SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Crimson Crisis

„Yu-Gi-Oh! 5D's” papildymo pakuotė „Crimson Crisis“

PASAULINĖ PREMJERA Š.M. KOVO 3 D.

Šturmas prasideda! Trečiojoje 5D‘s serijos papildymo pakuotėje rasite pačius naujausius „Assault Mode“, „Blackwing“ ir „Reactors“ monstrų tipus. Atitinkami „Synchro“ monstrai nuo šiol gali būti transformuoti į naująjį „Assault“ režimą, kuris dabartiniame žaidime sukels tikrą revoliuciją. Tarp 100 papildymo pakuotėje esančių kortų rasite naujausią „Morphtronics” (transformerių) tipą paremiančių kortų rinkinį. Jos padės sustiprinti „Crossroads of Chaos“ papildymo pakuotėje, rastas šio tipo kortas. Nuskriausti neliks ir „Psychic“, „Alien“, „Gladiator Beasts “ bei „Plant“ kaladžių tipų savininkai. Ši pakuotė leidžia naujai atrasti „Frogs“ (varlių) kaladę ir papildyti „Six Samurai“ bei „Archfiend“ monstrų atsargas. Taip pat čia rasite daugybę 4 ir žemesnio lygio „Tuner“ monstrų, kurie palengvins ir suteiks papildomų efektų jūsų „Synchro“ monstrams, kurių kolekciją galėsite dar labiau išplėsti.

Be jau minėtų kortų rasite 30 naujausių kortų iš Yu-Gi-Oh 5D's serijų, kurias naudoja Yusei Fudo, Jack Atlas, Akiza, Greiger ir Crow. Taip pat rasite net Japonijoje dar neišleistų kortų, tokių kaip „Dark Voltanis“ ir kitų kortų, kurios praplės populiariausių kaladžių galimybes.

Ką rasime šioje papildymo pakuotėje?

Trap Eater 1900/1600 4 lygio / tamsos atributo / piktosios dvasios tipo / Tuner. Tai vienas iš daugelio „Tuner“ tipo monstrų, skirtų kviesti „Synchro“ monstrams. Šią kortą galime tik specialiai išsikviesti, lauke panaikinus vieną priešininko atverstą spąstų kortą. Derindami šiuos beprotiškus monstrus su kitais, galime gauti įvairiausių kombinacijų.

Assault Mode Activate Normalaus veikimo spąstų korta. Ji leidžia panaudoti naująjį kortų tipą „Assault Mode“, nes tik jos dėka, mes galime paaukoti vieną specialų „Synhro“ monstrą ir išsikviesti iš kaladės jo gerokai patobulintą versiją „Assault“ režime.

Savo „Synchro“ kalades iš pagrindų pakeisti privers 5 nauji „Assault Mode“ monstrai su paremiančiomis kortomis. Aktyvavę minėtą „Assault Mode Activate“ spąstų kortą, savo iškviestą „Synhro“ monstrą galėsite neatpažįstamai pakeisti: padidinsite monstro lygį 2 žvaigždutėmis, puolamąją ir gynybinę galią pakelsite dar 500 taškų ir suteiksite geresnį efektą.

Pvz. Red Dragon Archfiend 3000/2000 8 lygio / tamsos atributo / drakonų tipo / Synchro monstras su tokiu efektu: jei sunaikinate priešininko besiginantį monstrą, sunaikinami visi priešininko gynyboje esantys monstrai. Ėjimo pabaigoje sunaikinami visi kiti tavo monstrai, kurie tą ėjimą nepuolė. Šį drakoną galime rasti tik „The Duelist Genesis“ papildymo pakuotėje. Tačiau šios papildymo pakuotės dėka galime jį pakeisti į:

Red Dragon Archfiend/Assault Mode 3500/2500 10 lygio / tamsos atributo / drakonų tipo. Jo efektas jau skamba kitaip: drakonas gali būti specialiai iškviestas tik su „Assault Mode Activate“ spąstų korta. Kai mes puolame, po žalos skaičiavimo sunaikinami visi likę priešininko monstrai. Jei šis monstras yra sunaikinamas, galime specialiai išsikviesti „Red Dragon Archfiend“ iš kapinyno.

Taigi, neatpažįstamai pakeitę savo „Synchro“ monstrą, nesėkmės atveju turime dar vieną šansą, nes į lauką grįžta jo protėvis. Šios papildymo pakuotės pagrindą ir sudaro šis nepaprastas kortų tipas.

Surinkę 5 „Blackwings“ tamsos pasauliui atstovaujančias sparnuotąsias būtybes, galėsime susidėti nepaprastai greitą kaladę. Jų gebėjimai unikalūs: galime specialiai iš savo rankų išsikviesti šio tipo monstrą, jei vieną jau turime savo lauke. Patekę į lauką, jie gali keisti savo ir kitų monstrų puolimo ir gynybos taškus. Taigi, reiktų pasisaugoti šių plėšrių sparnuočių. Išsamų aprašymą skaitykite paskaitoje Blackwings - Juodieni varnėnai.

Papildymo pakuotėje daugiausiai rasite mašinų tipo monstrų. Iš jų labiausiai išsiskiria „Reactors“ tipas, kurie kartą per ėjimą reaguoja į priešininko aktyvuojamas burtų, spąstų kortas, jas sunaikina ir padaro 800 gyvybės taškų žalą. „Summon Reactor SK“ gali padaryti 800 taškų žalą už vieną priešininko iškviestą monstrą ir sustabdyti vieno monstro puolimą. Taip pat ši „Morphtronics” monstrams gimininga būtybė gali iškviesti „Flying Fortress SKY FIRE“ monstrą, kuris paliks jūsų priešininką be žado, o jus privers pakratyti smegeninę, nes reiks rinktis net iš 3 nuostabių naikinimo efektų.

Ši papildymo pakuotė glaudžiai susijusi su „Crossroads of Chaos“, kuri papildo joje esančius „Plant“, „Zombie“, „Spellcaster“ tipo monstrus. Žaidėjai čia ras ir naujų „Insect“ bei „Reptile“ monstrų. Net 14 skirtingų monstrų tipų su paremiančiomis kortomis laukia jūsų!

Tarp 24 „Crimson Crisis“ papildymo pakuočių yra: ( Santykis - galimybė ištraukti kortą )
Kiekvienoje pakuotėje yra po 9 kortas.

48 Common (8:1)
20 Rare (1:1)
14 Super Rare (1:5)
10 Ultra Rare (1:12)
10 Ultimate Rare
1 Ghost Rare (1:24)

PASTABA:

Šaltinis lietuvių kalba.
Šaltinis anglų kalba.

SUSIJĘ PRODUKTAI

1) Crossroads of Chaos
2) Yusei Fudo