SOCIALINIAI TINKLAI

   

SKAITLIUKAI

web trackerNARŠYMUIAKADEMIJA

Pradžia
Apie mus
Naujokams
Nuorodos
Vadovybė
TOP 10
Reitingai
Fondas
Parašai
Geradariai
Kontaktai
Reklama
Auka Akademijai
. . . . . . . . . . . . . . .
FAKULTETAI

Slifer'ių
Ra
Obelisk'ų
Slaptas
. . . . . . . . . . . . . . .
VEIKLA

Klubai
Biblioteka
Žurnalas The Duelist
Kaladžių Aruodas
Mokymo programa
Turnyrai
Ordinai
Konkursai
Egzaminų Centras
. . . . . . . . . . . . . . .
BENDRAUKIME

Senasis Forumas
Naujasis Forumas
Skype
Paplepėk
. . . . . . . . . . . . . . .
LAISVALAIKIS

Kinas
Manga GX
Kortų Galerija
Darbastaliai
Fanų piešiniai
Siuntiniai
. . . . . . . . . . . . . . .
SVARBU

1. PRIĖMIMAS VIII
2. Turnyrai
. . . . . . . . . . . . . . .

Alytus

KUR? Topolių g. 21 (Jurgio Kučino viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyrius).
KADA? Laikas pastovus - šeštadieniais nuo 11 val. Sekti naujienas Forume.
 

Organizatoriai - Dalius (nikas Dalifas; tel.8 626 48 202; skype: majorsuckage56; e-mail: dalius.baranauskas648@gmail.com). Taip pat papildomos informacijos galima teirautis pas Antaną (nikas astoksesu; tel. +370 62 412 444) arba pas Vilių (nikas vilhis; tel. +370 62 690 420)

  Papildoma informacija - Informacija atnaujinta 2015.04

FOTOREPORTAŽAI

Atvirasis Alytaus iššūkio turnyras 2015 (2015-02-28)

Tu galvojai, kad esi vienintelis Alytuje žaidžiantis šį žaidimą? Tau pasisekė, nes tu klydai! Tavo mieste kasdienybės paįvairinimui, gerų emocijų užtaisui bei hobio realizavimui veikia Yu-Gi-Oh! klubas. Jei ieškai azarto ar įdomių žmonių draugijos, tai tavo vieta. Laikas neprailgs, niekas netrukdys ir visų svarbiausia bus linksma! Ateik ir pats tuo įsitikinsi. Tau nereikia turėti galingos kaladės ar net realių kortų, užteks ir tavo begalinio noro žaisti!

Taip pat tai vienintelė vieta, kur gali kokybiškai pažaisti t.y. laikantis visų oficialių taisyklių mesti iššūkį geriausiems miesto žaidėjams. Todėl pamiršk visus tuos kartus, kai tave kieme apgaudinėjo su neoriginaliomis kortomis ir pajusk tikrąjį žaidimo skonį!

Jei nusprendei ateiti į klubą, bet neturi kaladės, nesijaudink, klube atsiras daug žmonių, kurie norės išmainyti / parduoti kalades ar jų pagrindus. Visi pradedantieji bus pamokyti pagrindinių žaidimo taisyklių ir bus pasiūlyta kaladės sudėtis, nes klubas yra ne tik susibūrimo, bet ir mokymosi vieta.

Kaip ir daugelyje klubų vyksta turnyrai, draugiškos kovos, kortų prekyba, mainai, naujų pakuočių pristatomieji turnyrai, diskusijos karščiausiomis Yu-Gi-Oh! temomis. Tai ideali vieta gerinti savo žaidimo įgūdžius, nes matai kaip žaidžia kiti, gali pats sulaukti vertingos pagalbos iš didesnę patirtį sukaupusių žaidėjų, o svarbiausia, viską gali taikyti praktikoje. Nauda akivaizdi!

Pabėk nuo kamuojančios rutinos ar praplėsk savo pažįstamų ratą! Jei esi nors kiek girdėjęs apie šį kolekcinį kortų žaidimą ir nori pabandyti, kviečiame apsilankyti!

KLUBO NAUJIENOS

- FORUME -