SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Crossroads of Chaos

„Yu-Gi-Oh! 5D's” papildymo pakuotė„Crossroads of Chaos“

Šioje papildymo pakuotėje yra naujų zombių, daugybę augalų, mašinų bei „Psychic“ su juos ir kitus monstrų tipus paremiančiomis burtų ir spąstų kortomis. Rasite naujų teminių kortų: „Morphtronics” ir „Iron Chain” iš kurių galėsite susidėti visiškai naujas ir niekur dar nematytas kalades. Taip pat čia rasite visiškai naujų „Synchro“ ir „Tuner“ monstrų, kurie specialiai skirti augalų, zombių, burtininkų, karių kaladžių komplektavimui ir tobulinimui.

Ką galite rasti šioje papildymo pakuotėje?

Black Rose Dragon 2400/1800 7 lygio / ugnies atributo / drakonų tipo / Synchro. Tai naujausio tipo kortos, kurias lengva atskirti, nes yra baltos. Jas galima specialiai iškviesti, kai turime vieną „Tuner“ ir paprastą monstrą lauke, kurių bendra žvaigždučių suma atitinka kviečiamo monstro žvaigždučių skaičiui. Čia rasite net 9 naujausias „Synchro“ kortas, pritaikytas įvairioms kaladėms.

Šis drakonas turi du nuostabius efektus. Kai yra iškviečiamas, gali sunaikinti visą lauką. Kartą per ėjimą, pašalinus iš savo kapinyno vieną „Plant“ (augalą) monstrą, galėsite pakeisti priešininko monstrą į atakos poziciją ir sumažinti jo puolimo galią iki 0.

Rose, Warrior of Revenge 1600/600 4 lygio / ugnies atributo / karių tipo / Tuner. Šios kortos reikalingos „Synchro“ monstrų kvietimui. Šioje papildymo pakuotėje yra net 12 „Tuner“ monstrų. Ši korta išsiskiria tuo, kad yra aukšto lygio, lyginant su kitais „Tuner“ monstrais. Ji leis mums išsikviesti aukštesnio lygio „Synchro“ monstrus, panaudojus dar vieną 4-5 lygio paprastą monstrą arba kelis 1 ir 3 lygio. O tai padaryti labai nesunku.

Plaguespreader Zombie 400/200 2 lygio / tamsos atributo / zombių tipo / Tuner. Itin vertingas zombių kaladėse. Jis būtinas, norint išsikviesti 2 šioje papildymo pakuotėje esančius „Synchro“ zombių tipo monstrus. Jį bus labai lengva specialiai išsikviesti iš kapinyno ir panaudoti stipresnių monstrų kvietimui.

Secret Village of the Spellcasters Lauko burtų korta. Nauja ir labai reikalinga korta burtininkų kaladėse. Jeigu mes turime „Spellcaster“ (burtininką ) savo lauke, o mūsų priešininkas neturi, jis negalės aktyvuoti jokių burtų kortų. Jūs iškart įgaunate pranašumą.

Surinkę 9 skirtingus “Morphtronics” transformerius, 4 specialias paremiančias burtų ir 2 spąstų kortas, galėsite susidėti ypatingą kaladę. Visi jos monstrai skirsis savo unikaliais dvigubais efektais, kurie priklausys tik nuo jų kovos pozicijos. Šio naujojo tipo monstrų lygis, puolimo bei gynybos taškai nėra dideli, tačiau jie sugeba vienas kitą iškviesti ir sustiprinti. Taip pat jiems gali būti labai naudingos tokios kortos kaip „Gravity Bind“, „Level Limit – Area B“, „Light of Intervention”, nes jie yra žemo lygio ir įgauna šaunius efektus, būdami gynybos pozicijoje. Atsiveria naujos galimybės, atsiranda nauji deriniai ir keičiasi pats žaidimo pojūtis.

Jei nuspręsite surinkti visus 4 “Iron Chain” monstrus su keliomis paremiančiomis kortomis bei specialiu „Synchro“ monstru, galėsite susidėti dar vieną naują teminę kaladę. Šios kortos skirtos mažinti priešininko kortų skaičių kaladėje ir daryti papildomą efektinę žalą. Jos taip pat arba didina savo atakos taškus, arba silpnina priešiškų monstrų puolimo taškus.

Tačiau daugiausia čia galite rasti įvairiausių augalų su tik jiems skirtomis burtų ir spąstų kortomis, kurios puikiai veikia kartu su „Black Rose Dragon“. Taigi „Gigaplant“ kaladžių šlovė vėl grįžta į žaidimą. Todėl pasinaudok proga ir susidėk iš koto verčiančią ir visa griaunančią augalų armiją.

Čia yra labai vertingų kortų, skirtų zombių ir burtininkų kaladžių tobulinimui. Galite rasti ne tik naujų lauko, tęstinio ar greito veikimo burtų kortų, bet ir specialių „Synchro“ monstrų, kurie atnaujins jūsų senąsias kalades ir praplės jų galimybes.

Šis rinkinys garsėja ir naujuoju 4 lygio „Tuner“ monstru, kuris pagreitins daugelio „Synchro“ monstrų kvietimą. Čia galime rasti naujų „Neos“ ir „Elemental Hero“ monstrų. O kur dar virš 30 naujausių kortų iš Yu-Gi-Oh 5D's serijų.

Taigi ši papildymo pakuotė suteikia jums puikią galimybę susikurti naujas arba sustiprinti jau turimas savo kalades. Visi čia būtinai ras ką nors vertingo ir įdomaus.

Tarp 24 „Crossroads of Chaos“ papildymo pakuočių yra:

1 Ghost Rare ( Labai vertinga )
10 Ultimate Rares
10 Ultra Rares
14 Super Rares
20 Rares
48 Commons

„Yu-Gi-Oh! 5D's“ specialus papildymo rinkinys „Crossroads of Chaos“

Rinkinyje yra 3 „Crossroads of Chaos“ papildymo pakuotės ir tikrai rasite vieną iš šių Super Rare kortų:

II Blud 2100/800 6 lygio / tamsos atributo / zombių tipo. Anksčiau ši „Gemini“ tipo (Dvynių) korta buvo labai reta ir brangi. Dabar šią kortą, be didesnio vargo, galite turėti ir jūs. Tai nepamainomas pagalbininkas zombių kaladėse, kuris kartą per ėjimą gali specialiai iškviesti 1 zombį iš tavų rankų ar iš abiejų žaidėjų kapinyno.

Harvest Angel of Wisdom 1800/1000 4 lygio / šviesos atributo / elfų tipo. Tai vienas iš „Counter Fairies“ šeimos narių, kurių efektai aktyvuojami, kai yra naudojamos „Counter“ (nuneigimo) spąstų kortos. O kaip tik šis, jūsų priešininko sunaikintas monstras, leis jums panaudoti vertingas „Counter“ spąstų kortas, esančias jūsų kapinyne, dar kartą. Tiks visiems „Synthetic Angels“ (Dirbtinių Angelų) kaladžių tipams.

PASTABA:

Šaltinis lietuvių kalba.
Šaltinis anglų kalba.

SUSIJĘ PRODUKTAI

1) Crimson Crisis
2) Yusei Fudo