SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Counter Gadgets

Paskaitos autorius: Ra Dekanas Tadidas.

2008.11.29
( +30 Taškų )
KCVDS Nauja Era nugalėtojo kaladė

COUNTER GADGETS

Kaip žinote, neseniai pasibaigė KCVDS Nauja Era turnyras, kuris man atnešė pirmą vietą. Manau visiems bus įdomu pamatyti su kokia kalade aš sugebėjau laimėti tokį išties rimtą turnyrą. Taigi, naudojau labai paprastą kaladžių rūšį – Gadget‘us. Kadangi realybėje šią kaladę esu neblogai “įvaldęs“, todėl nereikėjo daug mokytis žaisti su ja ir ant KCVDS. Kaladės sąrašas atrodo taip (iš esmės, jis turėtų būti šiek tiek kitoks, tačiau KCVDS‘e nėra kelių kortų, tad teko padaryti kitokį variantą):

Monsters: [15]

2 x Yellow Gadget
2 x Green Gadget
2 x Red Gadget
2 x Bountiful Artemis
1 x Cyber Dragon
1 x Kycoo The Ghost Destroyer
1 x Breaker The Magical Warrior
1 x D.D. Warrior Lady
1 x Spirit Reaper
1 x Cyber Valley
1 x Neo - Spacian Grand Mole

Spells: [14]

3 x Shrink
2 x Enemy Controller
2 x Lightning Vortex
1 x Fissure
1 x Smashing Ground
1 x Shield Crush
1 x Heavy Storm
1 x Mystical Space Typhoon
1 x Monster Reborn
1 x Swords of Revealing Light

Traps: [11]

1 x Mirror Force
1 x Torrential Tribute
3 x Bottomless Trap Hole
2 x Solemn Judgment
2 x Dark bribe
2 x Divine wrath
1 x Seven Tools of The Bandit

Total: 40 

Atrodo tokia paprasta ir nesudėtinga kaladė, ar ne? Ji ne tik taip atrodo, tačiau taip ir veikia. Taigi, aptarkime šią kaladę. Nesunku pastebėti, jog šios kaladės “varikliukas“ yra Gadget‘ai ir taip vadinamas Counter Toolbox‘as (Bountiful Artemis, Solemn Judgment, Dark Bribe, Seven Tools of The Bandit, Divine Wrath).

Šių 6 monstriukų sugebėjimas - didinti rankoje esančių kortų skaičių, pasiimant kitus Gadget‘us iš kaladės, yra puikiai išnaudojamas. Svarbiausia yra tai, kad Gadget‘ų dėka, kaladėje laikant vos 15 monstrų, jų niekada netrūksta. Kai monstrų turiu per akis, Gadget‘us išnaudoju kaip cost‘ą ( išpirką ) tokioms kortoms kaip Lightning Vortex ar Divine Wrath.

Antras šios kaladės “variklis“ yra Counter Toolbox‘as. Tai Bountiful Artemis ir 6 Counter spąstai. Būnant Bountiful Artemis lauke, pridėjęs užverstų kortų, kurios gina Counter spąstus, galiu nebijoti priešininko burtų / spąstų / monstrų kortų, kurios trukdo mano atakoms. Nuneigęs priešininko kortas, Bountiful Artemis pagalba aš traukiu papildomų kortų.

Taigi, kaip patys suprantate, kuo daugiau kortų turėsite savo rankoje / lauke, tuo daugiau bus galimybių “apvalyti“ priešininko lauką ir kartu, greičiau laimėti kovą.

Na, variklį jau turime, tereikia surinkti kortas, kurios paremtų šią kaladę. Kadangi Gadget‘ai yra mažos atakos, jiems BŪTINA išties nemaža apsauga, todėl tam aš pasirenku tokias kortas kaip Shrink, Enemy Controller, Torrential Tribute, Mirror Force, Bottomless Trap Hole.

Burtų kolekciją užpildau naikinančiomis ar kitaip paremiančiomis Gadget‘us kortomis, kurios yra laikomos beveik kiekvienoje kaladėje, tai Lightning Vortex, Fissure, Smashing Ground, Mystical Space Typhoon, Heavy Storm, Monster Reborn, Shield Crush, Swords of Revealing Light.

Na va, burtų / spąstų rinkinys aptartas, lieka pagrindinis kortų tipas – monstrai. Taigi, Gadget‘ams čia talkina Kycoo The Ghost Destroyer - prižiūrintis priešininko kapinyną, Spirit Reaper - palaikantis gynybą ir kartais apmažindamas priešininko ranką ir pan. Kiti monstrai kaip Cyber Valley, Neo - Spacian Grand Mole, Breaker The Magical Warrior, D.D. Warrior Lady, Cyber Dragon tiesiog yra taip vadinamas planas B, kai Gadget‘us kas nors sugeba sutramdyti, jie padeda išsisukti iš padėties.

Kaladė veikia iš tikrųjų labai stabiliai ir ganėtinai gerai. Nors tokia kaladė turi ir silpnybių... Priklausomai kokiame turnyre žaidžiate, galite susidėti šalutinę kaladę, kuri užpildytų šios kaladės spragas. Turnyre naudojau tokią šalutinę kaladę. Jo neaptarsiu, nes kiekvienas galite rinktis visiškai kitokio tipo kortas:

Monsters: [7]

2 x Mobius The Frost Monarch
3 x Kinetic Soldier
2 x Ledendary Jujitsu Master

Spells: [2]

2 x Shield Crush

Traps: [6]

3 x Pulling The Rug
2 x Black Horn of Heaven
1 x Seven Tools of The Bandit

Total: 15

SUSIJUSIOS PASKAITOS

1) Oppression Gadgets
2) Kaladžių Greitis