dark Eradicator Warlock

Tipas: Spellcaster/Dark/Level 7/ATK 2500/DEF 2100. Efektas: Ši korta negali būti normaliai iškviesta ar užversta. Ši korta negali būti specialiai iškviesta, išskyrus paaukojant 1 Dark Magician savo lauko pusėje. Kai ši korta yra atversta lauke, padaryk 1000 LP žalą savo priešininkui kiekvieną kartą, kai kuris nors iš žaidėjų aktyvuos normalaus veikimo burtų kortą.

Tai jau paaugusio ir sustiprėjusio jaunojo Dark Magician versija. Įprastai jį iškviesti yra tikrai sunku, tačiau jei galėsime lengvai įvairiausiais būdais kviesti Dark Magician iš rankos, kapinyno ar kaladės, galėsime panaudoti šį puikų efektą, tik jei nepritrūks burtų kortų rankoje.

Dark Sage

Tipas: Spellcaster/Dark/Level 9/ATK 2800/DEF 3200. Efektas: Ši korta negali būti normaliai iškviesta ar užversta. Ši korta gali būti specialiai iškviesta tik iš rankos ar kaladės, paaukojant 1 Dark Magician savo lauko pusėje po pavykusio Time Wizard efekto. Tuo metu pasirink vieną burtų kortą iš savo kaladės ir įsidėk ją į ranką.

Tai jau pasenusio Burtininko versija. Jį iškviesti yra beprotiškai sunku, tačiau pavykus tai padaryti, nustebinsite savo varžovą ir parodysite savo kaladės valdymo gebėjimus.

Dark Magician of Chaos

Dedication through Light and Darkness su šia greito veikimo burtų korta, paaukoję 1 Dark Magician savo lauke, galėsite specialiai išsikviesti Dark Magician of Chaos iš savo rankos, kaladės ar kapinyno. Tipas: Spellcaster/Dark/Level 8/ATK 2800/DEF 2600. Efektas: Kai ši korta yra normaliai ar specialiai sėkmingai iškviečiama, tu gali įsidėti vieną burtų kortą iš kapinyno į savo ranką. Monstras sunaikintas šios kortos, kaip kovos rezultatas yra pašalinamas iš žaidimo. Kai šis monstras yra sunaikinamas, jis pašalinamas iš žaidimo.

Tai vyresniojo Dark Magician brolio versija. Korta brangi ( apie 120 Lt ). Naudojama profesionalų kaladėse.

Dark Magician Knight

Knights Title burtų korta leis specialiai iškviesti Dark Magician Knight iš savo rankos, kaladės ir kapinyno, paaukojus 1 Dark Magician lauke. Tipas: Warrior/Dark/Level 7ATK 2500/DEF 2100. Efektas: Jei ši korta yra sėkmingai specialiai iškviečiama, pasinaudojus minėtos kortos efektu, pasirink vieną kortą lauke ir sunaikink ją. Efektas atstoja kai kurių Monarchų efektus.

DARK MAGICIAN SULYDYMAS

Dark Flare Knight

Tipas: Warrior/Fusion/Dark/Level 6/ATK 2200/DEF 800. Lydomi monstrai: Dark Magician + Flame Swordsman. Efektas: Bet kokia žala, patiriama kovos metu žaidžiant su šiuo monstru, kortos savininkui tampa lygi 0. Kai monstras yra sunaikinamas ir nusiunčiamas į kapinyną, kaip kovos rezultatas, specialiai iškviesk 1 Mirage Knight iš savo rankos ar kaladės, kurio galia siekia 2800 ATK. Monstrą išsikviesti yra tikrai sunku, nes vienas iš jungiamų monstrų yra pats jungiamasis monstras. O jo tiesiai iš "Fusion" kaladės sulydyti negalima.

Dark Paladin

Tipas: Spellcaster/Fusion/Dark/Level 8/ATK 2900/DEF 2400. Lydomi monstrai: Dark Magician + Buster Blader. Efektas: Ši korta gali būti specialiai iškviesta tik lydant. Kol ši korta yra lauke, gali nuneigti ir sunaikinti 1 burtų kortą, išmesdamas vieną savo kortą iš rankos. Šio monstro ATK padidėja 500 už kiekvieną Dragon tipo monstrą, bet kurio žaidėjo kapinyne.

Pabaigai

Su Dark Magician susijusių kortų yra labai daug, aš aprašiau tik dalį TCG kortų. Dalis aprašytų kortų turi tiesioginį ryšį su „Dark Magician“, kitos tik palengvina jo kvietimą ar praplečia galimybes. Tikrai yra daug kortų iš kurių galima susidėti įvairiausių Spellcaster kaladžių, tačiau norint, kad jos prilygtų stipriausioms kaladėms, teks pakloti nemažai pinigų. Žaidžiant su šio tipo kalade, jums reiks Jugio sugebėjimų ir sugalvoti, kaip galima būtų pagreitinti kaladę, taupyti ar traukti kuo daugiau naujų kortų, nes deriniai reikalauja didelio kortų skaičiaus. Tačiau, kaip matote, ši gausi Burtininkų šeimyna nėra bevertė ir gali gyvuoti beprotiškame šiandieniniame Yu-Gi-Oh pasaulyje. Beje, Spellcaster'iai vėl užvaldys žaidimą, nes greitai pasirodys Spellcaster's Command struktūrinė kaladė.

SUSIJUSIOS PASKAITOS

1) Gravekeeper's
2) Spellcaster's Command (Produkto aprašymas)
3) Spellcaster's Judgment