SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Untraditional Halloween

DALYVIŲ DARBAI

Konkurso užduotis: Ant duoto kortos šablono sukurti naujausio tipo Xyz (ik-seez, taip pat dar neoficialiai vadinamas kaip Exceed ) monstrų kortas.

PAVYZDYS: (spauskite ant kortos, norėdami pamatyti visą dydį). Turėkite omenyje, kad naujosios kortos veikia kitaip nei paprasti efektiniai ar Synchro monstrai. Norint jas išviesti (iš Extra kaladės) būtini 2 ar daugiau to paties lygio monstrai, kurie atitinka kviečiamo monstro rangą. Pvz: šios kortos rangas yra 7, todėl jei reikia bent dviejų 7 lygio (LV) monstrų. Iškvietus Xyz monstrus, jie yra dedami ant dviejų kvietimui panaudotų monstrų. Xyz efektai aktyvuojami, tik "atkabinus" ir į kapinyną nusiuntus, vieną iš kvietimui panaudotų monstrų. Kai kuriems Xyz gali reikėti tik tam tikro tipo monstrų pvz. pagal tipą (Dragon) ar Normal kortos ir pan. Jų pavadinimuose nebūtina rašyti Number XX. Jų dar nėra išleista daug, todėl būkite kūrybingi. Pasiskaityti apie šį naują kortų tipą galite ČIA.

Taisyklės:

1. Būkite gerai susipažinę su konkurso taisyklėmis. NETINGĖKITE atidžiai persiskaityti, nors jau ir senai viskas žinoma.

2. Visos kortos turi būti padarytos pačių, pasitelkus grafines programas (pvz: Photoshop).

3. Kortos gamybai visus reikiamus atributus ir ŠABLONĄ rasite ČIA. Padarytos ant kito pagrindo nebus priimamos (jokių išimčių nebus).

4. Kortos turi būti padarytos lietuvių kalba (tik efektas) pavadinimas gali būti angliškas arba lietuviškas. Pasistenkite nedaryti gramatinių klaidų, nes nuo to kentės balai. Naudokite Palatino Linotype šriftą, kurį rasite siuntinyje.

5. Tikslas padaryti kortą kuo artimenę originalams. Ištyrinėkite origanalus ir bandykite sukurti savo kortas, atsižvelgdami į menkiausias originaluose esančias detales. Būkite atidūs.

6. a) Kortos paveiksliukas negali būti sukurtas vienspalviame arba baltame fone. b) Paveiksliukas turi būti kokybiškas ir atitikti konkurso keliamą užduotį. c) Korta turi būti išsaugota jpg. ar png. arba kitais formatais ( tik ne gif. ).

7. Savo šedevrus siųskite paštu mzidinys@mail.ru Į tai žiūrėkite atsakingai ir nesiuntinėkite kas papuola, nes bus priimtos tik tos kortos, kurios atitinka taisykles ir tik po vieną kortą iš kiekvieno dalyvio. Kaip turi atrodyti tinkamai sukurtos kortos galite rasti Parodoje. O kaip teisingai kurti kortas parašyta The Duelist žurnalo 1 Nr. 8 psl.

8. Kortų turinys negali būti įžeidžiantis. Jei kortos neatitiks reikalavimų, jos nedalyvaus konkurse. Konkursinės kortos bus patalpintos vėliausiai per 3 dienas nuo gavimo.

9. BŪTINA UŽSIREGISTRUOTI Į ŠĮ KONKURSĄ. Tiesiog parašote savo Niką ir Fakultetą, šioje Forumo skiltyje - KONKURSAS.

Siuntimo taisyklės:

Vienas dalyvis gali atsiųsti vieną kortą mzidinys@mail.ru pašto adresu. Turite nurodyti savo niką.

Kortų atributai: Visus reikiamus kortos atributus ir ŠABLONĄ rasite KONKURSO REIKMENYS.

Vertintojai:

Jūsų kortas vertins kompetetingas teisėjas: Akademijos rektoius su slaptuoju fakultetu. Savo nuomonę galės išsakyti ir svetainės lankytojai Forume.

Prizai:

Taškai ir kortos iš Akademijos Fondo, jų skaičius priklausys nuo dalyvių skaičiaus. Visi dalyviai bus paskatinti taškais. Atskirai bus renkama geriausia Slifer korta, kurios laimėtojas papildomai gaus taškų ir papildomų kortų.

Vertinimo kriterijai:

1. Bus vertinamas kortos fonas ir jos paveiksliukas, jų spalvų ir piešinio suderinamumas, temos atskleidimas. 2. Vertinamas kortos efektas (atsižvelgiama į gramatiką, patį efektą ar jis nėra per daug galingas ar yra išradingas bei įdomus, taip pat ar atitinka Xyz monstrų efekto reikalavimus). 3 Vertinsime bendrą kortos išvaizdą (ar yra visi reikiami kortos atributai, ar įskaitomas visas tekstas ir t.t.) 4. Svarbus temos išpildymas.

Konkurso Data: 2011.06.03 - 2011.07.06